Skocz do zawartości

Witajcie !!


Ursa

Recommended Posts

Siemka! Tutaj Urs!

Przybyłam na te forum by mieć fun poznać nowych ludzi a to coś nowego poznać... czyli żeby udzielać się społecznie! (jeżeli mi się uda ><)
Tak wiec mam 19 lat moja przygoda z Fandomem rozpoczęła się jakoś takie 2 lata temu z przerwami, a wszystko się zaczęło od stronki gdzie się odbywa RP z udziałem OC kucy.
Miło było ale wszystko co dobre się kończy, aż mi się przykro robi gdy widzę tam pustki. Jednak moje życie nie kręciło się nigdy wyłącznie wokół tego fandomu a... bardziej wokoło innych rzeczy.
Po pierwsze rysowanie, zwłaszcza postaci! oh uwielbiam tworzyć nowe OC w sumie to bardziej Ludzkie, które używam, potem kreuje i wsadzam do RP albo RPG. Lubie bardzo średniowieczne Fantasy ale nie jestem żadną psychofanką, może coś ciut poniżej ^u^'
Do tego do chodzi chętka granie w RPG (Nie jestem weteranem, zaledwie odbyłam kilka gier no ale to było już dawno można mnie nazwać Newbe albo Amateur. No ale jednak mam jakieś doświadczenie.)
Kolejna pasja to sztuka i historia... a w jednym historia sztuki. Zwykła historia też ale jednak z historii sztuki wiem więcej. Iż mimo zalicza się do tego rozpoznawanie architektury stylów opis obrazów to jednak poznaje się historię artystów i okoliczności powstania obrazów oraz ich symbolikę itp...  Nahh możne brzmi to nudno... ale mnie to potrafi zaciekawić!
No i jeszcze gry komputerowe... ale w sumie to norma w tych czasach. Jednak bardziej do mnie przemawiają MMORPG, albo Single RPG

Chyba to tyle... przepraszam jeżeli za dużo, no i jeżeli trafiły się ewentualne błędy. Jeżeli jakieś pytania to śmiało c:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej hej witamy w magicznej krainie MLPforume :lol:

Walnę coś zapytaniowego:

1. Pochwalisz się ockami? Jakieś dA posiadasz zapewne?

2. Za co lubisz kuce?

3. Jakie MMO? (Khy tylko Blade&Soul)

Ale miło że wpadłaś na forum mam nadzieję że zostaniesz na dłużej ^^ 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27.07.2016 at 16:24 Bronek napisał:

Siemanko! Witam na forum i życzę dobrej zabawy.

1. W jakie gry grywasz? (tytuły) Coś od blizzarda?

2. Jaka jest Twoja ulubiona postać z MLP?

3. Co sądzisz o Equestria Girls? Lubisz czy uważasz to za raka i syf?

1.Skyrim,LoL,BnS (ale niestety nie chodzi mi jak bym chciała) i Aktualnie WoW ale na priv serwerze

2. No nie mogę się zdecydować... więc podam dwa Sombra i Chrysalis uwielbiam antagonistów
3. Może niektórzy to lubią, ale ja nie... Wole normalne kuce, są Oryginalne a to... to idzie jakby w stronę monster High przynajmniej tak mi się wydaje... Bo jednak szkoła, codzienne życie i przyjaciółki uważam ze ten temat się powtarza...

 

 

27.07.2016 at 16:35 FrozenTear7 napisał:

Hej hej witamy w magicznej krainie MLPforume :lol:

Walnę coś zapytaniowego:

1. Pochwalisz się ockami? Jakieś dA posiadasz zapewne?

2. Za co lubisz kuce?

3. Jakie MMO? (Khy tylko Blade&Soul)

Ale miło że wpadłaś na forum mam nadzieję że zostaniesz na dłużej ^^ 

 

1.  Jasne... ale mam tam stare rysunki... nic ostatnio nie wrzucam na fb czy dA jakoś... no brak inspiracji by coś konkretnego machnąć ale proszę >< http://onii-onii.deviantart.com/

2.  Za to że są elastyczne i fajnie się je rysuje. No i przyjemnie ogląda się również serial ^^
3. BnS grałam ale mój pc nie jest w stanie do końca go przetrawić. Teraz pykam w WoW'a na priv

No i też mam nadzieje że zostanę na dłużej >u<

 

27.07.2016 at 16:53 thornix napisał:

Witaj!

Jaki jest twój ulubiony okres historii oraz dlaczego?

Czytasz książki?

Jakiej muzyki słuchasz?

Babeczkę? :D

Baw się dobrze na forum!

