Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Hartkor

Nasz wspólny kucyk [Zabawa]

Recommended Posts

Mam nadzieje że że ten odcień może być

Teraz jaki kształt grzywy(nie ogona i proszę nie podawać jeszcze koloru włosów) ?(każdy opisze wygląd grzywy a ja postaram się połączyć je , np jeśli będzie się potarzać "włosy falowane" to narysuje falowane)

ziebziaczek 1.png

Edited by Hartkor

Więc miałem kłopot ze wyborem kolorów . Kolor Czerwony i Brązowy powtarzał się najwięcej i miały tyle samo głosów . (Chciałem aby był jeden kolor [brąz i czerwień? Jakoś tego nie widzę ]) 

Narysowałem ze brązowymi włosami , ale zawsze mogę przemalować na czerwony , wystarczy powiedzieć .

Teraz proszę podać kształt ogona .

ziebziaczek 3.png

Edited by Hartkor

Nie przemalowuj, już mamy oczojebny niebieski, czerwień to będzie totalna tragedia.

Ogon krótki, może lekko na końcu zawinięty, żeby pasował do tych bujnych pukli.

• Upvote 1

Coście zrobili z tym biednym kucykiem? :rainderp: 

Loki pięknie narysowane~ Ale te kolory. Jestem za kontynuowaniem zabawy. Możemy stworzyć drugiego kucyka, jeśli autorowi chce się dalej kolorować/rysować. Albo rzeczywiście wymyślić temu jakąś historię i całą resztę ^^ 

Myślę, że jeżeli chodzi o jaskrawe kolory, moglibyśmy jej na dupsko walnąć nawet cholerny reflektor.

Reflektor.

Pracuje w branży filmowej, znakomity oświetleniowiec :v

• Upvote 1

Ok , więc zrobiłem chmurkę komiksową (chociaż niezły był pomysł z reflektorem :NjdaT: )

Teraz może jakieś dodatkowe rzeczy (np:ołówek za uchem , blizna czy inne , ale jeszcze nie ubrania )

ziebziaczek 4.png

Do znaczka to proponuję nutę, tradycyjną ósemkę w tym dymku, choć na muzyce się prawie nie znam. Co do ubrania ... okulary przeciw słoneczne na głowie, jakaś ładniejsza sukienka, ale sam konkretniej nie wiem co.