Skocz do zawartości

Recommended Posts

Emm... pierwszy raz pokazuje OC na jakimś bardziej publicznym forum... No dobra, nie pierwszy bo dałam do RPG ale co z tego xd

*Zwycięża nieśmiałość*

 

 

Imię: Zwą ją Lucky Silver Moon chodź często kuce i nie kuce mówią tylko Lucky Silver lub Blazing Tail.

Płeć: Piękna xd

Rasa: Pegaz

Wiek: 14 lat

Rodzina:

Ojciec (żywy) - Flame Breath

Matka (martwa) - Winter Storm

Miejsce zamieszkania: Kiedyś Cloudstale, obecnie nie ma stałego miejsca.

Znaczek: 2 feniksie skrzydła.

Historia: Urodziła się w Cloudsdale. Rodzice bardzo ją kochali, kupowali jej zabawki i karmili wybornym jedzeniem. Wszystko byłoby cacy gdyby nie to że życie lubi z nami igrać. Gdy miała 5 lat ktoś podłożył ogień. Jej i ojcu Flame Breath udało się uciec ale matka Winter Storm zginęła przez spadającą na nią belkę. Ojciec nie mogąc znieść bólu i smutku rozpaczał i zapijaczył się. W dzień szedł a w noc wracał by nakarmić byle czym klacz. W efekcie w wieku 6 lat zaczęła sama szukać jedzenia a w wieku 7 lat stwierdziła że ma już dość. Uciekła. Przeleciała pierwszy raz dość duży dystans lecz po 2 kilometrach zmęczyła się. Wylądowała na ziemi. I to był jej błąd gdyż czaił się tam pewien kucyk-naukowiec. Kucyk ten wystrzelił w nią strzałkę usypiającą a następnie zataszczył do pewnego budynku gdzie wykonał na niej szereg trwających 3 lata eksperymentów. Klaczka w efekcie stała się szybsza i cichsza oraz zyskała chwytny gryfi ogon a jej skrzydła stały się większe. Po kolejnym roku naukowca złamała szukająca go straż a biedną klacz zabrano do Domu Źrebaka skąd nikt jednak nie chciał ją przyjąć. Po 3 miesiącach uciekła z stamtąd w stronę miasta podmieńców o których jeszcze nie wiedziała. Dotarła tam i zdziwieniem stwierdziła że tam kucyki (nie znała pojęcia Podmieniec) zachowują się inaczej. Tam okazało się że znalazł się ktoś kto ją polubił oraz osoby które chciały posłuchać jej historii. Zaś dzięki temu że przeleciała spory dystans bez odpoczynku i się nie poddała dostała swój znaczek - feniksie skrzydła. Potem przeniosła się znów do miasta pegazów a jeszcze później do Canterlotu.

Talent: Rysowanie kiepskich rysunków, latanie, oddychanie, gdyby była w naszym świecie granie i lamienie, przynoszenie szczęścia (jakimś swoim sposobem umie komuś przynieść szczęście), podpalanie się.

BFF: Nie specjalnie posiada/Możliwe że kiedyś zaznajomię z mane z pewnego RP z innego forum. 

Ciekawostki:

- Jest moim avatarem.

- Jest 1 z moich 2 ponyson (drugiej nie przedstawie)

- Na początku planowałam że będzie tylko avatarem.

- Ma nietypowy dla kuca ogon.

- Przez eksperyment pewnego profesora może zmienić kolor (zależy od prędkości lotu), latać szybciej niż typowy pegaz oraz chodzić ciszej oraz podpalać swoje skrzydła.

 

Marzenia:

- Być normalnym kucykiem.

- Mieć psa.

- Narysować jakiś dobry rysunek.

 

 

Edytowano przez Lucky Silver Moon
Poprawa ;-;
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aj... prosiłam, nie bić. Ale w sumie i tak publikowanie = narażanie się xd

Więc co ja plotę.

Z historią mam problem by wymyślić, planuje zeedytować większość profilu by nie było z tego tragedii.

 

16.02.2016 at 15:57 Nightmare napisał:

Jak można mieć 2 ponysony na raz? :v

Szczerze? Mój mózg jest na tyle dziwny że jedna ma mój kolor włosów i oczu i charakter a z tą... nwm ale tak już po prostu jest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu Nightmare napisał:

Skoro ta nie oddaje twojego charakteru, to jest raczej Ockiem, a nie soną :v

 

Ja mam problem z historią... Karta postaci zajmuje już 4 strony A4, a jeszcze nie skończyłam xD

Nie wiem co robić z swoim życiem... swoją drogą jak tam głowa? *piszę sobie nową wersję*

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Wygląd klaczki przyjemny. Talenty...w sumie nie są jakieś OP więc mogą być, aczkolwiek nie mam pojęcia co rozumiesz przez "podpadanie się" :ppshrug:

Z historią gorzej. Nie ma za wiele wspólnego z kucykowym światem, a nawet gdyby miała to słyszałam coś takiego już pierdyliard razy. Naukowiec łapie postać, która ma ciężkie życie i dorabia jej/mu kocie uszy, ogon, skrzydła, super moce czy inne rzeczy. Owszem, to jest jakieś wyjście z sytuacji, w której tworzymy postać nie pasującą do uniwersum i chcemy to wyjaśnić, ale żeby OC było dobre proponuję wymyślić coś mniej sztampowego i zarazem ciekawszego ^^ 

 

I jeszcze jedno. Prze 'że' i 'a' wstawiamy przecinek. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, nie ma co się od razu załamywać i tracić wiarę w siebie. Większość jak nie wszyscy zaczynają od takich prostych, czasem bezsensownych bądź zwyczajnie nudnych i sztampowych treści. Musisz wysilić swoją wyobraźnię. Weź coś sztampowego i przekształć to. Chcesz naukowca? Nie ma sprawy, ale może niech zamiast porywać biedną klaczkę zajmie się nią? Jasne, niektóre, może nawet wiele motywów będzie już wcześniej użytych, ale na pewno będzie to ciekawsze niż "klaczka została porwana przez szalonego naukowca, który zrobił z niej postać jaka mi się podoba, a potem przepadł" ^^ 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit

A mi się ta Ponysona czy tam ocek podoba. Fajna Historia, miło się czytało. Bardzo ciekawe. Nie traćmy wiarę w siebie. Spodobało mi się to, że ta Ponysona może zmieniać kolory. Fajne i to bardzo fajne. Pięknie wygląda, znaczek fajny. Mi się wszystko spodobało i nie mam za co krytykować. I nie ma co się wstydzić @Lucky Silver Moon. Mi się podobało. Ocena: 9/10.

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...