Skocz do zawartości

Czemu Celestia nic nie robi?


Recommended Posts

Tak od razu nic nie robi. Polityka to już coś. Ma być mentorką i władcą, generałem, ktory rozstawia wszystkie pionki na mapie.

A tak na prawdę to mogę przytoczyć np parasprity, sama poleciała by ogarnac inne miasto, które nie pamiętam. Albo przybyła osobiscie by powstrzymac Twi w lekcji zero. Fakt, że to bylo jeszcze przed tym jak Luna stała sie popularna, ale zawsze coś :)

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16.01.2016 at 23:16 FireflyPL napisał:

Moim zdaniem Celestia poprostu została usunięta na drugi plan. No cóż jakby nie patrzeć Twi już nie jest zwykłym jednorożcem z Canterlotu a sławną na całą Equestrie księżniczką przyjaźni. W porównaniu z Twilight, Celestia wypada naprawdę miernie. Policzmy ile to razy ich krainę ocaliła Twi a ile Celestia. Ta pierwsza ratowała Equestrie przed Discordem, Tirekiem, Podmiencami, Królem Sombrą, Nightmare Moon a na koniec przed Starlight Grimmer zaś Celestia pogromiła tylko 2-3 wyżej wymienionych czarnych charakterów jeszcze nie na długo. Nie jest dla mnie zdziwieniem dlaczego wielka pani Equestrii została ściągnięta z głównego planu.:5N9ul:

Ciekawy przelicznik, kto więcej wrogów pokona, ten więcej robi :v A wiesz ilu wrogów Celestia i Luna pokonały od dnia narodzin? To, że w serialu pokazano nam tylko kilku wybranych, nie znaczy że to wszyscy byli. Po za tym, niżej masz odpowiedź, która wyjaśnia dlaczego to Twilight widzimy częściej... 

17.01.2016 at 07:08 Pawiu napisał:

A może dlatego, że to Twilight jest główną bohaterką serialu, a nie Celestia i dlatego, że bajka skupia się na przygodach fioletowego konika i jej przyjaciółek.

 

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
8.01.2016 at 19:40 Talar napisał:

Nie ma wystarczająco czasu antenowego, bo...

WSZYSCY CHCĄ CHĘDOŻONĄ LUNE!!!!!!!

To oczywiste! Bo została skrzywdzona, jest "cieniem Celestii", jest tajemnicza, włada w nocy, włada księżycem, wlatuje do umysłów szanownych kucysiów we śnie (ja bym się bała, bo przecież nie wiadomo co mogłoby mi się śnić a tu jebudu jakiś granatowy koń który myśli, że jest najlepszy wyskakuje zza krzaka niczym pedofil) i robi inne "bardzo potrzebne" rzeczy. 

 

A co do tematu, uważam, że bez Celestii nie byłoby w ogóle mowy o serialu. Przecież to dzięki niej Twilight stała się alikornem i w ogóle, to dzięki niej nastał pokój w Equestrii, bo pannie Lunie zachciało się być jedyną władczynią krainy :3 

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...