Invali

Hej hej :)

Recommended Posts

Witam,... No, ponownie w sumie, ale bardzo dawno i nieprawda, więc powiedzmy, że rozpoczynam nową, kucykową kartę ;)

Brony od 2012 roku, z przerwą na sezonie 5, z niewiadomego powodu... :rarity5:

W każdym razie, na ponowne obejrzenie serialu zbierałem się sporo czasu, a gdy to już nastąpiło po mocnym zacisnieciu poslada i oczywiście jednym długim posiedzeniu (niech cię, magio przyjaźni!) postanowiłem założyć tutaj konto - macie tu świetna, przyjazna atmosferę i wiele tematow/dyskusji na godziny czytania, co na pewno przyda się w moim aktualnym nadmiarem czasu :rarity3:

Jak macie, yyy, pytania, pytajcie? Lepiej mi to wychodzi niż same pisanie o sobie :lunalaugh:

• Upvote 2

Po pierwsze :starcute: 

Witaj na forum i baw się dobrze. 

Po drugie...:hBB25:

1 - Jaki jest Twój ulubiony kucyk?

2 - Kogo najbardziej nie lubisz?

3 - Rysujesz, a może komponujesz?

4 - Czym się interesujesz?

5 - Grasz w coś?

• Like 1

Witaj w stadzie :bronies:

Baw się tu dobrze :cadancetwi2:

A JEST SIĘ W CO BAWIĆ! :evilshy:

Drobna uwaga: jesteś już którymś Broniakiem z rzędu, który wraca do serialu i/lub do forum MLP. Niesamowite są te WIELKIE POWROTY! :fsscream: Coś jest z tych kucach przyciągającego... :twilight3:

• Like 1

Priwiet. Witamy na forum.

Zacny Varian w avatarze. :sunburst7:

Więc mam parę pytanek, które mam nadzieję, że ucieszą Cię. :P

1. Czym się zajmujesz? (w sensie do szkoły chodzisz, na studia, pracujesz)

2. Skąd taki nick? Mogę Ci mówić - Wania? :3

3. Jakie seriale jeszcze oglądasz oprócz MLP i Zaplątanych?

4. Jaką pizzę najbardziej lubisz?

• Like 1

No witam :bronies:
Niech łaska Adanosa będzie z Tobą! (czy jakoś tak...)
W każdym razie- Have fun :pinkie:

8 godzin temu, Starlight Sparkle napisał:

Po pierwsze :starcute: 

Witaj na forum i baw się dobrze. 

Po drugie...:hBB25:

1 - Jaki jest Twój ulubiony kucyk?

2 - Kogo najbardziej nie lubisz?

3 - Rysujesz, a może komponujesz?

4 - Czym się interesujesz?

5 - Grasz w coś?

Po pierwsze - witam :MJTQO:

Po drugie, 

1. Obawiałem się tego pytania, bo nie umiem na nie odpowiedzieć :dry:

Ale na czołówce są Twilight i Pinkie, co dziwne, bo kiedyś to były moje mniej Lubiane postacie. 

2. Czy ja kogoś nie lubię? :9rovb:

3. Niby lubię rysować, niby robię to może z dwa razy w miesiącu. Ale próbuję się zagonic, bo muszę wreszcie skończyć swojego OC. 

4. Zazwyczaj pozostawiam to pytanie bez odpowiedzi (poor, poor me) teraz odpowiadam: terrarystyka. Węże, owady, jaszczurki, pająki... Chodź teraz mam ograniczenie w postaci... Rodziny. :rarity5:

5. Nie gram. Poza tym mam zepsuty laptop, więc aktualnie popylam na telefonie. Ta, utrudnia mi to trochę korzystanie z forum. 

8 godzin temu, Grzegorz_Nikodem napisał:

Witaj w stadzie :bronies:

Baw się tu dobrze :cadancetwi2:

A JEST SIĘ W CO BAWIĆ! :evilshy:

Drobna uwaga: jesteś już którymś Broniakiem z rzędu, który wraca do serialu i/lub do forum MLP. Niesamowite są te WIELKIE POWROTY! :fsscream: Coś jest z tych kucach przyciągającego... :twilight3:

Dzięki! 

Cóż, na pewno, ale to, co jest najbardziej w tym wyjątkowe, to fandom. Nie wiem czy bym wrócił do kucow bez myśli żeby móc sobie o nich później podyskutować z jakimś broniaczem. 

7 godzin temu, PervKapitan napisał:

Priwiet. Witamy na forum.

Zacny Varian w avatarze. :sunburst7:

Więc mam parę pytanek, które mam nadzieję, że ucieszą Cię. :P

1. Czym się zajmujesz? (w sensie do szkoły chodzisz, na studia, pracujesz)

2. Skąd taki nick? Mogę Ci mówić - Wania? :3

3. Jakie seriale jeszcze oglądasz oprócz MLP i Zaplątanych?

4. Jaką pizzę najbardziej lubisz?

Cześć :rwink:

1. Chodzę do szkoły zaocznej. Dlatego mam aktualnie tak dużo czasu. 

2. Zabawne, bo zamierzam sobie kiedyś zmienić na takie imię w papierach, a aktualnie nie mam pomysłu na lepszy nick, więc zostaje to. Proszę bardzo. 

