Skocz do zawartości

Twórczość Cheese'a i nie tylko!


The Silver Cheese

Recommended Posts

Mało osób wie, że oprócz pisania i orgowania siedzę także w światku artystycznym. A w tym siedzę dość długo, aż od podstawówki. Czy jestem specjalistą? Nie powiedziałbym, bo byłem mocno nakierowany w młodym wieku na kreatywność, a nie w technikę przez co sam się dokształcam w tym drugim i ... efekty są na pewno, bo wiele się pozmieniało, więcej doświadczenia otrzymałem.

 

Temat ten jest w pewnym sensie pomocą i motywacją dla mnie, bo sam często nie umiem się za to zabrać (tak, ja to piszę, mimo to, że interesuję się coauching'iem :fluttershy:). Jednak sporo wziąłem do siebie, więc ten wątek jest jednocześnie dla mnie jak i dla was. Czyli połączyć dobre z pożytecznym. 

 

Zatem od czegoś zacząć trzeba i miejmy nadzieję, że wraz z kolejnymi rysunkami temat ten zrodzi też coś więcej :rd6:.Zacznijmy od bazgrołów z ostatniego Krakowskiego Ponymeet'a, z konkursu na ponyfikację (wylosowało się Sylvanę Windrunner - oj trudne się wylosowało :NjdaT:)

 

 

A tak bardzo bym prosił o coś was do narysowania - czy to OC czy może coś konkretniejszego (nie rysuję R34, suggestive, gore). Na początek nie chcę się przemęczać, więc minimum dla mnie to 1 rysunek na tydzień. Jeśli będzie więcej to znaczy, że wsiąkam coraz bardziej :pinkiesmile:. Zatem czekam na propozycję oraz słowa krytyki choć sam jestem dla siebie mocno krytyczny xD. 

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o kucową anatomię to Ci nie pomogę, ale w tym arcie obecnym na pewno głowa jej jest za duża i to nie kwestia perspektywy. Jej prawa ręka też ma trochę przesadzoną tą perspektywę, ale już wygląda nieco lepiej.

Poza tym hm... To już kwestia gustu albo nie, ale moim zdaniem napierśnik z zaznaczonymi piersiami, których kucyk nie ma (a na pewno nie w tym miejscu) nie wygląda zbyt dobrze, a nawet jeśli już chciałeś dać jej piersi w tym miejscu, to są one za bardzo z boku, a nie po środku klatki piersiowej. Na dole pokażę na rysunku o co chodzi, bo prędzej może zrozumiesz

 

fKRkKIn.jpg

To jeden z powodów dla którego warto robić najpierw szkic i rysować wiele linii i kółek pomocniczych. Oczywiście kreski zrobione na szybko, ale mam nadzieję że rozumiesz o co chodzi. Na zielono zaznaczyłam bok postaci, gdzie u Ciebie był to środek jej piersi.

 

Rysujesz tylko kucyki?

Jeśli chcesz, możesz narysować mojego kucowego FC'ka - Grey Scientist. Link do niej masz tutaj, także tutaj.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy rysunek Luny kąpiącej się w basenie ananasów to wystarczająco ciekawy temat, byś się go podjął? Bez zbędnych udziwnień i skojarzeń, ot czysta radość i entuzjazm, którego nie sposób powstrzymać :lunaeye: nie mam precyzyjniejszych wymagań, wszak narzucać ciasne ramy artyście to jak wytargać rybę na powierzchnię, czyż nie?

 

Spoiler

tenor.gif?itemid=12872329



PS. Może pływać na plasterku ananasa.

Edytowano przez Arjen
  • +1 1
  • Haha 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PervKapitanjestem świadomy tych błędów. Dawno nie rysowałem, więc troszkę przy niektórych elementach moja wizja byłaby niezła (bawienie się perspektywą), ale później się zorientowałem, że ciało jest nieregularne. Tylne kopyta zawsze mi sprawiały problemy i muszę też dodać, że miałem niespełna godzinę, aby tą pracę w ogóle zrobić. Nie jest zła, ale mogłoby być lepiej, choć w czasie rysowania na dodatek stałem, szkicownik na rączkach bo w Art Roomie nie było już miejsc siedzących :fluttershy:. Jakoś dało radę, ale pewne trudności miałem. Niemiłosiernie mnie ręka bolała xD.

