Recommended Posts

Yoru_Dragon    26

59933f162b138_PancyPurple-OC.png.351a18ed38e3480c1f4fe86f9551a3c6.png

INFORMACJE PODSTAWOWE

Imię: Pancy Purple

Wiek: 26 lat

Płeć: Klacz

Gatunek: Ziemski kucyk

Status społeczny: W związku

Miejsce zamieszkania: Manehattan 

Rodzina: Bill Feather (ojciec) oraz Yellow Weather (matka)

Talent: Układanie kwiatów

Zawód: Florystka

Znaczek: Różowy kwiat z czerwoną wstążką

 

CHARAKTER

Pancy jest przedstawiona jako pracowita klacz, rzadko zostawia pracę na później. Jej dwoma głównymi cechami charakteru są również - gadatliwość oraz towarzyskość. Często jednak przez tą pierwszą cechę wydaje się, że nie potrafi dotrzymywać sekretów, co niekiedy jest prawdą. Jest także romantyczką, która lubi rzeczy związane z miłością i nigdy na siłę nie szukała miłości, uważając że przyjdzie czas. Klacz jest również często tchórzliwa, zawsze ucieka gdy czegoś się boi lub gdy ktoś ją zaczepia nie odpowie z powodu strachu. Pomimo tego jest także lekko uparta, chociaż ta cecha rzadko się "odzywa".

 

HISTORIA

Pancy Purple urodziła się w jednej z dzielnicy Manehattanu jako córka ziemskiego kucyka Yellow Weather oraz jednorożca Bill Feather.

Na jej imię wpadła jej mama, która pracowała jako kwiaciarka, a mieszkanie było pełne kwiatów. Yellow zwróciła uwagę na bratki rosnące na parapecie. Były to jej ulubione kwiaty, dlatego swojej córce nadała imię Pancy. Drugą część imienia - Purple, zawdzięcza od fioletowej sierści. 

Młoda Pancy nie chodziła do przedszkola, dlatego większość spędzała w kwiaciarni mamy oraz dziećmi z jej dzielnicy. Rzadko bywała w domu ze względu na to, że jej ojciec był pisarzem i potrzebował ciszy do swojej pracy. 

Wkrótce nadszedł czas aby iść do szkoły. Klaczka bardzo się denerwowała jednak niepotrzebnie, ponieważ większość kucyków, z którymi się bawiła poszło z nią do jednej klasy. Wśród nich byli Rainy Fog - pegazica, Solar Aurora - jednorożec oraz Bubble - ziemski kucyk.

Purple dobrze radziła sobie w szkole, lecz jak każdy uczeń miała wzloty i upadki. Zaprzyjaźniła się także z Rainy Fog, Solar Aurorą i Bubble. Jednak to nie oznaczało, że Pancy miała samych przyjaciół. W szkole był ogier, który często zaczepiał inne kucyki nazywał się Bass Crown. Bass pochodził z bogatej rodziny, ponieważ jego ojciec był właścicielem sieci sklepów muzycznych w całym Manehattanie. Fioletowa często mu chciała coś powiedzieć, jednak nie miała odwagi. Bała się, że ziemski kucyk może w każdej chwili pobiec do swojego ojca i by miała problemy.

Klaczka dorastała, lecz wciąż nie miała znaczka, w przeciwieństwie do swoich przyjaciółek. Rainy miała znaczek przedstawiający fajerwerki, Solar skrzypce, a Bubble balerinki. 

Dotychczas myślała, że jej talentem może być aktorstwo, lecz pomimo, że często otrzymywała jakieś role i dobrze sobie radziła na scenie to nie było to. 

Swój znaczek zdobyła w wieku 13 lat, gdy była u mamy w kwiaciarni. Pancy przyglądała się jak jej mama układa kwiaty. Często tak robiła, zwłaszcza gdy była młodsza, ale nie próbowała układać takich rzeczy. Stwierdziła, że spróbuje. Robiła każdy ruch jak swoja mama, a gdy skończyła, przypadkiem Yellow wzięła jej kwiaty i podała klientce. Klacz spostrzegła, że nie jest to jej zamówienie, lecz kwiaty tak jej się spodobały, że postanowiła je wziąć. Wtedy też Pancy otrzymała znaczek - różowy kwiat związany czerwoną wstążką. 

Od tamtej pory Pancy Purple częściej pomagała mamie w kwiaciarni, udoskonalając ciągle swoje umiejętności florystyczne. Coraz bardziej czuła, że to jest jej przeznaczenie. 

Wkrótce Pancy została sama, ponieważ jej przyjaciółki w różne strony Equestrii wyjechały. Rainy musiała przenieść się razem z rodzinom do Los Pegasus, ze względu na prace ojca, Solar Aurora trafiła do Szkoły Muzycznej w Canterlocie, a Bubble do Fillydelphi z powodu wstąpienia do Szkoły Baletowej. Jednak jak wiadomo, jedna rzecz się kończy, a druga zaczyna się. 