Szczerze to każdy okres jest czarujący na swój sposób ale Sedze że XIXw rozwój technologiczny, moda i architektura... Jest coś w tym! jakoś ta epoka czaruje, Po za tym ten okres jakoś kojarzy mi się z duchami ich przywoływaniem, jeszcze pośmiertne fotografie... chyba najbardziej urzeka mnie ta mroczna strona epoki.
Czy czyta książki? szczerze to nie bardzo... jestem cholernie wybredna co do tytułów (Możesz mnie hejcić, śmiało) Ale nie żebym nie przeczytała żadnej... Były pewne książki w moim życiu które z chęcią przeczytałam np o wiedźminie 
Wiele gatunków ale głównie rockowej czy electro swing, przyjemnie się słucha.
No i poproszę! taka z kawałkami czekolady! mniam!

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O rany... że też tego się nazbierało >< 

 

16 minut temu Flaming napisał:

Witamy serdecznie!
Pytaniami Cię nie męczę, no może poza jednym:

Jakiej muzyki najbardziej lubisz słuchać?

Tak jak poprzednio odpowiedziałam, Różne gatunki ale rock i electro swing najlepiej mi się słucha. c:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu Twilighith Spargl napisał:

p.$. LłuB&$z pOq3mOnY???///?

O nie... Pokemon tu zawitał. Jak można tak pisać i rozczytywać się z tego pisma od razu? Ja potrzebuję dłuższej chwili...

 

godzinę temu Ursa napisał:

O rany... że też tego się nazbierało >< 

 

Tak jak poprzednio odpowiedziałam, Różne gatunki ale rock i electro swing najlepiej mi się słucha. c:

Dam Ci maluteńką radę: nie pisz posta pod postem, chyba że od poprzedniego upłynęły 24h. Admini i modzi bardzo tego nie lubią.

I z Twojej odpowiedzi nasuwa się jeszcze jedno pytanie: jakich zespołów/wykonawców najwięcej słuchasz?

Edytowano przez Flaming
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Maniek

Witam na forum ! Na jakim serwie grasz w wowa i z jakim to dodatkiem serw? :D Widzę, że w fandomie też można spotkać fanów wowa ( <- grający w wowa 7 lat weteran :rainderp: ), z tym, że od kiedy jakieś 4 lata temu przeniosłem się na globa to już bym nie wrócił na priv, jednak różnica jest duża w samym działaniu gry, questów, skryptów itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu Flaming napisał:

O nie... Pokemon tu zawitał. Jak można tak pisać i rozczytywać się z tego pisma od razu? Ja potrzebuję dłuższej chwili...

 

Dam Ci maluteńką radę: nie pisz posta pod postem, chyba że od poprzedniego upłynęły 24h. Admini i modzi bardzo tego nie lubią.

I z Twojej odpowiedzi nasuwa się jeszcze jedno pytanie: jakich zespołów/wykonawców najwięcej słuchasz?

 

Okej, dzięki zapamiętam ^^

 

39 minuty temu Maniek napisał:

Witam na forum ! Na jakim serwie grasz w wowa i z jakim to dodatkiem serw? :D Widzę, że w fandomie też można spotkać fanów wowa ( <- grający w wowa 7 lat weteran :rainderp: ), z tym, że od kiedy jakieś 4 lata temu przeniosłem się na globa to już bym nie wrócił na priv, jednak różnica jest duża w samym działaniu gry, questów, skryptów itp.

Atlantiss dodatek cata. Nie ma szału z tymi skryptami tutaj, mało cierpliwi pewnie by już wywalili komputer za okno... a to herby zbugowane a to questy... czasem wywala nawet w środku insty xD ale da sie przeżyć. Ja dość niedawno przemogłam się do wow'a wiec weteranem się nie nazwę. Global to czysta poezja w przeciwieństwie do prywatnych... ><

 

 

3 minuty temu AsMax napisał:

Witam :salut:

1. Ulubiony sezon MLP

2. Co sądzisz o MLP:EG

3. Pizzy? :dec:

AsMax pozdrawia i życzy miłego spędzonego czasu na naszym forum. :D

 

1. O rany... xD no nie wiem, nigdy nie myślałam o tym.
2. W poprzednim odpisie o tym napisałam no i cóż pewnie ma swoich zwolenników, jednak ja jestem za kucykową seria
3. Mniam! z chęcią :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Maniek
49 minuty temu Ursa napisał:

Alliance, a ty... zakładam ze Horda co? Więc chwyć za oręż i rozstrzygnijmy pojedynek *dosięga miecza*

A tu się mylisz! Właściwie to nie do końca bo przez większość mojej kariery grałem w hordzie ale 2 lata temu zmienił mi się system wartości i poglądy odnośnie lore warcrafta i od tej pory jestem całym sercem za ally ;) A po mieczu wnioskuje, że warek/paladyn ewentualnie DK :rd8: Ja już od jakiegoś czasu mainuje hunterem BM.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu Maniek napisał:

A tu się mylisz! Właściwie to nie do końca bo przez większość mojej kariery grałem w hordzie ale 2 lata temu zmienił mi się system wartości i poglądy odnośnie lore warcrafta i od tej pory jestem całym sercem za ally ;) A po mieczu wnioskuje, że warek/paladyn ewentualnie DK :rd8: Ja już od jakiegoś czasu mainuje hunterem BM.

