Skocz do zawartości

Dlaczego nienawidzę Pony Life.


Recommended Posts

11 godzin temu, MarianWisniewski napisał:

Ja nienawidzę My Little Pony: Pony Life z trzech powodów;

1. Okropna animacja dla kucyków, nawet na standardy Hasbro.

2. Często powtarzane błędy że skrzydłami (ktoś gubi lub zyska skrzydła)

3. Przygody kucyków są krótkie i nieciekawe.

A wy, jeśli też nie lubicie tego serialu, to dlaczego?

 

1. Bez obrazy, ale animacja MLP: FiM też nie powala. Prosta i poprawnie wykonana, ot co. :rarity3: No, ale domyślam się, że masz na myśli kreskę, która faktycznie jest paskudna. 

2. I znowu, w MLP: FiM też było wiele błędów. 

3. To po co je oglądasz? :rarity5: Ja obejrzałem jeden odcinek i za cholerę do tego nie wrócę. 

 

Jeśli o mnie chodzi, to nie lubię tego serialu. Jest zbyt dziecinny, przesłodzony i po prostu nudny. 

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Triste Cordis napisał:

Bez obrazy, ale animacja MLP: FiM też nie powala. Prosta i poprawnie wykonana, ot co

Prosta i poprawnie wykonana, czego nie można powiedzieć o Pony Life :crazytwi3:

Obejrzałam jeden odcinek i czułam taki wewnętrzny cringe... Przecież to nawet nie było płynne?!

 

6 godzin temu, Triste Cordis napisał:

2. I znowu, w MLP: FiM też było wiele błędów. 

Wiele, rozkładając to na 10 sezonów. Tu wyszło parę odcinków i na każdym kroku są takie błędy.

 

Też nie chcę do tego wracać. Ja próbowałam obejrzeć jeden odcinek i nawet nie dałam rady. Kiepskie to, nieśmieszne, a w dodatku brzydkie. 

  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Mlp pony film był świetny dużo akci oraz ciekwe piosenki np gdy templest shadow śpiewa otwórz swe oczy bardzo uwielbiam tą piosenkę.

A pony life to zgadzam się z wami zero akcji emoci zbyt słodkie i przesłodzone.Zdecydowanie wolałam stare mlp niż to.Postacie są zbyt małe i nie bardzo ciekawe.Pony life to po prostu dno i nuda obejerzałam parę odcinków i mi niedobrze było po tym.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
7 godzin temu, MarianWisniewski napisał:

Chodzi mi o powstanie tego serialu. Serialu Pony Life.

 

Korporacje takie jak Hasbro czy też Disney mają fanów swoich marek - za przeproszeniem - w dupie. Trzymają się planu biznesowego, a jeśli jest okazja do łatwego zarobku, to z niej skorzystają. Pony Life to doskonały przykład takiego szybkiego zysku. Hasbro ma znaną markę i rozpoznawalne postacie. Wystarczyło zrobić za pół darmo jakiś serialik i klepać zabawki :sweetie2: Hajs jest? Jest... A że ktoś, kto nie jest odbiorcą docelowym na to narzeka? Oto ich podejście:

Spoiler

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Kolejny powód do nienawiści Pony Life: Fałszywa Reklama: obrazki promujące przedstawiają "Mane 6" ze znaczkami z poprzedniego serialu, podczas gdy w rzeczywistości mają one leniwie narysowane (np. Pinkie Pie ma na promocyjnych obrazkach swój stary znaczek z trzema balonikami - dwoma niebieskimi i jednym żółtym - podczas gdy w serialu ma ona tylko jeden żółty).

Edytowano przez MarianWisniewski
Promujące, nie promocyjne
  • Haha 1
  • wtf 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, MarianWisniewski napisał:

Kolejny powód do nienawiści Pony Life: Fałszywa Reklama: obrazki promujące przedstawiają "Mane 6" ze znaczkami z poprzedniego serialu, podczas gdy w rzeczywistości mają one leniwie narysowane (np. Pinkie Pie ma na promocyjnych obrazkach swój stary znaczek z trzema balonikami - dwoma niebieskimi i jednym żółtym - podczas gdy w serialu ma ona tylko jeden żółty).

Stary... Nie chcę ciebie smucić, ale masz jakiś poważny problem. MLP "trochę" za bardzo namieszało ci w głowie. Dobrze radzę... Odpuść odrobinę :rarity3:

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Ja tam lubię patrzeć jak 90% fandomu dostaje ból dupska. Taka jest kolej rzeczy:rdblink:. Najpierw seria zyskuje popularność, potem jest żerowanie na marce i co raz gorsze produkcje. Producentów to nie obchodzi, bo fani i tak kupią to, bo nawet jeśli wiedzą, że to jest słabe to nie dadzą rady zignorować czegoś co ma w tytule ich ulubioną markę:HLihR:. Oczywiście po pewnym czasie fanatyzm odbiorców jest już przeceniany i takie produkcje istotnie są wtopą finansową, gdyż każdy już ma je gdzieś. Wtedy marka zdycha. Czy się tym przejmuję? Jak już wspomniałem absolutnie nie. Przeżyłem beznadziejne Alien vs Predator,  beznadziejne nowe odcinki ŚwK, beznadziejne HP i Przeklęte Dziecko,  beznadziejnego Prometeusza, słabe sequele ze Star Wars, słabe Terminatory. Jak widzę że się seria stoczyła to nie oglądam i tyle:rainpriest:

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...