W ten sposób zaczęło się liceum. Pancy szybko tam się zaaklimatyzowała zaprzyjaźniając się z dwiema klaczami - jednorożcem Pearl Scarlet oraz pegazicą Angel Shine. Polubiła także imprezy organizowane przez Pearl, czasem jednak przyjęcia przenosiły się do domu, ku niezadowoleniu jej ojca.

Na jednej z imprez spotkała swojego starego znajomego - Bass Crown'a. Ten ku jej zdziwieniu zachowywał się inaczej niż w podstawówce, także według Pancy wyprzystojniał. Kolejnego dnia Pearl przedstawiła Bass'a jako swojego chłopaka. Ziemskiego kucyka coś zabolało, jednak nie wiedziała co. To, że uważała ogiera za przystojnego nie oznaczało, że się w nim kocha.

Liceum mijało, ale ziemski kucyk wciąż sama podczas gdy jej przyjaciółki znalazły sobie chłopaków. Wciąż szukała tego jedynego, a dziwniej się czuła przy swoim starym znajomym. Zbliżały się dziewiętnaste urodziny Pearl, dlatego Pancy razem ze znajomymi postanowiła zorganizować dla niej przyjęcie. Na urodzinach towarzystwo było roześmiane i zajęte jubilatką. Cydr dawał się wszystkim we znaki. Po chwili roześmiany Bass podszedł do Pancy i ją pocałował, w dodatku na oczach Scarlet. Pomiędzy klaczami doszło do kłótni, którą starała się zażegnać Angel.

Po tym wszystkim Pearl przestała się odzywać do ziemskiego kucyka. Pancy wiele razy tłumaczyła jej, że był alkohol, a Bass sam ją pocałował. Fioletowy kucyk także zaczął unikać tematu ogiera. Jednoróżka nastawiła przeciwko niej całą szkołę, chociaż wszyscy widzieli, że o Bass pocałował ją pierwszy. Jedynie nie odwróciła się od niej Angel Shine. 

Pancy jednak nie zmieniła szkoły, ponieważ został tylko miesiąc liceum. Gdy tylko otrzymała świadectwo, wróciła do domu i oznajmiła rodzicom, że chciałaby studiować florystyke. Jej mama pomogła jej wybrać idealną szkołe, do której sama chodziła. Była ona w Fillydelphi. 

Przed wyjazdem pożegnała się z Angel Shine, lecz na pożegnanie niespodziewanie przyszła Pearl. Jednak nie mogła z siebie nic wydusić, dlatego Pancy życzyła jej powodzenia.

 

W nowym mieście stała się współlokatorką klaczy Blue Harvest - ziemskiego kucyka pochodzącego z Ponyville, który studiował na tej samej uczelni co ona. Niestety Pancy i Blue nie dogadywały się z powodu różnych poglądów, tylko łączył je wspólny czynsz za mieszkanie oraz uczelnia.

W Fillydelphi spotkała swoją starą przyjaciółkę - Bubble. Stała się sławną baletnicą, która cały swój wolny czas spędzała na treningach. Zdziwiła się spotkaniem starej znajomej, lecz obydwie udały się do Restauracji "Pod Podkową". Tam zaczęły rozmawiać i wspominać dawne czasy, także ziemska klacz wspomniała, że udało jej się nawiązać kontakt z Rainy i z Solar. Okazało się, że Rainy dostała się do Akademii Wonderbolts, a Solar stała się skrzypaczką grającą na dworze samej Księżniczki Celestii oraz innych popularnych kucyków.

Od tamtego czasu Pancy i Bubble zaczęły się spotykać w każdą środe. Klacz także korzystała z uroków miasta, nie tylko po to aby się uczyć czy zwiedzać, ale też aby imprezować. Jednak żeby mieć pieniądze na czynsz musiała dorabiać sobie jako opiekunka do dzieci. 

 

Klacz po paru latach zakończył studia i powrócił do rodzinnego Manehattanu. Gdy szła do mieszkania rodziców spotkała znajomą osobe...był to Bass Crown. Zaprosił ją do jednego z baru, gdzie zaczęli gadać. Ogier został nauczycielem muzyki w jednej ze szkół. Pancy dopytywała się jego także o tamten pocałunek. Była strasznie zakłopotana, a chłopak jej odpowiedział, że nawet bez cydru by to zrobił. Długo ze sobą rozmawiali, a Pancy zrozumiała to czemu ją serce bolało...była zakochana w ogierze. Postanowili sobie dać szanse, a po pewnym czasie Pancy zamieszkała u niego. 

Pancy rozpoczęła prace w kwiaciarni swojej matki, a także odnowiła kontakty ze swoimi starymi przyjaciółkami. Także każdego dnia poznaje swojego partnera i nabiera do niego zaufania.

 

 

 

 

  • +1 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować