Skocz do zawartości

Ile jest dobra w tych "złych"


Recommended Posts

Cześć

W moim pierwszym wpisie chce poruszyć temat nurtujący mnie od dawna. Co było by gdyby Król Sombra, Królowa Chrysalis i Discord wspólnie przejęli władze nad Equestrią ? Skończyło by się to Katastrofą czy naszej pięknej krainie wyszłoby to na dobre? Może ktoś oprócz mnie widzi w nich coś dobrego.

 

Nie używaj kolorów (w szczególności zielonego i czerwonego). Może to robić tylko ekipa.

Triste Cordis

Edytowano przez Triste Cordis
  • +1 1
  • Smutny 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ jestem leniwa i nie chce mi się edytować Twojego posta, to sam to zrobisz:

Tylko członkowie ekipy forum mogą pisać przy pomocy kolorków. I zmień tego Comic Sansa - z tej czcionki po prostu wszyscy się śmieją. No i temat w złym dziale, ale to już przeniosę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Vivi Cristal napisał:

Cześć

W moim pierwszym wpisie chce poruszyć temat nurtujący mnie od dawna. Co było by gdyby Król Sombra, Królowa Chrysalis i Discord wspólnie przejęli władze nad Equestrią ? Skończyło by się to Katastrofą czy naszej pięknej krainie wyszłoby to na dobre? Może ktoś oprócz mnie widzi w nich coś dobrego.

Oczywiście, że byłaby to katastrofa. Bo co dobrego może wyjść z panowania:

1. Gadziny żywiącej się miłością

2. Pana chaosu

3. Typowego tyrana. 

 

Nic. A czy jest w nich coś dobrego? Tak, ale z tej trójki jedynie Discord został dobrze przedstawiony. Pozostali pojawili się gościnnie, za mało o nich wiadomo :)

 

PS. Nie używaj kolorów. A co do czcionki to używaj jakiej chcesz, regulamin tego nie zabrania :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również uważam, że skończyłoby się to istną katastrofą. Świat pod panowaniem:

1 Sombry - to byłby po prostu skrajny totalitaryzm z całkowitym kultem jednostki i kontrolą nad umysłami poddanych. - Nie ciekawa perspektywa

2 Discord - strach się ruszyć, bo nigdy nie wesz, na co trafisz lub co trafi Cię. Może wydawać się lepsze od świata Sombry, ale nadal to wizja nie do przyjęcia.

3 Chrysalis - cóż... tutaj mi przychodzi na myśl tylko jedno skojarzenie. Widma z serialu Gwiezdne Wrota Atlantyda. Kucyki nie byłyby niczym innym jak chodzącymi bateriami, z których można w dowolnym momencie pobrać energię, by się nakarmić.

 

Czy widzę w nich coś dobrego... w 2 i 3 tak, ale nie na tyle, by oddać im władzę w krainie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...