Skocz do zawartości

Programy do ściągania - pomóż innym Bronies


raczek774

Recommended Posts

Hej witam wszystkich :rdhug: Chciałbym wam przedstawić fajny program których dziś odkryłem(nie wiem czy ktoś wcześniej o nim pisał :rd7:) o nazwie iLivid za pomocą którego można łatwo ściągnąć film z danej strony(z pewnością działa z YT testowałem sam). Jest łatwy w obsłudze, nie wymaga żadnej rejestracji do uruchomienia za pierwszym razem wymagana jest tylko Java...Po instalacji i włączeniu wystarczy wkleić link w wybranym oknie i nacisnąć pobierz...Jedyna wada to fakt że na darmowym koncie można ściągać tylko jeden film na raz...Jeżeli ktoś ma problem ze znalezieniem MLP i ściągnięciem z torrentów itd, może spokojnie pobrać z YT(jakość jest całkiem spoko)... Mam nadzieje że ta informacja będzie dla was przydatna :flutterblush: poniżej link do pobrania programu: http://www.ilivid.com/

Link do komentarza

Ja używam Opery z rozszerzeniami: "FastestTube" - dodaje guzik pod filmami na youtube do ściągania filmów. "YouTube AdsFree" - nie ma reklam. Na innych stronach niż youtube potrzebuję niestety innych metod. Tego Twojego programu nie sprawdzałem, ale może dla kogoś będzie przydatny.

Link do komentarza

Hmmm....więc powiem tak nie każdy jest dobrze obeznany w obsłudze internetu...można by było tutaj właśnie wrzucać nazwy programów do tego itd...a jeżeli uważacie że da się to zrobić samemu to temat do zamknięcia/usunięcia przepraszam za zbędny topic:flutterblush:

raczek, zmień nazwę tematu na bardziej ogólny, np. programy komputerowe - pomóż innym Bronies. moim zdaniem wtedy temat ma sens ;)

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...