Jump to content

[Wywiad] Kruczek


BiP
 Share

Recommended Posts

                                    Dzisiaj mamy okazję powitać dawnego Avatara :cadancebride:, Kruczka w naszym Domku.   :cmc:

 

  1. Jak dowiedziałeś się o serialu i forum?    

           

O serialu dowiedziałem się przez przeróbkę jakiegoś polskiego youtubowego śmieszka. Nie pamiętam już czy podesłała mi ją koleżanka czy sam ją znalazłem, ale zainteresowałem się tematem. Obejrzałem parę odcinków wtedy chyba nawet z kolegami. Dla nich była zabawa na parę dni i maltretowanie mnie linkami do clopów (których nie mogłem zdzierżyć, w sumie nadal trochę nie mogę) a ja zostałem na dłużej. To było gdzieś w 2012 roku chyba.
Forum pokazała mi starsza kumpela, która swego czasu tutaj postowała, ale potem porzuciła bądź usunęła konto (chyba usunęła). Przesiadywałem czasami na jej koncie i czytałem fanfiki, jakiś czas po tym jak wyjechała postanowiłem założyć własne konto. 

 

  2. Czy pamiętasz jakąś zabawną sytuację z początków swojej kariery jako Avatar  :cadancebride: ?

 

Dostałem robotę u Cadenzy 11 (o ile dobrze pamiętam) dni od rejestracji, gdy wbiłem na /sb/ Jarwin myślał, że jestem jakąś napaloną fanką Jacka Blacka, a potem ktoś stwierdził, że jestem kuzynem Arjena i dlatego dostałem kolor. Wtedy nie wiedziałem, że nie miałbym nic przeciwko byciu kuzynem Arjena. Whisky, Moonbutt i jeszcze więcej whisky. 

 

3. Czym się inspirowałeś, wybierając taki właśnie nick?

 

Zarejestrowałem się tutaj jako "Nieznany Artysta". Okazało się, że nie jestem najlepszym artystą. W sumie lepszym pytaniem byłoby co zainspirowało resztę (czyli coś koło 30) moich nicków, ale pamiętam, że mój stały nick to zdrobnienie od nicku którym się posługiwałem w csie. Kruk -----> Kruczek. Od tamtego czasu posługuję się nim w różnych miejscach w internecie, bardzo mi się spodobał. Pióra mi lecą ze wściekłości jak ktoś przekręca "Kruczek" na "Kurczak" a często  się zdarza, na przykład w csie.

 

4. Co sądzisz obecnie o fandomie?

 

O polskim nie mam zbyt wielkiego pojęcia. Chyba trzyma się dobrze, chociaż niektórzy twierdzą, że FANDOM UMJERA HURR DURR. Niezbyt mnie to obchodzi, nigdy nie grałem żadnej ważniejszej roli w fandomie. Nie byłem na żadnym ponymeecie (Chyba, że liczy się taki dwuosobowy ). A ogólnie o fandomie mam całkiem dobre zdanie, ilość animacji, artów, muzyki i wszelkiego stuffu kucykowego jest niesamowity. Uzbierałem sobie sporą grupę kanałów na youtube zza granicy i lubię sobie śledzić wszystkie filmy z teoriami, przemyśleniami, reakcjami i temu podobnymi rzeczami. Kucy nigdy za wiele.

 

5. Jakbyś rozmawiał z osobą która jest anty brony?

 

Raczej tak jak z każdym, normalnie. Chyba, że to przesadnie narzucająca swoje racje ameba umysłowa, wtedy najlepiej wcale. Ale jak już to pewnie z odpowiednią dawką dystansu i nie ukrywając - politowania. Ludzi którzy nie pojmują prostego "lubisz coś i nie krzywdzisz tym nikogo - go for it" lepiej omijać szerokim łukiem.
Z tego co słyszałem, sporo fanów baleronów wdaje się w wojny z takimi "anty brony". Swego czasu też lubiłem denerwować ludzi w internecie i wiem, że im bardziej się rzucasz tym lepiej się taki troll czuje. Nie karmimy, tobie co raz cieplej się robi w okolicach twarzy a jemu w okolicach brzuszka, nic z tego dobrego. No chyba, że chcesz się pośmiać, nieudolnego rozmówcę można ładnie porobić.

 

6. Za jakim userem najbardziej tęsknisz?

 

Nikt konkretny nie przychodzi mi na myśl, wszystkich da się gdzieś znaleźć. No może arek fuks, wielki człowiek z wielkimi marzeniami. No i Skaja trochę brakuje, szkoda psuja, cs go zabrał a gdzie teraz jest i co aktualnie psuje jest dla mnie zagadką. 

 

7. Jak widzisz przyszłość forum?

 

Nowi będą przychodzić, starzy będą odchodzić, tak chyba jest wszędzie. Aktywność mała czy duża zawsze można coś fajnego poczytać. Nie siedzę tutaj już tak często jak kiedyś, widzę, że ludzie postują - jest dobrze. Nowi kolorkowcy napinają mięśnie żeby poustawiać jakieś ciekawe tematy w swoich działach. Czy im to wychodzi to pewnie kwestia sporna, ale wiadomo, zawsze się znajdzie ktoś do narzekania i ktoś do chwalenia. Nie mam pojęcia co będzie w przyszłości, teraz jest w porządku i tyle mnie chyba powinno obchodzić.

