Skocz do zawartości

Rarity vs Raibow Dash


Raibow Dash czy Rarity?  

30 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Którą wybieracie? ^-^



Recommended Posts

Zdecydowanie Rainbowka- Rarity nie znoszę, bo jest próżna i arogancka, czasem nawet w stosunku do swoich przyjaciółek, zwłaszcza AJ-ki :P

PS: polecam zrobić ankietę, dobrze ci podpowiadają, temat jest ciekawy, mam nadzieję, że Srarity przegra ten pojedynek :D

A tak w ogóle do wszystkich fanów Rarity: przepraszam, kocham was, nie hejtuję was, tylko ją :D Pozdrawiam ^^

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu Piglet napisał:

Rąbał Dach bo Rarity to paruwa, jest brzydka i ma kijowy charakter.
Daszka jest idealna :rd6:

Jak osobiście uważam, że momentami przeginasz, ze swoją forumową szczerością i trochę przy tym jedziesz ludziom, tak teraz chyba o tym zapomnę, bo mamy coś wspólnego :D

Edytowano przez Mates
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię je obie i nie potrafię zdecydować która jest lepsza. Każda z mane6 jest unikalna, ma wykreowany nie powtarzalny charakter co jest bardzo dużym plusem tej serii. To która w danej chwili wydaje się fajniejsza zależy od widzimisię, czy też tak jak wspomniał Sebastian nastroju, i takich tam, co może się zmienić za kilka godzin/dni/tygodni, także nie potrafię wybrać która z nich jest "lepsiejsza".

Edytowano przez Maniek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

3 minuty temu pepeh napisał:

Rarity,no cóż nie Moja wina,że RD myśli "Ja to jestem taka afsome" dajcie mi medal i oklaskujcie.

Fakt, na początku była taka, ale teraz się zmieniła. Sam jej z początku nie lubiłem.

Edytowano przez Pawiu
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...