Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Celly

Sklepik Jubilerski v.2

Recommended Posts

Mam nadzieję, że nikt się nie obrazi za odnowienie starej zabawy, ktora cieszyła się akurat dość dużym zainteresowaniem :D

Znaleziony obraz

Rarity jak nikt inny zna się na kamieniach szlachetnych. Przecież to jej talent!

Jest jednak ciekawa, co wy byście powiedzieli o biżuterii, która tutaj będzie.

Ładna,brzydka? Tania, droga? Mogła kosztować 100 pln, czy 1000 pln? 

naszyjnik-z-zawieszka-cyrkonia-szescienn

Co myślicie o tym naszyjniku? Ładny? Ile może być wart?

Maksymalnie 35 zł. Nawet ładny ale nie sądzę by naszyjnik po którym od razu widać że jest zrobiony z koralików mógłby być wart więcej.

Edited by bleflar2

A bo ja się na tym znam xD ? Nie wiem czy ładny xd Chyba może być no nie ? Nie wygląda na drogi.. chyba że to perełka prawdziwa :v Ale nie wiem i mogę tylko strzelać że jest warta nie więcej jak z 70 zł. 

Naszyjnik z pandory? :D

Daje 5 stówek.

Może dla niektórych jest ładny ale mi się nie podoba. Jednakże ma swoją wartość. Srebro wysokiej próby+ perła robi swoje. I trochę kasy za samą markę.

godzinę temu 1stChoice napisał:

Naszyjnik z pandory? :D

Daje 5 stówek.

Może dla niektórych jest ładny ale mi się nie podoba. Jednakże ma swoją wartość. Srebro wysokiej próby+ perła robi swoje. I trochę kasy za samą markę.

ktoś tu używał googla. :P

Jakoś średnio mi się chce wierzyć, że Firstu zna się na biżuterii... (mylę się? :rarity4:) więc stawiam na to, że użył google'a... A skoro tak... No nie wiem, mimo wszystko stawiam na jakieś 400 zł. 

Srebrny łańcuszek, kokardka ze srebra, najpewniej naturalna perła. Na kokardce albo cyrkonie, albo kryształki Swarovskiego.

Nie jestem maniaczką biżuterii, ale zdarzało mi się w życiu przeglądać apartowskie katalogi, więc... Stawiam coś między 400 a 600 zł. Kokardka mogłaby być na zawieszce perły, dałoby to ładniejszy efekt.

2 godziny temu Shios napisał:

Stawiam ok. 75 zł

Autorka tematu już dawno przestała istnieć, tak samo jak ten temat ( patrz. data ostatniej wizyty) więc odkopywanie zabawy, która i tak nigdy nie zostanie dokończona chyba mija się z celem. ;)

• Create New...