Skocz do zawartości

Poszukiwany, poszukiwana - czyli wolne postacie!


asie

Recommended Posts

Tu jest lista postaci, ktore sa do wziecia i mozna je brac. Aby wziac postac, przedstaw nam w poscie dowod na to, ze potrafis nia grac, ba, ze nia jestes!

POSTACIE NA PEWNO ZAJETE

  • Mane 6 (cale)
  • Derpy
  • Trixie
  • Lyra
  • Vinyl Scratch
  • Braeburn
  • Shining Armor
  • Scootaloo
  • Sweetie Belle
  • Wszystkie ksiezniczki
  • Octavia

POSTACIE NA PEWNO WOLNE

  • Pinkie Pie Siewca13 wraca!
  • NEW! Princess Cadence
  • Applebloom
  • Nurse Redheart
  • Thunderlane
  • Pipsqueak
  • Cheerilee
  • Colgate (poprzedni wlasciciel nie wchodzil od 31 lipca)
  • Wiekszosc innych postaci epizodycznych

O inne pytac administracje - zazwyczaj niewymienione sa wolne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Siewca nie był Pinkaczem? Meh.

Do wzięcia jest jeszcze Scootaloo, Sweetie Belle, Apple Bloom, Pipsqueak, Cheerilee... kogo tam jeszcze wymieniać. Oczywiście maluchy od nowej wersji.

Verdana, autor Mine Little Pony, zrobil wersje z maluchami na 1.2.5 na moje zadanie :fluttershy4:

Wiec maluchy graja od 30-31 sierpnia. Fun.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie całe nasze mane 6 jest podobne do odgrywanych postaci... Flutteryay to po prostu czysta Fluttershy... Ja jestem trochę "gorącą" Rainbow Dash, Krakos to trochę zbyt nerwowa AJ, Bohen jest idealny do Rarity xD (THIS IS WHINING) a imka? W niej jest 20% mniej Twi, niż powinno, ale co tam...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym się spytać czy jest wolna posada dla Thunderlane'a lub ew. Nurse Redheart... jeśli można to bym z chęcią skorzystał ^^

Te posady to są o takich postaciach co byli bardziej na tym 1,2 planie ,takich posad żeby być jak thunderlane nie ma (tak mi się wydaje)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te posady to są o takich postaciach co byli bardziej na tym 1,2 planie ,takich posad żeby być jak thunderlane nie ma (tak mi się wydaje)

Ach rozumiem... szkoda, bo mi zależało na którejś z tych postaci... wiem, że są na pewno w Mine Little Pony, sam ich używałem. No cóż, to jeśli ich sie nie da, to czy jest jeszcze wolne miejsce jako Big Macintosh?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach rozumiem... szkoda, bo mi zależało na którejś z tych postaci... wiem, że są na pewno w Mine Little Pony, sam ich używałem. No cóż, to jeśli ich sie nie da, to czy jest jeszcze wolne miejsce jako Big Macintosh?

Ja mówiłem że tak mi się wydaję czyli że być może taka postać może być

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...