Skocz do zawartości

Cześć wszystkim ^^


5t43545d4d

Recommended Posts

Cześć.

Mam na imię Jakub. W fandomie jestem od 10.2015, ale dopiero 21.11.2016 zdecydowałem się założyć konto na forum.

Bardzo lubię słuchać muzyki, a w szczególności twórczości zespołu Fall Out Boy. Dużo gram w gry takie jak Garry's Mod (czyli ogólnie Sandboxy).

Uczę się też grać na gitarze akustycznej, ale jak na razie to średnio mi to wychodzi ^^.

Z mojej strony to chyba wszystko ... hmmm ..... cześć !!!

 

 

 

Edytowano przez VeXi
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz Gringo37 napisał:

Miło poznać. Miłego pobytu na forum! :bronies:

Kilka pytanek:

1. Luna czy Celestia?

2. Skąd jesteś?

3. Dlaczego jest u ciebie taka fascynacja składaniem życzeń?

4. Odnoszę wrażenie, że gdzieś już widziałem ten nick, nie masz może więcej kont na innych stronach?

 

 

1. Luna

2. Kraków

3. Nie wiem .... po prostu chciałem robić coś na forum, a to wydaje mi się odpowiednie dla mnie ^^

4. Używam go jeszcze na steam i youtube. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz Ciastek napisał:

 co ostatnio grales sobie na gitarce?

Co ja ostatnio grałem ?

eeee ... czy to co ja na niej robię można nazwać graniem.

Uczę się dopiero 2 tygodnie i jak na razie idzie mi kiepsko granie czegokolwiek, ale widzę małe postępy ^^

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamietam jak ja zaczynalem lata temu xD kompletnie nic nie umialem tylko pare akordow na akustyku .. a chcialem elektryczna koniecznie, rodzice widzieli moja mordege i powiedzieli, ze jak zagram im piosenke (CALA) to mi dolaza do gitary .. zagralem Drunken Sailor .. dostalem swoja pierwsza gitare Cort KX5 Katana <3 ahh do dzis gdzies na poddaszu lezy :' ) 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu Rainbow Twister napisał:

Siemanko :D

 

Wreszcie mogę ci zadać kilka pytanek :D:D:D

 

Jaki jest twój ulubiony sezon MLP?

Co sądzisz o Equestria Girls?

...

...

...

Kim chcesz zostać w przyszłości??? :rainderp::rainderp::rainderp::rainderp::rainderp::rainderp::rainderp::rainderp::rainderp:

 

Pozdro :)

 

1. Mój ulubiony sezon to ..... chyba Piąty. Od niego zacząłem oglądać MLP i jak na razie najbardziej mi się spodobał :D.

2. Sądzę że opowiada ciekawą historie którą oglądałem nie raz. Jestem też jedną z osób które czekają aż Sunset Shimmer powróci do Equestrii. (chodź pewnie się tak nie stanie)

3.Kim chce zostać w przyszłości ..... Nie wiem ... Mam zamiar skończyć technikum a potem się zobaczy. ^^

Edytowano przez VeXi
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...