Jump to content

Bleach anime quiz


Exemundis
 Share

Recommended Posts

No to widzę że takiego nie było więc startujemy. Zasady: Pierwsza odpowiedź się liczy (jak ktoś poda błędną to nie może odpowiadać ponownie). Gramy do 1000 pkt. Kto pierwszy ten lepszy. wyniki: Sakadetsu (14) Zegarmistrz (29) Pyt.1 (1pkt) Kim jest gościu przedstawiony na zdjęciu [attachment=356]

Link to comment
Share on other sites

13 dywizji kapitańskich(Gotei 13), Korpus Kidō i Onmitsukidōco daje łącznie 15 dywizji. Zaznaczam że pytanie było o dywizje, a Straż Królewska, Strażnicy Bram, Centrala 46, Instytut Badań i Rozwoju Shinigami, Stowarzyszenie Kobiet Shinigami, Stowarzyszenie Mężczyzn Shinigami, Klub Ceremonii Parzenia Herbaty, Klub Ikebana i Klub Kaligrafii to nie dywizje ;)

Link to comment
Share on other sites

13 Dywizji- a raczej 13 Dworskich Oddziałów Obronnych Pod nazwą Gotei 13, oraz bodajże 2 korpusy ...

13 dywizji kapitańskich(Gotei 13), Korpus Kidō i Onmitsukidōco daje łącznie 15 dywizji.

Zaznaczam że pytanie było o dywizje, a Straż Królewska, Strażnicy Bram, Centrala 46, Instytut Badań i Rozwoju Shinigami, Stowarzyszenie Kobiet Shinigami, Stowarzyszenie Mężczyzn Shinigami, Klub Ceremonii Parzenia Herbaty, Klub Ikebana i Klub Kaligrafii to nie dywizje ;)

niestety odpowiedzi błędne ale już dwóch z was jest blisko prawdy. nie musicie wyliczać po prostu podajcie nr.
Link to comment
Share on other sites

Proste. 3. 1 - pokonać innego kapitana przy minimum 200 świadkach z dywizji kapitana którego chcemy pokonać. (Tylko Zaraki tego dokonał) 2 - zdać test umiejętności w korzystaniu z bankai - wymagany 3 świadków w randze kapitan i/lub wyżej i generał. 3 - rekomendacja - 6 kapitanów musi cię rekomendować na stanowisko, 3 z 7 pozostałych musi się zgodzić z tą rekomendacją.

Link to comment
Share on other sites

Podchwytliwe, specjalnie że nie zadajesz precyzyjnych pytań. Dla soul society służy około 2100 lat, zaś Gotei 13 założył i dołączył, służąc już około 1010 lat. Czyli, dla Gotei - ok 1000 lat(plus minus kilka) Dla Soul Society - łącznie 2100 lat(też plus minus kilka bo nie podano dokładnie)

Link to comment
Share on other sites

Podchwytliwe, specjalnie że nie zadajesz precyzyjnych pytań. Dla soul society służy około 2100 lat, zaś Gotei 13 założył i dołączył, służąc już około 1010 lat.

Czyli, dla Gotei - ok 1000 lat(plus minus kilka)

Dla Soul Society - łącznie 2100 lat(też plus minus kilka bo nie podano dokładnie)

yup. kolejne 5 pkt dla zegarmistrza.

Pyt.7 (5pkt)

ilu kapitanów 12 oddziału zostało wymienionych w anime (+ 2 pkt za imiona)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...