Recommended Posts

Na jakieś 90% powstał nowy odcinek (nie jestem pewien, bo straszny burdel panuje na stronie MondoMedii). Jeśli wasz wiek pozwala wam na oglądanie gore, wpiszcie w google: Still Alive: An Inconvenient Tooth.

Na serial kiedyś przez przypadek trafiłam i obczaiłam.

Najbardziej rozwalił mnie jednak opis wikipedialny, np. było coś takiego: "Ginie bardzo rzadko, ale jak już, to bardzo efektownie" (jakoś tak to szło, w każdym razie zdanie było sformuowane w tym sensie), mogło się zmienić, bo dawno czytałam, ale mówię, co pamiętam...

Nie wiem czemu, ale mnie to rozłożyło xD

• Like 1

Nowy odcinek: Blood Donor / Still Alive - Blood Donor.

Jest też kanał na YT z fanowskimi odcinkami na bardzo dobrym poziomie. Pozwolę sobie wstawić jeden film z tego kanału:

Spoiler
Spoiler

Niestety nie ma podstaw do warna za gore:fluttersad:

Odcinki z serii Still Alive można kupić na stronie Mondo Medii przed premierą. Powyższy kanał też zamieszcza "Still Alive" w nazwach odcinków, ale to na pewno nie są te same.

Haha, no to grubo. Nie spodziewalem sie znalezc tematu poswieconego HTF. Dawno temu tez ogladalem ten serial w opór. Kiedys istniało nawet oficjalne, polskie forum poswiecone tym animacją. Mozna powiedziec iz to w przypadku tej produkcji mialem pierwszy raz stycznosc z czyms co obecnie nazywa się "fandomem", ale wtedy nikt z nas nie umial nazwać spolecznosci jaką stworzylismy. A bylo nas niewielu. ;)

Nie wiem co sie dzieje z serialem teraz. Chyba nie bardzo chcialbym do niego wracac, bo kiedy przestawalem ogladac to odcinki robily sie na sile przeciagane, brakowało "puenty" i klimat zanikał.

Moje ulubione postacie to zawsze byli Russell, Splendid i Nutty. Przy czym bardzo lubilem prawie wszystkich. Za wyjątkiem Flippy'iego, z tym ze to juz dosyc rozwlekły temat.

I nie pamietam tytułów odcinków, stad tez nie moge wymienic tych ktore najbardziej mi sie podobały. :P

Edited by ByczekPazerny
  • Upvote 2

Ostatnio wspominając o bajkach dla dorosłych przypomniałam sobie znów Happy Tree Friends... jejku, to naprawdę jest jedna z lepszych kreskówek, w której fabuła jako taka nie istnieje i odcinek nie łączy się z odcinkiem. Cały ten klimat, mimo że można by pomyśleć że to bezmyślne zabijanie tych kolorowych stworków, ale to...wciąga! I to jak. 

Jakiś czas temu powtórzyłam sobie parę odcinków i ah...dalej ta sama miłość do ich mordowania <3 

Oczywiście zaczynając to ogladać miałam 10-12 lat :rainderp: 

• Upvote 1