Ooooh... no co ja paczam. Powiem że jestem zaskoczona xD Sądziłam że Horda...
Ah no i ten miecz rzuciłam tak se żeby brzmiało... Bo Lacha na pojedynek to tak nehh...  Chociaż tym też można zabić. Preferuje dystansowe klasy jakoś łatwiej mi jest się odnaleźć w tym. A dokładnie to Mag Frost/Arc i Priest Disc. Hunterem też próbowałam ale lepiej idzie mi Magiem jako dps

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Maniek

Pewnie ta czerwień mojego avka tak zadziałała na Twoją podświadomość przyporządkowując mnie do hordy xD A mag dobry wybór, jeden z najlepszych dps'ów niezależnie od dodatku/patcha, co do disci to nie wypowiem się bo gram samymi DPS'ami. Zwykle grałem feralem ale jednak możliwość kontrolowania peta mnie przekonała do hunta i dlatego też gram BM mimo, że to Marksman kręci większe cyferki na raidach :D Ale tutaj mam spirit pety, samo ich łapanie była fajną zabawą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu Maniek napisał:

Pewnie ta czerwień mojego avka tak zadziałała na Twoją podświadomość przyporządkowując mnie do hordy xD A mag dobry wybór, jeden z najlepszych dps'ów niezależnie od dodatku/patcha, co do disci to nie wypowiem się bo gram samymi DPS'ami. Zwykle grałem feralem ale jednak możliwość kontrolowania peta mnie przekonała do hunta i dlatego też gram BM mimo, że to Marksman kręci większe cyferki na raidach :D Ale tutaj mam spirit pety, samo ich łapanie była fajną zabawą.

 

Możliwe że to ta czerwień, jakoś czerwień i czerń często kojarzy mi sie z hordą... >3>
No i w sumie mag potrafi być bardzo przyjemny jak się opanuje rotację... Ogarnęłam Frosta, Arcane ale Fire jakoś nie mogę xD wciąż mi się mylą skille

Druidem jeszcze nie miałam okazji pograć ale kiedyś nadejdzie ta chwila. Za to Mam Marksman'a z Dual Spec na BM kto jak woli ale czasem to jest wkurzające jak pet sie zbuguje i pogna gdzieś hen za wolnością i zpula połowę insty xD tak więc tego... Buglantiss, tak to jest bardzo częste... chociaż też z uwagi na graczy gdy nie zdissmisuje peta w odpowiednim momencie. Spirit beasty... o Rany moja przygoda z poszukiwaniem Skoll'a była... pełna nerwów

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No heeej ^^ Co słychać?

 

FirstChoice here, dla przyjaciół i znajomych Firstu, miło mi.

 

8 godzin temu Ursa napisał:

No i jeszcze gry komputerowe... ale w sumie to norma w tych czasach. Jednak bardziej do mnie przemawiają MMORPG, albo Single RPG.

 

Hm... grałaś może kiedyś Final Fantasy albo inne jRPG? Albo Undertale?

 

Pozdrawiam i życzę mile spędzonego czasu.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu FirstChoice napisał:

No heeej ^^ Co słychać?

 

FirstChoice here, dla przyjaciół i znajomych Firstu, miło mi.

 

 

Hm... grałaś może kiedyś Final Fantasy albo inne jRPG? Albo Undertale?

 

Pozdrawiam i życzę mile spędzonego czasu.

 

 

Mi też miło, Urs jestem :lyra:

Niestety nie grałam, ale kiedyś miałam na to chrapkę... jednak to się nie dokonało xD Zaś w Undertale grałam, może grafika cudna nie jest, ale fabuła powala

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam bardzo serdecznie, to może teraz kilka pytanek ode mnie:

 

Mówisz, że grywałaś w skyrima, więc kilka pytań dotyczących tej produkcji:  Jaki był twój najwyższy poziom na postaci, jakiej była rasy ta postać i jaki styl wykańczania przeciwników preferowała. Posiadasz wszystkie DLC? Kowalstwo + Zaklinanie + Alchemia, czy bronie na zwykłych atrybutach? Na jakim poziomie trudności grałaś, czy był to legendarny + mody ;p? Ostatnie pytanie z tej serii, jakie mody najbardziej przypadły ci do gustu?

