Skocz do zawartości

Historia powstania świata [Random][Oneshot][Comedy?]


Sun

Recommended Posts

Powstanie świata. Legenda i pomysł, który można opisać na milion sposobów. I każdy może być ciekawy. Łącznie z kanapką z pastą jajeczną, wyrzuconą przez ekspedycję kosmiczną, która to kanapka stanie się zalążkiem nowego życia. Ja też wziąłem na warsztat ten temat, ale nie całkiem po to, by pokazać swoją wizję stworzenia świata i kucy. 

Spoiler

Bo pewnie poszedłbym w stronę kanapki z pastą jajeczną

Zrobiłem to, by nieco pobawić się ideą samodzielnego, samoświadomego tyłka i tego, jak takie coś działa na wyobraźnię. Musze przyznać, że to było ciekawe doświadczenie. I choć może nie wyszło z tego fika i pomysłu nic dobrego, to i tak to publikuję. Bo może komuś się spodoba, albo kogoś zainspiruje. 

 

Historia powstania świata

 

I od razu przepraszam za szkody na psychice czytających. 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

Witam.

 

Mamy tu do czynienia z sympatyczną historyjką, zrobioną dobrze i posiadającą małą ilość niewybrednego humoru.

 

Mimo tagów, osobiście powiedziałbym, że mimo wagi wydarzeń, które się dzieją podczas fika, jest to bardziej SoL, niż coś innego.

 

Sama historia jest, jak tytuł mówi, o stworzeniu świata. A tworzy go młoda bogini, Harmonia. Przez swój brak doświadczenia popełnia parę błędów, ale te skrycie poprawia jej brat, Discord, dodając coś od siebie. Całkiem to sympatyczne.

 

Jest to wszystko nawet przyjemne w czytania, chociaż nie bawi w sensie komediowym. Ot, taka lekka opowiastka.

 

Pozdrawiam.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...