Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Recommended Posts

Przenoszę swój umysł do niezniszczalnego biomechanicznego ciała, rozpoczynam planowanie podboju świata i zaprowadzenia nowego porządku

Za 5 sekund Equestria zmaterializuje się gdzieś na Pacyfiku. Co robisz ?

To standardowe zachowanie, które występuje u mnie raz na tydzień, więc pewnie wychodzę z kumplami. To mi zawsze pomaga.

Za 5 sekund zostaniesz uszkodzony w wypadku, w wyniku czego będziesz niepełnosprawny. Co robisz?

Póki jestem sprawny i wypadek się nie stał, obwiązuję łeb plastikową siatką. Dalej sprawa rozwiąże się sama.

Za 5 sekund zapadnie ta sławna wieczna noc, co robisz?

Edited by Po prostu Tomek

Powoli i na spokojnie przebijam sobie bębenki uszne. Kiedyś odrosną Dx.

Za 5 sekund wszystko na dwa metry dookoła ciebie, łącznie z twoim ubraniem, staje w płomieniach. Co robisz?

NIC, TO SIĘ JESZCZE NIE WYDARZYŁO, SKĄD MAM WIEDZIEĆ???

Biegnę do łazienki i staje 3 metry od wanny

Za 5 sekund rząd Polski ogłasza totalne bankructwo, NBP zostaje rozwiązany (przez co wszystkie złotówki tracą wartość), a Niemcy i Ukraina wypowiadają nam wojnę - co robisz?

Jadę przekraczać front wschodni.

Za 5 sekund w wiadomościach ogłaszają, że NASA wykryło zmierzający w stronę Ziemi rozbłysk gamma. Wszystko jasny szlag trafi za jakieś dwie minuty. Co robisz?

Odpisuję tylko w tym temacie i już mnie tu nie ma. Szukajcie mnie gdzieś za trzy dni.

Za 5 sekund przyjdzie do ciebie notariusz, aby poinformować cię że dzięki niewyjaśnionym zawiłościom spadkowym odziedziczyłeś dożywotni karnet na najlepszego kebsa w twoim miejscu zamieszkania. Taki karnet "bierz co chcesz". Jaka jest twoja reakcja?

Załatwiam wszystkie sprawy z notariuszem a po wszystkim urządzam kebabową imprezę

Za 5 sekund dostaniesz wehikuł czasu umożliwiający wykonanie dwóch podróży w czasie. Co robisz ?

Cofam się do tak mniej więcej 1919 i spuszczam wpierdol Gruzinowi z wąsem. Łapię sztamę z Leninem. Potem podróżuję do może początku 1939 by zobaczyć co wyszło i w razie czego sprzątam. Upewniam się, że pakt Ribbentrop - Mołotow się nie wydarzy. Spuszczam wpierdol pewnemu nieudolnemu malarzowi. Tyle.

Za 5 sekund zostajesz odwiedzony przez smutnych panów w garniturach, którzy mówią ci, że kraj cię potrzebuje. Jaka jest twoja reakcja?

Niech Cię, Chip!!!:fluttercry2: Pisałem właśnie zadżebisty elaborat na temat tego co bym zrobił z wygraną i Ty się wciąłeś! :facehoof:

<>

Protestuję! :fsscream:

Za 5 sekund dostajesz propozycję uczestniczenia w imprezie, o której wiesz, że może się zakończyć obudzeniem się z amnezją w cudzym łóżku. Co robisz? :D

Analizuje, czyje to łóżko będzie i decyduje się lub nie... wole nie wpaść w jakiś azjatycki trap.

Za 5 sekund zostaniesz wytypowany do pomocy Trixie w kolejnym szalonym przedstawieniu z armatą. Co robisz? 

Zaprzyjaźniam się z nią! :twihug:

Za 5 sekund budzisz się ze snu, bo okazało się, że całe Twoje dotychczasowe życie to była wirtualna symulacja. Co robisz? :fswhat:

Edited by Grzegorz_Nikodem