Skocz do zawartości

Hi!


Invidia

Recommended Posts

Witajcie! Mówią mi Envy, mieszkam w Warszawie, a w fandomie MLP jestem od jakiś dwóch lat :3 Interesuję się rysunkiem, grafiką komputerową, mangą, anime, MLP (#duh) i pewnie jeszcze wieloma innymi rzeczami, o których w tej chwili nie pamiętam. Jako, że lubię rysować kucyki (i nieskromnie mówiąc, wychodzi mi to całkiem dobrze) to udzielam się na dA i większość wolnego czasu poświęcam temu właśnie zajęciu. O! Bardzo lubię grać! W Pokemony, Final Fantasy, League of Legends, Danganronpe etc. Jak do tej pory nie siedziałam zbyt głęboko w fandomie, więc postanowiłam to zmienić. W przyszłości mam nadzieję stać się nieco bardziej rozpoznawalna i mam nadzieję, że w końcu osiągnę swój cel.

PS: Liczę, że poznam tu wielu wspaniałych ludzi i zdobędę przyjaciół! ^^

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No hej hej! :yay:
Witamy na forum :) Oby miło nam się żyło!

Dota>LoL KHY KHY :eww: Przepraszam kaszelek :spike:
Ja wrzucę pare pytanek od siebie :):

1. Czy związanie z ulubioną postacią z MLP jest uwarunkowane emocjonalnie? Związane z twoim życiem?
2. Ulubiony zespół?
3. Ulubiony fan fic?
4. Co robisz w życiu aby uciec przed smutkiem i złem gdy przychodzi?

Miłego pobytu u nas :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1. Czy związanie z ulubioną postacią z MLP jest uwarunkowane emocjonalnie? Związane z twoim życiem?
2. Ulubiony zespół?
3. Ulubiony fan fic?
4. Co robisz w życiu aby uciec przed smutkiem i złem gdy przychodzi?

1. Z moim życiem? Czy ja wiem... Pod względem nieporadności społecznej, jestem do niej podobna xD
2. Amaranthe, the GazettE, ale tak generalnie to słucham tego co mi wpadnie w łapki i przypadnie do gustu.
3. Nie czytuję fanficów, chyba że o postaciach kilali ^^" Wolę nie zapełniać głowy twórczością innych (zwłaszcza jeśli chodzi o pisanie historii), bo mogłoby to wpłynąć na coś co sama tworzę, a bardzo bym nie chciała, nawet podświadomie, wzorować się na czymś co już przeczytałam.
4. Tulę pluszaki, gadam z bliskimi mi osobami, słucham muzyki.

Edytowano przez Invidia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Ulubiony antagonista? Kuc tła?

2. Dasz link na dA?

3. Jakie inne seriale oglądasz?

4. Śledzisz mistrzostwa świata w LoL a ?

5. Jakieś nietypowe, ciekawe hobby?

1. Chrysalis i AU!Sombra (na początku nie antagonista, a potem... no, kto czytał, ten wie ^^)/Lyra & Bonbon
2. Pewnie, łap:
http://10-25-23-10-23-11-15.deviantart.com/ (nie zwracaj uwagi na nazwę, jak tylko dostanę konto premium to ją zmienię xD)
3. Gravity Falls, Friends i pewnie coś tam jeszcze się znajdzie xD
4. Nope, wolę wykorzystać ten czas na noobieniu sobie w normalach xD
5. Zbieram nożyczki

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Z moim życiem? Czy ja wiem... Pod względem nieporadności społecznej, jestem do niej podobna xD
2. Amaranthe, the GazettE, ale tak generalnie to słucham tego co mi wpadnie w łapki i przypadnie do gustu.
3. Nie czytuję fanficów, chyba że o postaciach kilali ^^" Wolę nie zapełniać głowy twórczością innych (zwłaszcza jeśli chodzi o pisanie historii), bo mogłoby to wpłynąć na coś co sama tworzę, a bardzo bym nie chciała, nawet podświadomie, wzorować się na czymś co już przeczytałam.
4. Tulę pluszaki, gadam z bliskimi mi osobami, słucham muzyki.

Ciekawie :D Zawsze się doszukuję powodów dla których ludzie wybierają ulubione postaci.

The GazettE kojarzę ale chyba niewiele mogłem zrozumieć z ich tekstów :spike: 

Dobre podejście ^^ Chociaż wiele dobrego Cię omija :D A jakieś własne opowiadania piszesz? Coś czym się można pochwalić?

Tulę muzykę i gadam z pluszakami.

Ale dzięki za potwierdzenie że moje sposoby są jednak dobre :yay: 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre podejście ^^ Chociaż wiele dobrego Cię omija :D A jakieś własne opowiadania piszesz? Coś czym się można pochwalić?

Możliwe :3
Opowiadania o kucykach? Nope. Nigdy się za to nie zabiorę xD Inne opowiadania? Tak. Takie, którymi można się podzielić? NOPE

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może chciałabyś trochu pomocy w ogarnięciu gry, co? ;3

Czemu nie, to mile, ze oferujesz pomoc ^^ Ale ostrzegam ze gram dla samego grania, to znaczy nie aspiruje do rankedow i tym podobnych, po prostu gram, zeby moc sie pointegrowac, pohejtowac, wyladowac itd. :3 (przepraszam za brak polskich znakow, pisze z telefonu)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie, to mile, ze oferujesz pomoc ^^ Ale ostrzegam ze gram dla samego grania, to znaczy nie aspiruje do rankedow i tym podobnych, po prostu gram, zeby moc sie pointegrowac, pohejtowac, wyladowac itd. :3 (przepraszam za brak polskich znakow, pisze z telefonu)

Trudno żebyś grała rankedy na 21 levelu :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...