Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Darkbloodpony

Wyprawa [Oneshot] [Alternate Universe] [Crossover] [Samhain] [S.T.A.L.K.E.R.] [Dark] [Adventure] [Violence] [Mature] [EG] [S.T.A.L.K.E.R. Equestria Girls "Spełniacz Życzeń"]

Recommended Posts

Witam. Chciałbym przedstawić wam opowiadanie nieco inne niż zazwyczaj. Jest to niejako fanfik do fanfika lub coś w tym stylu, historię poboczną, albo co tam autor uzna za stosowne. Można także całość traktować jako osobne uniwersum. Wszystko zależy od was. Wykorzystałem istniejące uniwersum oraz kilka oc, które mogliście poznać na tym forum podczas zabawy z łapaniem wiedźm (za pełną zgodą autorów oczywiście). Jednak nie jest to kontynuacja itp. Więc jeśli nic słowa Samhain, ani  S.T.A.L.K.E.R. Equestria Girls "Spełniacz Życzeń" nic nie mówią to i tak możecie się dobrze bawić czytając opowiadanie, kto wie może nawet lepiej. Na koniec, jak zwykle, życzę miłej lektury. Serdecznie też w tym miejscu chciałbym podziękować Cinramowi, który samotnie zmierzał się z tym dziełem i wytrwał od samego początku do końca. Nie wiem co bym bez ciebie począł. Dziękuję także MagiMenNon za poświęcony czas i uwagi, które okazały się niezbędne do dopracowania tekstu.  

 

 Wyprawa

Autor: Darkbloodpony
Pre-riding i korekta: @Cinram 

Pre-riding: @MagiMemNon

 

Opis: Strefa miejsce, do którego przybywają dziesiątki ludzi. Świat łamiących prawa fizyki amonali, perpetów-mobile, monstrów zabijających wzrokiem. Wypełniony szumowinami i głupcami poszukujących łatwego zarobku kładących na szali własne życie w celu osiągnięcia marzeń.  Wielu z nich ginie, nieliczni powracają, jeszcze inni zostają w niej na zawsze. Jak będzie tym razem? 

 

LINK

 

Edited by Darkbloodpony
  • Thanks 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...