Skocz do zawartości

Moje rysunki


W.B.

Recommended Posts

Witam, przedstawiam kilka moich niedokończonych prac. Dlaczego niedokończonych? Wydaje mi się że tego nie zrobię bo prawie nigdy nie kończę swoich prac. Ale istnieje cień szansy że coś z tego kiedyś będzie.

Szkice z Fluttershy (możliwe że są trochę krzywe, ale to dlatego że nie umiem dobrze ustawić papieru na skanerze) :

 

Spoiler

CCI20180509_0006.jpg.fb3481ad0ed1c32423a87e9cac7f0b8d.jpg

Spoiler

CCI20180509.jpg.6faf594b2afc20b21271cc5a33e1a3d9.jpg

 

  • +1 5
  • Lubię to! 2
  • Mistrzostwo 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkice są świetne w moim skromnym zdaniu; ba, nawet bym się pokusiła o pytanie o collaborację ze mną ^^'

Widzę, że mieszasz style, prawdopodobnie szukając tego, który najbardziej Ci spasuje. Pod względem anatomii budowy kucyka nie doszukuję się żądnych błędów, z wyjątkiem rys. #2- żuchwa wydaje mi się nieco dziwna :v

 

Niemniej jednak wspaniałe rysunki :squee:

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Naprawdę bardzo dobrze zapowiadające się szkice. Ogromny plus za pozy, są dynamiczne i ciekawe 
Mimika jest przeurocza, chociaż faktycznie, pyszczek Flutterki na drugim obrazku wygląda ciut dziwnie. Ta odstająca dolna warga nieco zmiejsza całość, przez pyszczek wypada jakby był trochę za mały, w porównaniu do głowy. 

Życzę powodzenia w dokańczaniu, bo po powyższych prezentujesz bardzo fajny styl ^ ^
Podsumowując, śliczne szkice!

Może dodać im trochę koloru albo cienia? :TWcU3:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

 

Dziękuję za miłe opinie, postaram się niedługo powrzucać więcej prac :D

Na chwilę obecną nie mam nawet stołu ani normalnego ołówka , ale niedługo to się zmieni i powrócę do bazgrolenia.

 

Aby nie było pusto wstawię takie coś. Jest to moja OC, wkurzona za narysowanie jej ołówkiem stolarskim i długopisem. Jest w nieco innym stylu co poprzednie. Mam kilka stylów których używam jednocześnie w zależności na co mam ochotę. Nie bardzo mi wyszło, bo jak wcześniej wspomniałam nie mam stołu i rysowałam na kolanie.

Spoiler

P9030307.thumb.JPG.42b461c2e08954e357aecd4efe2392e7.JPG

 

  • +1 2
  • Mistrzostwo 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Dnia 5.09.2018 o 00:20, Starlight Sparkle napisał:

Psia OC... a można zobaczyć pełną wersję? :fluttershy5:

 

Jestem w trakcie przeprowadzki i jeszcze nie wszystkie rzeczy przewiozłam, w tym rysunki. Wszystko mi się pomieszało, ale udało mi się wygrzebać taki rysuneczek. Niedługo będę mieć nieco więcej czasu i wtedy wstawię najświeższą wersję :-)

 

To narysowałam parę miesięcy temu i jest to etap pracy do jakiego rzadko kiedy docieram. Prawie w ogóle nie używam kredek, możliwe że jestem zbyt leniwa.

 

Spoiler

PB301126.thumb.JPG.9592f7549c308783103ea486d9ea72a5.JPG

 

A to inne prace, które wybrałam na dzisiaj:

Spoiler

PB301142.JPG.7ceccd5b25130c7de1f35cb194bd8261.JPG

 

 

Spoiler

PB301125.thumb.JPG.67b16277fcc3773464a43e0a6d129967.JPG

 

Pani Bocianowa

 

 

Spoiler

PB301141.thumb.JPG.d4041c018ce044a6beb2902dbb41e49b.JPG

 

  • Lubię to! 6
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy obrazek mi się kojarzy z Psy i Koty takim filmem :rdhug: Bardzo fajny, a mina psa jest świetna :pinkiesmile:

Grzegorz ma rację... Yona wyszła świetnie ze swoim uśmiechem :pinkiesmile:

Kolejny obrazek... kucyk. Kucyki są świetne, ale widzę, że rysujesz, zaczynając od koła. Tak jest w poradnikach różnych. Ja tak samo próbuję, ale jeszcze mi nie wychodzi tak dobrze. :ppshrug:

Pani Bocianowa przypomina mi przedszkole. :pinkiesmile: Mieliśmy kiedyś zajęcia właśnie z rysowania i większość klasy rysowała bociany. 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...