 

@Arjennie widzę przeszkód, to samo z OC Perv. Damy radę, a bez ćwiczeń daleko nie zajdę. A nie tylko kucyki, bo jakąś odskocznię też trzeba mieć i nowe horyzonty poszerzać jak się tworzy :pinkiehappy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, The Silver Cheese napisał:

 

 

@Arjen nie widzę przeszkód, to samo z OC Perv. Damy radę, a bez ćwiczeń daleko nie zajdę. A nie tylko kucyki, bo jakąś odskocznię też trzeba mieć i nowe horyzonty poszerzać jak się tworzy :pinkiehappy:


Dzięki za szybką odpowiedź. Pomyślałem, że skoro lubisz odskocznie i nowe horyzonty to może tym razem zamiast skupiać się bezpośrednio na Lunie i dawać jej +50% kadru możesz wykreować sobie dowolony ananasowy świat i go przedstawić. Wiesz, jakieś plasterki w tym morzu, albo otwarte puszki dryfujące, gdzieś obok wyspa na ktorej rosną, nie wiem, ananas zamiast słońca xD Noo, także ten, jakaś zabawa konwencją czy jak to się zwie mile akceptowana. Taka Luna z fryzurą jak liście ananas to też byłbym w szoku :rainderp: 

Nie ma żadnego limitu czasowego czy coś. Ewentualnie jakiś odległy, powiedzmy 16 październik 2020 r., maks do 16 kwietnia 2021 r.

Zabrzmiało służbowo xD

Plus dla tego kto odgadnie czemu akurat wtedy :enjoy:

Spoiler

1459038__safe_screencap_princess+celesti

Pozdrawiam.

Edytowano przez Arjen
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...
16 godzin temu, Arjen napisał:

Powiem Ci, że moje ananasy już dojrzały. Jest szansa na mały szkic? Co w ogóle u Ciebie? :lunahug2:


Żyć, żyję, no ale jednak czas mnie dopadł oraz moje poczucie z kucami :twiblush:. Well, w serduchu będzie się nadal miało to wszystko, bo to jednak część życia, która mnie ukształtowała xD.

Tak, wciąż robię, wciąż rysuję, gdzieś też prokrastynacja wygrywa xD
 

To może po kolei - 2020. Taki render dla kolegi z jego OC:

Spoiler

Neij.thumb.jpg.e17b3d1024d582ea675cdd1219d2f893.jpg

 

Zabawa pastelami:

 

Spoiler

2.thumb.jpg.67e926f67c6c4af87bdb1b881abe5c6a.jpg

 

Dalej zabawa (dla przyjaciółki na urodzinki jej OC):
 

Spoiler

001.thumb.jpg.ffd2f1d107da6ed0345e5bf36b1e4f36.jpg

 

Po drodze w 95% zrobiłem Inktobera, a potem miałem dosyć poważny kryzys (złamana rzepka, rehabilitacja) plus pisanie i kończenie magisterki. 

W wakacje znowu ruszyłem i takie oto cuda są. Wpierw Genshin Impact i EI, Baal - wpierw Sillhoute

 

Spoiler

78876886_ScarfBaal@075x.thumb.jpg.5a478db511dd586a4ef165259b4e65af.jpg

 

A tu lineart

 

Spoiler

45001501_ScarfBaalLine@075x.thumb.jpg.78c84ef3303f0644ca47a5bab2157c30.jpg

 

A z kucowych rzeczy to bawię tutaj najwięcej - z aukcji charytatywnej wciąż tworzę i robię taki oto theme z Fallout Equestria

 

Spoiler

2107784536_FalloutEquestria-Commision@075x.thumb.jpg.4d572cc40ae0682d291a1c15eaac5541.jpg

 

I w sumie na tym się na razie stoi :RPHVO:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...