Skocz do zawartości

Przepraszam...


Crystal Dashie

Recommended Posts

Hejka...

stwierdziłam, że moje zachowanie na forum dotąd było okropne. Nie wiem czemu, ale jakoś tak...

Chciałabym was za to bardzo przeprosić! 

Obiecuję, że będę odtąd sto razy milsza! 

A szczególnie przepraszam @Ziemovit Dash za to, że nie wzięłam Złotego Ziemovita na poważnie. Po prostu nigdy o tym nie słyszałam, a zresztą nie poczułam się za dobrze, jak przeczytałam, że mam najgorszego OC'ka... wiem że tam pisało że to nie hejt, ale i tak... taka już jestem...

 

PRZEPRASZAM!

 

Jakby co nie wiedziałam w jakim temacie to napisać, więc dałam po prostu ,,Na start". Jeśli jest taka możliwość, byłabym wdzięczna, jakby jakoś Moderator albo ktoś przeniósł ten post do jakiegoś tematu do którego bardziej pasuje.

 

Postaram się to wam jakoś wynagrodzić.

 

Serdecznie pozdraiwam! :fluttershy5:

~FlutterDash1006/Flutty

  • +1 7
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejejej. Nie ma za co przepraszać, no bo co niby okropnego w Twoim zachowaniu? Ziemowit przyznał tą nagrodę bo tak sądził, a ty jakoś specjalnie się nie oburzyłaś, więc serio nie wiem za co te przeprosiny :)

Życzę w każdym razie dalszego miłego pobytu na forum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu Selenium napisał:

Hejejej. Nie ma za co przepraszać, no bo co niby okropnego w Twoim zachowaniu? Ziemowit przyznał tą nagrodę bo tak sądził, a ty jakoś specjalnie się nie oburzyłaś, więc serio nie wiem za co te przeprosiny :)

Życzę w każdym razie dalszego miłego pobytu na forum.

Dzieki :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minuty temu FlutterDash1006 napisał:

Jakby co nie wiedziałam w jakim temacie to napisać, więc dałam po prostu ,,Na start". Jeśli jest taka możliwość, byłabym wdzięczna, jakby jakoś Moderator albo ktoś przeniósł ten post do jakiegoś tematu do którego bardziej pasuje.

Tak na przyszłość, jak nie wiesz gdzie dać jakiś temat, to skontaktuj się z jakimś modem, lub napisz w temacie Off-Top.

Tam możesz pisać co tylko chcesz.

A tak wgl, to miło z twojej strony, że przepraszasz wszystkich. Mało kto teraz posiada na tyle dużo kultury osobistej, żeby przeprosić.

Edytowano przez Rainbow Guitar
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie nie wiem kim jesteś, a to oznacza, że Twoje zachowanie nie przekroczyło "normy" forum. Inaczej bym o tym wiedział, zapewniam.

Jednakże, gratuluję odwagi i umiejętności przyznania się do błędu. W dzisiejszych czasach jest to coraz rzadziej spotykane.

 

 

Temat przeniesiono.

  • +1 6
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu Decaded napisał:

Kompletnie nie wiem kim jesteś, a to oznacza, że Twoje zachowanie nie przekroczyło "normy" forum. Inaczej bym o tym wiedział, zapewniam.

Jednakże, gratuluję odwagi i umiejętności przyznania się do błędu. W dzisiejszych czasach jest to coraz rzadziej spotykane.

 

 

Temat przeniesiono.

Ok, dzięki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Maniek
4 minuty temu Kuracyja napisał:

Erm... można prosić o tl;dr osochodzi? Nie jestem w temacie...

