Skocz do zawartości

Meczyk W Lola


RasialdoDrewnialdo

Recommended Posts

Witam ,chciałbym zaprezentować mój pomysł a mianowicie: Zagralibyśmy 5 vs 5. Wybierając Bohaterów (championów) w tym momencie zapisu. I Zapisując się swoim nickiem w tak zwanym LOLU. ---------------------------------- Podanie wyglądać ma tak: Nick: Bohater którym zamierzamy grać: Lvl: Nick:ZabojczyFistach Bohater którym zamierzamy grać:Fizz Szachraj sztormów (uwalniacz Orek) Lvl:27


Aaa Moje gg to:40133886 :)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Niebiescy- -ZabojczyFistaszek(Fizzior) (AP) -Yaardrake (Pantek) (AD- Off-Tank) -Therinius( za to że nie wybrałeś dostajesz AD Carry :P) -Redemptorus (Diana Jungle or mid) - Fioletowi- -Zaraza82(Więcej wypisałeś tam Carry więc dostajesz jednego z nich) :PP -KatynistaPL(Garen or Xin) - -Xedfs(Varus or Ziggs) -RockerRD (Ezio) Moje gg to :40133886 Narazie to wygląda tak. Brakuje 4 graczy :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Niebiescy- -ZabojczyFistaszek(Fizzior) (AP) -Yaardrake (Pantek) (AD- Off-Tank) -Therinius( za to że nie wybrałeś dostajesz AD Carry :P) -Redemptorus (Diana Jungle or mid) -Ninster6000(byle co ...) Fioletowi- -Zaraza82(Więcej wypisałeś tam Carry więc dostajesz jednego z nich) :PP -KatynistaPL(Garen or Xin) -sonicpegasus (Jakiś (na)tanek(tank)) -Xedfs(Varus or Ziggs) -RockerRD (Ezio) Moje gg to :40133886 MECZ:09.11.2012 (dlatego że już po update iii rozpoczniemy 3 sezon xD) Godzina? hmm 17.00-20.00 ;(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...