Skocz do zawartości

[Archiwa Forum] Usunięte konto Origin?


Celly

Recommended Posts

Hej wszystkim :3 W google nie mogłam znaleść bezpośredniej odpowiedzi, dlatego postanowiłam sie spytać was o pomoc. 

Czy konto Origin mogło zostać usunięte/zbanowane za nic? Albo czy mogło zostać usunięte, kiedy nie wchodziłam ok. poł roku? A może mogło zostać ukradzone czy cos w tym stylu?

Nie mogę sie zalogować, mimo ze doskonale pamiętam hasło, bo wszędzie miałam takie samo. Nie otrzymywałam żadnych maili, kiedy klikałam o przypomnienie hasła. Kiedy chciałam sprawdzić konto z innego konta, przyjaciółki, zamiast nazwy wyswietlanej miałam ciąg liter i cyferek.  Wygląda mniej więcej tak :

13769546_1345671638843275_69414591714578

Czy ktoś miał podobną sytuacje i wie co mogę zrobic? Zależy mi na tym koncie, bo miałam do niego przypisane gry, które bez Origina nie pójdą. Kupywałam tez wersje elektroniczne ;-;

Anyone help ;-;?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie znam, nie wiem co dolega twojemu kontu, ale na pewno nie jest usunięte. Nie logowałem się na Origina dłużej niż pół roku i to nie raz i wszystko było zawsze w porządku. Jedyne opcje jakie zostały to jakiś błąd po ich stronie, przez co konto się zbugowało, albo zwyczajna kradzież konta. Osobiście skłaniałbym się ku ostatniej z opcji.

 

W tym wypadku jedynie zostaje ci support. Przygotuj sobie odpowiedź na tajne hasło, które masz ustawione na koncie, datę urodzenia podaną przy rejestracji konta i byłoby dobrze gdybyś miała jeszcze wydrukowane jakieś potwierdzenie zakupienia czegokolwiek na tym koncie. Wejdź na stronę Origina i poszukaj działu wsparcia i zadzwoń tam lub napisz maila. Dalej już oni Cię poprowadzą.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu Siper napisał:

Polecam zadzwonić, support Origina jest nawet spoko, wiem z doświadczenia. Potrafili bez problemu odblokować mi konto, zmienić pytanie na odzyskiwanie hasła i wiele innych :v 

Boje sie, bo nawet nie pamiętam odpowiedzi na to pytanie, nie pamiętam nawet jakie to było pytanie ;-; Ba, nie pamietam jaką ustawiłam sobie date urodzin, bo prawdopodobnie taką, aby byc dla nich pełnoletnia. To moze okazać sie problemem, bo w razie jakby chcieli jakiegoś potwierdzenia że to moje konto, to moge dać tylko kilka kluczy gier przypisanych do konta.

Edytowano przez Celly
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu Celly napisał:

Boje sie, bo nawet nie pamiętam odpowiedzi na to pytanie, nie pamiętam nawet jakie to było pytanie ;-; Ba, nie pamietam jaką ustawiłam sobie date urodzin, bo prawdopodobnie taką, aby byc dla nich pełnoletnia. To moze okazać sie problemem, bo w razie jakby chcieli jakiegoś potwierdzenia że to moje konto, to moge dać tylko kilka kluczy gier przypisanych do konta.

 

Spoko, ja nie wiedziałem nic, a pytanie i odpowiedź było randomowym ciągiem znaków o czym powiedzialem wprost. Efekt? Tylko weryfikacja poprzez podanie kodu z emaila jaki podali i tyle. Zmieni wszystko :v 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 years later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...