Kojarzysz może taką grę, jak Gothic?

Jaka jest twoja ulubiona potrawa?

Interesujesz się technologią?

Lubisz jakieś gry komputerowe?

Interesujesz się kosmosem, jeżeli tak, to proszę o sprecyzowanie, co głównie przyciąga twoją uwagę?

Masz swoje ulubione cytaty, życiowe motto?

Interesujesz się mitologią?

 

Bonusowy obrazek:

Spoiler

hTkapLX.png

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu Ursa napisał:

 

Mi też miło, Urs jestem :lyra:

Niestety nie grałam, ale kiedyś miałam na to chrapkę... jednak to się nie dokonało xD Zaś w Undertale grałam, może grafika cudna nie jest, ale fabuła powala

 

Heh :D To musisz spróbować, uwierz- warto.

 

A co do Undertale- co myślisz o soundtracku? W ogóle należysz do fandomu Undertale, czy po prostu zagrałaś tylko w tą grę i na tym się skończyło?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu Polox napisał:

Witam bardzo serdecznie, to może teraz kilka pytanek ode mnie:

 

Mówisz, że grywałaś w skyrima, więc kilka pytań dotyczących tej produkcji:  Jaki był twój najwyższy poziom na postaci, jakiej była rasy ta postać i jaki styl wykańczania przeciwników preferowała. Posiadasz wszystkie DLC? Kowalstwo + Zaklinanie + Alchemia, czy bronie na zwykłych atrybutach? Na jakim poziomie trudności grałaś, czy był to legendarny + mody ;p? Ostatnie pytanie z tej serii, jakie mody najbardziej przypadły ci do gustu?

Kojarzysz może taką grę, jak Gothic?

Jaka jest twoja ulubiona potrawa?

Interesujesz się technologią?

Lubisz jakieś gry komputerowe?

Interesujesz się kosmosem, jeżeli tak, to proszę o sprecyzowanie, co głównie przyciąga twoją uwagę?

Masz swoje ulubione cytaty, życiowe motto?

Interesujesz się mitologią?

 

Bonusowy obrazek:

  Pokaż ukrytą zawartość

hTkapLX.png

 

Najwyższy poziom postaci osiągnęłam coś 49? na tym poziomie też miała end game, chociaż wiem ze można było uzyskać wyższe lvl jednak no nie chciało mi się bawić a wtedy grałam bez dodatków, modów, czegokolwiek. Ale to było doooobry czas temu, nie wiele pamiętam jak rozwijałam postać, wiem że to był Nord jakoś najbardziej pasował mi do roli dovahkiina. Używałam białej broni jak i łuku i chyba szłam w kowalstwo. Z poziomem trudności to szału nie było bo czeladnik Teraz kiedy jakiś czas temu zyskała oryginał + wszystkie DLC to utknęłam na 10 chyba? i... tak wciąż stoję. Nie jestem na świeżo z grą przerwę mam naprawdę długą. Jednak jak zyskam nowego lapka zapewne sprawdzę jak to śmiga.
mody? hmm... poprawiające/ulepszające landscape, Albo grę światła, czy też realistyczność... albo zmieniające tekstury postaci albo jakieś pierdoły jak zwierzęce uszka...

1.Tak kojarzę grę Gothic

2.Spaghetti!

3. Mmmm.. tak średnio.
4. Tak Lubie, w końcu mam tylko komputer i na nim gram >_>

5. Nie jestem tym za bardzo zainteresowana, no chyba że czy ktoś tam jest i skąd się wziął naprawdę człowiek... skąd te całe istnienie na ziemi się wzięło?

6. Nie
7. Tak

I dziękuje za obrazek c:
 

3 godziny temu FirstChoice napisał:

 

Heh :D To musisz spróbować, uwierz- warto.

 

A co do Undertale- co myślisz o soundtracku? W ogóle należysz do fandomu Undertale, czy po prostu zagrałaś tylko w tą grę i na tym się skończyło?

tamtejsza muzyka jest świetna, lubię sobie na yt posłuchać przeróbek zwłaszcza rockowych. No i nie wiem co powiedzieć o tym fandomie bo mało się tym interesuje ale jednak się Interesuje czy fani gry wydaja jakieś mody, oraz czasem se obejrzę arty... Oh, powiem że podoba mi się twórczość uderfell

 

Rany tyle tego że czuje się jak na jakiejś rozmowie kwalifikacyjnej xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...