Skocz do zawartości

[Rozwiązane][Silnik forum] Spoilery a obrazki


Chief

Recommended Posts

Zauważyłem dziś pewien problem ze spoilerami, szczególnie jest to odczuwalne w aktualnych galeriach działowych.
Kiedyś spoiler sprawiał, że nie tylko treść, ale także obrazki są ukryte w spoilerach. Przy dużych ilościach obrazków na stronę, pomagało to przy słabszych jednostkach oraz przy wolnym internecie.

Teraz obrazy w spoilerach są wczytywane w tle. Przy szybkim internecie niema problemu, chodź czasem trzeba się naczekać by załadował się obrazek, na który czekamy, bo aktualnie mogą ładować się gdzieś wyżej w spoilerach, ale przy słabszym łączu...

Prosiłbym o wyłączenie opcji wcześniejszego ładowania obrazków w spoilerach, lub dodanie odpowiedniej pozycji w ustawieniach konta.
Jeżeli jest to niemożliwe proponuje jedynie przekazać awatarom i regentom działów informacje, że takie coś występuje, by mieli taką świadomość. Jeżeli będą chcieli będą mogli zająć się tym osobiście, we własnym zakresie lub zostawić to tak jak jest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego, co ja pamiętam, to zawsze się wczytywały. Chowanie w spoilery pomagało w tym zakresie, że strona nie rozwijała się bez przerwy, dopóki nie załadowały się wszystkie obrazki, a to w dużych galeriach potrafiło trwać parę minut, więc od razu po wejściu do tematu można było zacząć coś robić.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojej strony inne pytanie, związane z obrazkami i spoilerami. Przed kilkoma minutami napisałem posta, w który wstawiłem obrazek, jak zwykle w spoilerach. Otóż, obrazek ten wczytało normalnie, ale po spoilerze nie ma śladu. Próbowałem edytować parokrotnie, ale to nic nie daje. Obrazek wciąż jest poza spoilerem, który znika.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu Arkane Whisper napisał:

Z mojej strony inne pytanie, związane z obrazkami i spoilerami. Przed kilkoma minutami napisałem posta, w który wstawiłem obrazek, jak zwykle w spoilerach. Otóż, obrazek ten wczytało normalnie, ale po spoilerze nie ma śladu. Próbowałem edytować parokrotnie, ale to nic nie daje. Obrazek wciąż jest poza spoilerem, który znika.

Bo po przenosinach na wersję 4.1 trzeba je na nowo ustawić :P 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...