Skocz do zawartości

Człowiek [NZ] [Life] [Shipping] [Controversy] [Humanization]


Recommended Posts

Hej, napisałam fanfic i chce się nim pochwalić. Czekam na oceny

 

Autor: LeviathanLil

Opis:  Kilian to człowiek, który (oczywiście pod swoją zwykłą postacią) trafia do Equestrii. Krainy Jednorożców, Pegazów i Ziemnych (zwanych potocznie Ziemniakami). Jak potoczą się jego losy po dosyć nieciekawym początku? Kim okaże się być od początku chłodna wobec niego Leviathan? A przede wszystkim - zostanie czy wróci?

Rozdział Pierwszy

Edytowano przez LeviathanLil
  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sama historia jest dość przyjemna, zalatuje mocno bajkową atmosferą. Wykonanie też niczego sobie. Jednak nawet ja, chociaż jestem osobą nieogarniętą dostrzegam formatowanie, które tutaj umiera. Plus, kilka literówek.

Dla mnie oki, 7/13.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się opowiadanie czytało, nie powiem...dosyć przyjemnie.

Jedynie do czego bym mógł się przyczepić to długości rozdziałów, ale będą one któtkie jak ten pierwszy, ale publikowane często, albo trochę dłuższe. Oraz mam nadzieję, że w Twoim fanfiku będzie więcej interwencji od strony księżniczek ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opowiadanie dość proste, ale zarazem przyjemne do czytania. Określiłbym je jako dobry start.


Jeśli miałbym coś doradzić, to proponowałbym zwrócić uwagę na akcję. Wydaje mi się trochę za szybka. Też odniosłem wrażenie, że charaktery większości postaci są dość podobne do siebie. Co prawda tekstu nie jest jakoś bardzo dużo, więc może dlatego odniosłem takie wrażenie, ale wolę uczulić na przyszłość. Również śmiem twierdzić, że w niektórych sytuacjach przydałaby się chwila zawahania danej postaci, czy jakaś bardziej rozbudowana dyskusja.

 

Na koniec dodam, że trzymam kciuki za autorkę i czekam na kolejny rozdział.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
  • 1 year later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...