Skocz do zawartości

Jakiś typ chciał mnie okraść z przedmiotów, czyli jak sobie z kimś takim radzić


Kacpi

Recommended Posts

Nigdy nie miałem przygody ze scammerem na Steam, aczkolwiek na pewno zabrakłoby mi kreatywności by trochę mi pograć na nerwach :P

To pytanie o wiek tak nagle mnie niesamowicie śmieszy z jakiegoś powodu xD

Edytowano przez Lemi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podszywać się pod klocucha xDDD 

 

Całe szczęście nikt jeszcze mnie nie chciał okraść i mam nadzieję, że nie będę musiał się z takimi bawić w przyszłości, aczkolwiek szacunek dla ciebie za całą konwersację ze złodziejem :v. Śmiechłem nieźle

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz, za przedmioty z TFa, Doty, czy nawet za same głupie karty ludzie są w stanie dwoić się i troić, aby powiększyć swój ekwipunek kosztem kogoś innego. CS nie jest w żaden sposób wyjątkowy jeśli chodzi o takich cwaniaczków

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- czekaj bo dzwonią
OFFLINE, ONLINE

- spóźnią się 10 minut

 

ZGNIŁAM W TYM MOMENCIE I TO MOTZNO XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Ta desperacja, pięknie się to czyta :spike:

 

Ja kiedyś niestety dałam się wrobić w takie coś, ale nie przez rozmowę, na necie gdzieś ofertę znalazłam i kliknęłam, wdepując w gówno i oddając konto Steam. Ale byłam gówniakiem, młoda i głupia. Łatwo odzyskałam konto dzięki Steam supportowi. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Przez jakiś czas miałem spokój z podobnymi przypadkami jak ten, od którego rozpocząłem ten temat. Jednak dziś pewien inteligent również chciał połasić się na mój ekwipunek Steam i możliwe, że jest to znajomy bohatera pierwszej mojej historii, gdyż ma go w znajomych na Steam'ie. Link to gościa zostawiam tutaj, jeżeli macie czas i chęć polecam go zgłosić. Teraz jednak nie przedłużam i zapraszam do czytania części 1. Na tą oznaczoną cyfrą 2 należy poczekać prawdopodobnie do 16 marca, a czemu? Przeczytacie, dowiecie się ;)

 



28661205_2047489252203417_84978902437371

 

Mam chyba jakieś deja vu. Znowu nasz bohater nie zorientował się na wczesnym etapie, że wiem co on planuje i że robię sobie z niego jaja, a także proponuje mi identyczny sposób "ulepszenia" skinów... w dodatku miało to trwać aż 2 dni, ale jak widać czas szybko nie był już taki istotny

 

28576975_2047489255536750_46961807607476

 

Prawie jak Robin Hood. Zabrać bogatym i dać biednym. Niestety w tym przypadku to ja jestem tym bogatym a on biednym :P

 

28378820_2047489258870083_18142080289656

 

Kurcze... ciekawe co to za strona, gdzie za mówienie jej nazwy innym ludziom rozdają drogie skiny do Counter Strike'a. Też chętnie bym ich promował. No i ciekawe, w czym nasz bohater musi pomóc dziadkowi. Może jemu też chce wymienić przedmioty na droższe

 

28378982_2047489292203413_83037329379939

 

Oczywiście nie jestem tak głupi, żeby cokolwiek mu wysyłać. Pozostaje mi czekać do 16 marca, by zobaczyć jak się to wszystko rozwinie. Specjalnie nie wyrzucam go ze znajomych by zobaczyć jego desperację w kolejnych dniach. Nie mogę się doczekać finału :D

  • +1 2
  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co w ogóle dodajesz takie profile do znajomych? Reklama w nicku i tylko cs na koncie, 99% takich ludzi to scamerzy, oszuści którzy dostali vaca na głównym koncie albo po prostu źli ludzie. Nie mówiąc już o wiarygodności takiego profilu, kompletna strata czasu.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie d*bile często nie zdają sobie sprawy jakie są konsekwencje kradzieży na steam,bo kradzież nie ważne czego powyżej 400zł podlega karze pozbawienia wolności na 5 lat.A jak ukradnie ktoś skina poniżej 400zł to nic mu nie zrobią więc aby nie zostać okradzionym najlepiej sprawdzać : poziom konta steam,datę utworzenia konta oraz liczbę gier.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Lemi napisał:

Po co w ogóle dodajesz takie profile do znajomych? Reklama w nicku i tylko cs na koncie, 99% takich ludzi to scamerzy, oszuści którzy dostali vaca na głównym koncie albo po prostu źli ludzie. Nie mówiąc już o wiarygodności takiego profilu, kompletna strata czasu.

 

Zwykle każdego kto mnie zaprasza do znajomych dodaję i od razu pytam o to kim jest oraz po co w ogóle chce mnie w znajomych, Czasem są to ludzi poznani podczas gry, czasem ktoś poznany gdzieś na jakimś forum, a czasem i takie o to jednostki, które ja osobiście uwielbiam. Nie jest to trudne domyślić się ich zamiarów, dość szybko zdradzają swój plan, więc jeżeli mam czas i chęci, to lubię prowadzić sobie z takimi oszustami dłuższe rozmowy, które zapewniają mi przynajmniej kilka minut dobrej zabawy, więc nie uważam tego za stratę czasu. To bardziej scamer marnuje swój chcąc coś wyłudzić

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...