Skocz do zawartości

Przepraszam...


Crystal Dashie

Recommended Posts

Przeprosiny przyjęte. 

7 minut temu michalski9 napisał:

Luzik, nie ma problemu. Zastanawiam się, co złego trzeba by zrobić, żeby wymagało to publicznych przeprosin. Co muszę zrobić, żeby wszyscy o mnie mówili? :D

Coś w stylu *obrzucenie forum postami z czymkolwiek, byle jak najbardziej masowo*. Ale nie ryzykuj, jak nie chcesz dostać ostrzeżenia/bana/czegoś innego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu Sparkle napisał:

Przeprosiny przyjęte. 

Coś w stylu *obrzucenie forum postami z czymkolwiek, byle jak najbardziej masowo*. Ale nie ryzykuj, jak nie chcesz dostać ostrzeżenia/bana/czegoś innego.

Zrobię to z konta testowego, z innego ip, nie złapią mnie. Jestem NIEUCHWYTNA MUCHACHACHAchacha.... Nigdy mnie nie złapią. Znaczy się, grzecznie, zbombarduję was Mchacha...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu michalski9 napisał:

Zrobię to z konta testowego, z innego ip, nie złapią mnie. Jestem NIEUCHWYTNA MUCHACHACHAchacha.... Nigdy mnie nie złapią. Znaczy się, grzecznie, zbombarduję was Mchacha..

Czy to wyzwanie? :crazytwi:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minuty temu michalski9 napisał:

Zrobię to z konta testowego, z innego ip, nie złapią mnie. Jestem NIEUCHWYTNA MUCHACHACHAchacha.... Nigdy mnie nie złapią. Znaczy się, grzecznie, zbombarduję was Mchacha...

 

7 minut temu Decaded napisał:

Czy to wyzwanie?

To by mogło być nawet ciekawe :twilight7:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu Ziemovit Dash napisał:

NIE MASZ ZA CO MNIE PRZEPRASZAĆ!!! PO PROSTU TO BYŁA ZACHĘTA, ŻEBYŚ SIĘ WZIĘŁA W GARŚĆ. TO JA PRZEPRASZAM, BO NIE WIEDZIAŁEM, ŻE TAKA SMUTECZGOWA REAKCJA Z TWOJEJ STRONY PADNIE. POZDRO

Ok, dzięki :)

 

6 godzin temu michalski9 napisał:

Luzik, nie ma problemu. Zastanawiam się, co złego trzeba by zrobić, żeby wymagało to publicznych przeprosin. Co muszę zrobić, żeby wszyscy o mnie mówili? :D

Chwila... a może to wszystko by zebrać reputację w pierwszym poście?

Nie, reputacja dla mnie nie jest wcale ważna

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...