3. Kacze opowieści! :enjoy:ogólnie kocham kaczuchy, kaczora Donalda, zbieram i czytam komiksy i NIE ROZUMIEM, czemu nie ma swojego własnego fandomu w Polsce! :  /

4. Domową (:

7 godzin temu, Pshemo napisał:

No witam :bronies:
Niech łaska Adanosa będzie z Tobą! (czy jakoś tak...)
W każdym razie- Have fun :pinkie:

7 godzin temu, GlaceCordis napisał:

Witaj na forum :fluttershy5:

Niech łaska Adanosa będzie z wami :flutterblush:

Edited by Ivan
  • Upvote 2

Witam cię bardzo serdecznie na forum. Niechaj nasza wspaniała władczyni Celestia cię błogosławi:celgiggle:

Witam, witam~ Mam nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej :pinkieawesome: Zacny avek z Varianem :3 Aż mam ochotę zmienić swój, bo przez dłuższy czas też miałam najfajniejszego alchemika w awku. 

6 godzin temu, Ivan napisał:

Niby lubię rysować, niby robię to może z dwa razy w miesiącu.

Ja niby też lubię rysować i niby nawet coś tam potrafię, od kilku lat mam taką blokadę...ciężko mi ją przełamać więc...I know this feel bro :wow: 

6 godzin temu, Ivan napisał:

terrarystyka. Węże, owady, jaszczurki, pająki...

Terrarystyka <3 Dobry wybór, dobry. Sama mam węża zbożowego. Ty też masz jakieś terrarystyczne stworzonko czy rodzinka na nic kompletnie nie pozwala? 

Kacze Opowieści i ogólnie Kaczor Donald na pewno ma jakiś fandom w Polsce tylko podejrzewam, że w przeciwieństwie do MLP nie ma żadnego forum i takich tam :C Ja szukałam niedawno polskiego fandomu Zaplątanych. Niby fani się znaleźli, ale forumy nie bardzo. To samo z Gravity Falls D: Znasz Gravity Falls? 

3 godziny temu, MagiMemNon napisał:

Witam cię bardzo serdecznie na forum. Niechaj nasza wspaniała władczyni Celestia cię błogosławi:celgiggle:

Witam, ależ to zaszczyt :interesting:

1 godzinę temu, Uszatka napisał:

Witam, witam~ Mam nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej :pinkieawesome: Zacny avek z Varianem :3 Aż mam ochotę zmienić swój, bo przez dłuższy czas też miałam najfajniejszego alchemika w awku. 

Ja za to chwale za Once-lera. Dzięki niemu błąd pierwsza osoba, która szczególnie zauważyłem na tym forum :rarityexcited:

Terrarystyka <3 Dobry wybór, dobry. Sama mam węża zbożowego. Ty też masz jakieś terrarystyczne stworzonko czy rodzinka na nic kompletnie nie pozwala? 

Aktualnie z takich zwierząt terrarystycznych mam zbożówke i heterodona (:

Kacze Opowieści i ogólnie Kaczor Donald na pewno ma jakiś fandom w Polsce tylko podejrzewam, że w przeciwieństwie do MLP nie ma żadnego forum i takich tam :C Ja szukałam niedawno polskiego fandomu Zaplątanych. Niby fani się znaleźli, ale forumy nie bardzo. To samo z Gravity Falls D: Znasz Gravity Falls? 

Tak, o tym mówię! Znaczy, fajnie że są ludzie, którym to się naprawdę podoba (chodź sam jeszcze nie trafiłem na fana z prawdziwego zdarzenia, przynajmniej nie takiego co by komiksy czytał), ale szkoda że nie ma takiego ogólnego miejsca jak to żeby móc podyskutować o tym. Ale trudno. 

Ofc znam, chodź nie mogę się zabrać i obejrzeć :"D

• Upvote 2

45 minut temu, Ivan napisał:

Znaczy, fajnie że są ludzie, którym to się naprawdę podoba (chodź sam jeszcze nie trafiłem na fana z prawdziwego zdarzenia, przynajmniej nie takiego co by komiksy czytał), ale szkoda że nie ma takiego ogólnego miejsca jak to żeby móc podyskutować o tym. Ale trudno. 

Teraz fandomy nie mają własnych for. Ogólnie fora są już dość przestarzałą metodą takiego zbierania grup. Teraz najpopularniejsze są grupy na fejsbuku. A ja widziałam i polski fandom Villanous, więc o ile masz fejsa i na nim siedzisz to może właśnie tam znajdziesz grupy, które Cię interesują. (niestety fejsbuk ma wiele wad, ale te grupy są na pewno jakimiś zaletami, jednymi z nielicznych)

A co do avka, to pewnie przez to, że Uszatka miała tak długo też Variana to będzie mi się mylić. :spike: 

Edited by PervKapitan
  • Upvote 1

1 godzinę temu, Ivan napisał:

Ja za to chwale za Once-lera

Ktoś tutaj poza Pervi zna Oncelera. I to jeszcze osoba, która naraz lubi Variana i węże. Jestem zachwycona :lunaderp: 

Też bym chciała mieć heterodona :3 Nawet sobie planuję kupić o ile rodzice pozwolą. Tata ma wywalone, ale mama niezbyt chętnie przyjmie do domu trzecie zwierzę i to jeszcze znowu gada XD 

• Upvote 1