 

Zapewne o 2 komentarze na dole tego tematu :

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Jak by ci to powiedzieć, nikt nie jest doskonały, każdy jest inny i inaczej się zachowuje. Jesteśmy tylko ludźmi, a ludzie to istoty bardzo omylne... Dobrze jest widzieć chodź jeden raz, że ktoś zebrał w sobie tyle odwagi, by to napisać. Sam tez nie jestem święty (widać to w profilu po punktach ostrzeżeń i 3 banach :spike: ) jednak to jest tylko internetowe forum, a każdy wie, że w internecie nie ma czegoś takiego jak przyzwoitość. Obsmarują cię dokładnie z każdej strony jeżeli tylko pokarzesz jakąś swoją słabość. Ciesz się, że poziom

tolerancji dla " Innych " wzrósł od ostatniego razu jak tu byłem, najważniejsze to nie wywlekać swoich problemów, bo nikogo to nie obchodzi.

Edytowano przez Halik
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha, ale o szo chodzi? nie no spoko jak wszystkich przepraszasz to, daj jeszcze litra i o wszystkim zapomnę XD(poszperałem i nadal ni cholery nie wiem o co kaman, tak czy inaczej graty za publiczne przeprosiny, gj moc z tobą)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cokolwiek złego zrobiłaś, a podejrzewam, że nie zrobiłaś nic złego bo by był szum na forum, to wiedz, że podziwiam twoją odwagę. Przyznałaś się do błędu! Cokolwiek to było. No i czy w ogóle coś było. Ale ja się nie gniewam w każdym razie. Ziemovit na pewno też się nie gniewa :squee:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit
17 godzin temu FlutterDash1006 napisał:

Hejka...

stwierdziłam, że moje zachowanie na forum dotąd było okropne. Nie wiem czemu, ale jakoś tak...

Chciałabym was za to bardzo przeprosić! 

Obiecuję, że będę odtąd sto razy milsza! 

A szczególnie przepraszam @Ziemovit Dash za to, że nie wzięłam Złotego Ziemovita na poważnie. Po prostu nigdy o tym nie słyszałam, a zresztą nie poczułam się za dobrze, jak przeczytałam, że mam najgorszego OC'ka... wiem że tam pisało że to nie hejt, ale i tak... taka już jestem...

 

PRZEPRASZAM!

 

Jakby co nie wiedziałam w jakim temacie to napisać, więc dałam po prostu ,,Na start". Jeśli jest taka możliwość, byłabym wdzięczna, jakby jakoś Moderator albo ktoś przeniósł ten post do jakiegoś tematu do którego bardziej pasuje.

 

Postaram się to wam jakoś wynagrodzić.

 

Serdecznie pozdraiwam! :fluttershy5:

~FlutterDash1006/Flutty

NIE MASZ ZA CO MNIE PRZEPRASZAĆ!!! PO PROSTU TO BYŁA ZACHĘTA, ŻEBYŚ SIĘ WZIĘŁA W GARŚĆ. TO JA PRZEPRASZAM, BO NIE WIEDZIAŁEM, ŻE TAKA SMUTECZGOWA REAKCJA Z TWOJEJ STRONY PADNIE. POZDRO

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuj

Kompletnie nie wiem kim jesteś, a to oznacza, że Twoje zachowanie nie przekroczyło "normy" forum

A "norma" tego forum to szeroko pojęty dysonans.

W ZUS też panują "normy"

 

@FlutterDash1006 ja nie wiem za co ty przepraszasz. Na tym forum jest wielu osobników, którzy w istocie, mają za co. A twoje zachowanie.... co w nim złego?

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit
16 godzin temu Halik napisał:

Dobrze jest widzieć chodź jeden raz, że ktoś zebrał w sobie tyle odwagi, by to napisać. Sam tez nie jestem święty (widać to w profilu po punktach ostrzeżeń i 3 banach :spike: ) jednak to jest tylko internetowe forum, a każdy wie, że w internecie nie ma czegoś takiego jak przyzwoitość. Obsmarują cię dokładnie z każdej strony j

Ja już mam w kolekcji pięć :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luzik, nie ma problemu. Zastanawiam się, co złego trzeba by zrobić, żeby wymagało to publicznych przeprosin. Co muszę zrobić, żeby wszyscy o mnie mówili? :D

Chwila... a może to wszystko by zebrać reputację w pierwszym poście?

Edytowano przez michalski9
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...