Skocz do zawartości

Co myślicie o tym, że Celestia przeszła na emeryturę


Rapony

Recommended Posts

To prawda.Trochę smutno że serial i postacie zmieniły się drastycznie np jak Spike. Zmężniał,wydoroślał,skrzydła mu urosły i zmienił mu się głos.Ale nawet dobrze że Celestia i Luna przeszły na emeryturę.Od iluś już tysiącleci żądziły i nie miały chwili na odpoczynek a tak to w końcu wypoczną i będą mieć więcej czasu dla siebie.A tWilight jak było widać świetnie se radzi w roli władczyni.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno mi napisać cokolwiek ciekawego, cokolwiek wartościowego, jeśli chodzi o fakt, że to już nie Celestia rządzi, bo nie jest to wg mnie postać ciekawa. Gdy więc się o tym dowiedziałem, tylko wzruszyłem ramionami.
Celestia niewiele mnie interesowała, raczej mówiąc szczerze dość irytowała mnie jej wieczna nieporadność. Taka z niej wielka władczyni, a cokolwiek się dzieje – wszystkim zajmuje się Twilight, bo ta akurat nie może, albo wręcz nie jest w stanie? To nawet więc lepiej, że Twilight ją zastąpiła, teraz wreszcie ma czas na pałaszowanie tortów i podkradanie naleśniczków Lunie :) Co do niej – akurat Pani Nocy mi nieco szkoda, wyszło na to, że akurat kiedy mieszkańcy Equestrii się z nią oswoili, i nawet polubili, ta przestała rządzić wraz z nią... tak jakby 1000 lat na Księżycu, były zbyt krótkimi wakacjami od władzy.
Oczywiście twórcy w ten sposób raz jeszcze pozbyli się niewygodnego problemu (czytaj Twilight jest już od dawna dorosłą, poważną księżniczką i trzeba coś z nią zrobić, bo serial się kończy, ale przecież rządzą Królewskie Siostry? Meh... no to ot tak już nie rządzą... i po problemie  :)  ), ale wylali dziecko z kąpielą.
Zgadzam się z kolegą @MLPFan1984 co do wyglądu... nie zrozumcie mnie źle, nic nie ma w nim złego, ale... po kiego go w ogóle zmieniali? Wydawało im się, że skoro teraz to ona będzie rządzić, w dodatku samodzielnie, to trzeba ją, co... UPOTĘŻNIĆ ?

Słabe to, niskie, szczególnie że np. Cadance jest sporo starsza od niej (i też rządzi na swoich śmieciach), jest raczej drobna.
Wyszło chyba więcej o Twilight, a miało być o Celestii, więc na koniec powiem tak – a niech się cieszy, z tej swojej emeryturki (pewnie i tak jej się znudzi i wróci do Canterlotu...), mnie ona ani grzeje, ani chłodzi.  

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...