Skocz do zawartości

[Dyskusja] Sztuczki, iluzja, iluzjoniści.


Kruczek

Recommended Posts

                                                   giphy.gif

Miejsce do dyskusji na temat szeroko pojętej magii, sztuczek magicznych i znanych magików. 
Znacie jakieś sztuczki? Macie jakichś ulubionych iluzjonistów? Bawi was taka rozrywka? 

Ja osobiście znam tylko parę sztuczek karcianych, ale pamiętam, że kiedy byłem mały strasznie mnie to kręciło. Ubierałem nawet pelerynę i  cylinder i urządzałem pokazy dla rodziców :rainderp: 
Co sądzicie o mentalistach? Interesowała was kiedyś sztuka iluzji? 
 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit

Kiedyś lubiłem oglądać Dynamo więcej niż magia, kręciło mnie to. Teraz mam na to trochę mniej czasu, ale zawsze ciekawiły mnie sztuczki i lubiłem się w nocy zastanawiać "jak oni to robią?"

50 minut temu KłapouchyGore napisał:

Nuda

To po co piszesz? Pisz w tematach, które cię interesują, a pisanie tutaj takich postów nie ma większego sensu. 

 

52 minuty temu Kruczek napisał:

cylinder

Zawsze chciałem mieć cylinder :x

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Lubię oglądać sztuczki magiczne, czy też występy iluzjonistów ^^ Raczej nie wyszukuję ich sama, ale jeśli już na jakiś filmik natrafię to obejrzę. W "Mam Talent" i tego typu programach zawsze najbardziej mi się podobały występy magików :D 

 

Ostatnio oglądałam filmik z gościem, który potrafił robić cuda z kostką rubika. Ten cały Cyber Marian ze śmiesznymi okularkami mnie osobiście irytował, ale warto go przeboleć. 

Spoiler

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...