 

8. Chciałbyś wrócić do początku istnienia forum?

 

Zależy w jaki sposób, jeśli cofnąć się w czasie to jasne, zią. Obstawiłbym przyszłe mecze przy pomocy ALMANACA jak w "Back to the future". Ograłbym jeszcze totka i był obrzydliwie bogaty. Kupiłbym Siperowi jakiś ładny sprzęcik, wynajął ludzi do biegania w chomiczych kółkach, żeby usprawnić silnik forumowy. A tak po prostu to raczej nie, nie ma co rozpamiętywać że "dawniej było lepiej hurr durr forum też umiera". Chociaż czasami lubię sobie powspominać ^^

 

9. Jakie masz plany na najbliższą przyszłość?

 

Zrobię sobie tosty z serem na kolację. 

 

10. Nadal czujesz się częścią fandomu?

 

Nigdy się jakoś przesadnie nie czułem jego częścią, ale przyjemnie było go poznać "od środka". Jeśli wklepanie od czasu do czasu jakiegoś posta o konikach czyni mnie jego częścią, to jest mi to serdecznie obojętne. 

 

11. Jaką postać z serialu lubisz najbardziej?

 

To akurat jedno z trudniejszych pytań, głównie dlatego nie mam na profilu rubryczki z ulubioną postacią. Dawniej mogłem śmiało powiedzieć, że to Pinkie Pie. Później wszystkie mane 6 były po kolei na szczycie listy. Nie mogę jakoś jednoznacznie określić ulubionej, do wszystkich czuję sympatię.
Rarity - klasa, fajny baleronik, lubię jej teksty i całą kreację postaci,  przypomina mi jedną koleżankę. Zawsze adoruję odcinki w których Rarity gra główną rolę (np ten odcinek z Detektyw Rarcią). No i jej element (klejnot) jest moim trzecim ulubionym. 
Applejack - odcinki w których brała udział rodzina Apple zostały przeze mnie bardzo miło przyjęte. AJ to postać, która dostała ode mnie najmniej atencji (chyba w końcu rozumiem te żarty o backgroundzie), ale jak się okazało nie słusznie. Lubię jej charakter, relacje z Rarcią no i oczywiście kapelusz, zawsze miałem słabość do kapeluszy.
Twilight Sparkle - BOOOOKSSSS. Fajnie jej postać rozwinęli, magical horse. No i oczywiście Tara Strong i jej głosik, uwielbiam 
Pinkie Pie - łamanie czwartej ściany, no jak tego nie lubić. Czasami bywa denerwująca, ale ma swoje dobre odcinki i to chyba mój pierwszy ulubiony kuceł, jest sentyment. Stary, dobry Ponk. 
Rainbow Dash - myślałem, że ona jest główną bohaterką zanim jeszcze zacząłem serial. Moi koledzy też tak myśleli. Nie lubiłem jej z początku, ale okazało się że jest bardzo w porządku. Cieszyłem się jak dostała swoje pierwsze solo w Tanks for the memories. Dostała też plus po przeczytaniu My Little Dashie i jemu pochodnych tworów. Chociaż czasami ciężko się czytało, a sam fanfik wielkiego poziomu nie prezentuje (zdziwiło mnie trochę, że stał się tak popularny w fandomie) to miał w sobie coś miłego. Dobrze się bawiłem, postać jeszcze bardziej polubiłem, a chyba właśnie o to chodzi ^^ Dash jest spoko, ciekawi mnie co nowego z nią wymodzą w siódmym sezonie.
Fluttershy - z początku mnie denerwowała. Tak jak inne postacie były dość ładnie rozrysowane i ich charakter nie rzucał mi się tak bardzo w oczy, był ładnie stonowany, tak od Flutterki strasznie biła ta ciapowatość i nieśmiałość. W niektórych scenach podkreślali jej cechy aż za bardzo. Jednak w ostatnich dwóch bądź trzech sezonach polubiłem Flutterkę i przez spory czas wybijała się w moim niestniejącym rankingu na prowadzenie. Ładnie uwydatnili jej asertywność, jednocześnie trzymając się tego jak wykreowali ją z samego początku. Najbardziej urocza postać, szanuję motzno.
pozderki

 

Dziękujemy za udzielenie odpowiedzi w imieniu Znaczkowej Ligii :cmc: otrzymasz :brohoof: 

HAbvJml.gif

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

59 minut temu BiP napisał:

Nowi będą przychodzić, starzy będą odchodzić

Siemka! :yay:

Super wywiad, fajnie jest poznać nowych (starych) użytkowników, i usłyszeć opinie na temat forum. Świetny wywiad, pokazujący historie tej strony. Trochę mi jednak żal, że nie dołączyłem wcześniej :OTE2F:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu Mielcar napisał:

Siemka! :yay:

Super wywiad, fajnie jest poznać nowych (starych) użytkowników, i usłyszeć opinie na temat forum. Świetny wywiad, pokazujący historie tej strony. Trochę mi jednak żal, że nie dołączyłem wcześniej :OTE2F:

Będzie więcej wywiadów, z nowymi pytaniami. :cmc:  

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest Ziemowit

Fajnie poznać punkt widzenia innych, dlatego to tak bardzo lubię czytać wywiady, a Kruczek jest ciekawą osobą, a wywiad z nim musiał być ciekawy.

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...