Skocz do zawartości

Witam wszystkich !: )


Ciastek

Recommended Posts

Hej, witam .. jestem nowy na forum, choc nie jest mi ono obce booo od paru lat okazyjnie zagladam ^^ 

Znalazlem sie Tu Bo kiedys bylem wiernym fanem MLP:FIM, niestety od dluzszego czasu nie interesowalem sie tym ani troche, ale brakuje mi ostatnio ludzi z tego spoleczenstwa no wiec jestem : )

Nie Wiem za bardzo co napisac, to moze cos o moich zainteresowaniach, hobby Jakies I takie tam = ) 

No wiec .. najwiecej czasu spedzam Na graniu .. z kumplami w zespole, gram Na Perce, ale nie tylko bo Na basie I gitarce Tez uwielbiam grac .. muzyka, slucham ogólnikowo piszac glownie Metalu, Rocka I Punku .. wole ciezsze brzmienie ale I tak palam miloscia do Red Hot Chili Peppers( przy okazji moze ktos jedzie Na koncert w tym roku?). Poza muzyka too .. czasem rysuje lub maluje, plywam, gram w kosza czesto, trenowalem Muay Thai, uwielbiam tripy Na rowerze sobie urzadzac, bardzo lubie czytac fantastyke, SWEGO CZASU interesowalem sie okultyzmem xDD .. lubie grac w planszówki (WH, DnD), Na PC moze nie gram Jakos ale w Lola czasem sobie rekraacyjnie rundke polece : ) .. hmm co by tu jeszcze, lubie teorie spiskowe, kosmosem sie interesuje, grafika komputerowa, jezdze Na desce .. Na nartach. Z grubsza to chyba wiekszosc, wiadomo niektóre z tych rzeczy to tylko moja okazyjna rozrywka ale mozna sie rozpisac : p

No takze, ja jestem Ciastek I goraco pozdrawiam oo .. 2:29 wszystkich : ) 

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu Ciastek napisał:

goraco pozdrawiam oo .. 2:29 wszystkich : ) 

Taa, druga w nocy to dobra godzina do zaglądania na forum, ale wiedz jedno: o trzeciej do głowy przychodzą najlepsze pomysły :drurrp:

8 godzin temu Ciastek napisał:

niestety od dluzszego czasu nie interesowalem sie tym ani troche,

A można się spytać z jakiego powodu?

 

No i witamy na naszym pinknym forume!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Ciastku! Zastanawia mnie czemu w połowie zdania nagle piszesz z wielkiej litery? Czy to jakiś tajny szyfr którego jeszcze nie udało mi się złamać a może tkwi w tym jakiś inny głębszy sens? :rd8:

 

Spoiler

5WVJc0k.jpg

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...