Skocz do zawartości

Hej


Milky Way

Recommended Posts

Hej! Jestem tu nowa, i nie wiem o co chodzi z magicznymi pojedynkami. I czy mógłby mi ktoś powiedzieć dlaczego niektóre tematy sprawiają wrażenie opuszczonych (2013 rok!) Czy to ja nie umiem korzystać z tej strony:vinylspin: Byłabym wdzięczna za wszelkie wskazówki odnośnie korzystania z forum i odnalezienia żywej duszy:muffin: Cieplutko pozdrawiam:flitter:

Edytowano przez Milky Way
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu Milky Way napisał:

Hej! Jestem tu nowa, i nie wiem o co chodzi z magicznymi pojedynkami. I czy mógłby mi ktoś powiedzieć dlaczego niektóre tematy sprawiają wrażenie opuszczonych (2013 rok!) Czy to ja nie umiem korzystać z tej strony:vinylspin: Byłabym wdzięczna za wszelkie wskazówki odnośnie korzystania z forum i odnalezienia żywej duszy:muffin: Cieplutko pozdrawiam:flitter:

 

Hej! Wydzieliłem ten post tutaj, bo pasuje lepiej do tego działu.

 

Witaj na forum :giggle: 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć ^^ Niektóre tematy wymarły bo po prostu już nie cieszą się takim zainteresowaniem jak kiedyś :v

 

Użytkowników aktywnych jest bardzo dużo tyle że... większość po prostu okazuje tą aktywność na SB ( tj. czacie).

 

Baw się dobrze i zostań z nami na dłużej!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sayonara
1 minutę temu FirstChoice napisał:

Cześć ^^ Niektóre tematy wymarły bo po prostu już nie cieszą się takim zainteresowaniem jak kiedyś :v

RIP "Zapytaj Maud Pie" [*]   

 

Hejo! :D W korzystaniu z forum Ci raczej nie pomogę, ponieważ sam nie jestem zbyt aktywnym użytkownikiem ostatnimi czasy, ale mam nadzieję, że Ci się spodoba i zostaniesz tu na dłużej! ^^ No to może pozwolę sobie zadać Ci parę pytań:

 

1. Jakiej muzyki słuchasz?

2. Z jakiego województwa jesteś, jeśli można wiedzieć?

3. Wolisz fanarty czy fanfici?

 

I ode mnie to chyba tyle, miłego wieczoru! 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej :rdhug:

Też jestem nowy i też zbytnio nie wiem jak zacząć więc nie jesteś sama :rdblink:.

Mam parę pytań do cb:

1.Ulubiony pony i dlaczego jest to Rainbow Dash? :rainderp:

2.Co sądzisz o EG?

Edytowano przez Blitz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :fluttershy5: A co do samego forum to ludziom się pisać chyba nie chce :rainderp: Polecam pisać na świeżo zakładanych tematach (tych z prawej strony na głównej) lub zakładać własne, bo wtedy jest duże prawdopodobieństwo, że ktoś się Twoim postem zainteresuje, a nawet coś ktoś odpisze. A co do reszty: czytać, a jeśli ostatni post był max. 1-2 miesiące temu można spróbować coś napisać. Mam nadzieję, że pomogłem :fluttershy4: 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za pomoc. Atmosfera tutaj wydaje się być bardzo cieplutka:lyra2: Tutaj są jakieś pytania, i wydaje się, że to do mnie: 

Masłolot: 1. Jakiej muzyki słuchasz? Hm... Różnej. Uwielbiam słuchać piosenek w wykonaniu fanduberów takich jak Lizz, adrisaurus, a takrze neko96 która jest utaite.(Znajdziesz je na yt:aj5:) Słucham czasami BTSków i niektórych vocaloidów, i jednym słowem: dużo bym mogła o moich gustach muzycznych opowiadać.

2. Z jakiego województwa jesteś, jeśli można wiedzieć? Małopolska:evilshy:

3. Wolisz fanarty czy fanfici? Oba. Uwielbiam rysować, a także oglądać prace innych. Jestem uzależniona od czytania, a wczoraj nawet zaczęłam coś sklecać:pbtt: Nie chciałabym się reklamować , ale gdyby ktoś byłby zainteresowany, to gniotek nazywa się "Union of seven" i można go znaleźć na Wattpadzie. Najbardziej podoba mi sie okładka:1xkfz:

Blitz: 1.Ulubiony pony i dlaczego jest to Rainbow Dash? :rainderp: Jest 20 % fajniejsza od innych kucyków:rainbowglasses:

2.Co sądzisz o EG? Sama nie wiem. Jest nie logiczne (księżniczka=dyrektorka=1000 lat życia) Bardzo prawdopodobne, że przyniesie nam kolejną główną bohaterkę jaką jest Sunset.

Zexel ! : 1. Ile oglądasz MLP, a kiedy "odkryłaś" fandom? Od dwóch lat? Niecałych. Mniej więcej.:luna4: I odkryłam go na necie, bo trudno by było się na niego nie natknąć.

2. Czytasz fanfiki? Jeśli tak, to jaki jest twój ulubiony? Tak, a jeśli chodzi o utwory typu horror, to zdecydowanie wolę lektora. Nie umiem wskazać ulubionego, ale wczoraj zaczęłam czytać "Przeznaczenie" pisane przez tokitokidoki na Wattpadzie:huhwha: Fanfic dopiero wychodzi i nie jest zbyt popularny, ale serdecznie wszystkim go polecam.

Dziękuję za te wszystkie pytania i porady. Pozdrawiam wszystkich cieplutko.

Edytowano przez Milky Way
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milky Way? Jak te małe batoniki, które uwielbiałam jako małe dziecko? Teraz przez ciebie muszę iść je kupić, wstydź się.

Tu masz kilka pytanek:

1. Lubisz czytać książki? Jeśli tak, to jaki jest twój ulubiony gatunek / autor / seria / książka?

2. Masz jakieś zwierzątko? Jeśli tak, to opowiesz trochę o nim? 

I to tyle, większość standardowych pytań została już wcześniej zadania.

 

PS. Te magiczne pojedynki, o które pytałaś, to takie role-playing game (RPG). W skrócie chodzi o to, że tworzysz postać lub grasz sobą i bijesz się na czary.

Edytowano przez Gray Picture
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...