Skocz do zawartości

Odcinek 15: 28 Pranks Later


Niklas

Ocena odcinka  

40 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ocena

    • 1
      0
    • 2
      0
    • 3
      1
    • 4
      2
    • 5
      0
    • 6
      2
    • 7
      4
    • 8
      11
    • 9
      8
    • 10
      3
    • THAT WAS... AWESOME! 11/10
      9


Recommended Posts

Oceniam 10/10, jeden z najlepszych.
Trochę takie znane, ale zapomniane: Rainbow robi dowcipy. W każdym razie szkoda, że nie śmieszne dla drugiej strony. Szkoda Fluttershy na początku. Płakała, czyli było poważnie fatalnie.
Przypomnieliśmy sobie, że w końcu lubi robić te kawały, ale czy to robi codziennie, czy od czasu do czasu?
Niestety Rainbow zamiast robić śmiesznych żartów - robi je starannie (na stwierdzenie, że jest leniwa) i tym się głównie "przejęła".
Myślałem, że całe miasto wraz z Celestią zacznie wojnę na dowcipy przeciw RD i może PP. Byłoby ciekawie :) 
Ten trolling z wysyłaniem listów był bezbłędny. Po prostu idealny.


A co do ciasteczek - jak zobaczyłem PP w łóżku to ja na miejscu Rainbow - wycofałbym się, oddał ciastka te normalne. Znaczy dostrzegłem też, że to jest w 85% zasadzka. By nabrać Rainbow. By poczuła się źle.
Kiedy zobaczyłem, że całe miasto jest w takim stanie - było to dla mnie pewne na 100%, że to dowcip. Mimo ogromnej skali. Chociaż nie mogłem być pewien, to jednak widać to, że to było zaplanowane. Rarity, AJ i znaczkowa liga powiedziałyby RD, że jadły już ciastka. Ale RD się nie skapnęła. W każdym razie - gdyby Rainbow przecisnęła się przez drzwi stodoły, to mogłaby odpocząć na chmurce. Przeszłoby im, a jak nie to wysłać tam ekipę do oswobodzenia Ponyville heheheh
A kurczę chcieli ją złapać, bo była tęczowa? To od razu widać, że dowcip.
No i ten tekst: "teraz wymyślę coś, co przebije to!... *przestraszone miny* Mam was!" pod koniec. No ładnie ładnie.

Zabawny odcinek z odrobiną strachu dla Rainbow. Not bad.

Edytowano przez Michał Mac
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu Michał Mac napisał:

Płakała, czyli było poważnie fatalnie.

 

A reakcja Rainbow na to, jak się poczuła jej - niby - najlepsza przyjaciółka? Że ją dopadła i że boi się wszystkiego :v Super przyjaźń :ming: 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Zanim zmieni mi się kąt postrzegania odcinka po przeczytaniu komentarzy innych, chcę napisać, że jak dla mnie odcinek był totalnie znakomity. Kucyki urocze i żywiołowe w całej krasie. Po przyjeździe z długiej i wyczerpującej objazdówki obejrzenie nowego odcinka kucyków i to tak przyjemnego, było dla mnie balsamem na wszystkie zmysły. Rainbow Dash zadziorna, jak zwykle kocham, inne kucyki też na swoim miejscu, sam odcinek kojarzy mi się ze wcześniejszymi tak jakoś. Pomimo tego, że znałem zakończenie, iż Rainbow Dash jest wkręcana, to i tak miałem wielką przyjemność z oglądania. Psikusy były naprawdę niezłe.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...