Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

KLGDiamond

Brony
 • Content Count

  33
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Everything posted by KLGDiamond

 1. KLGDiamond

  Ano siemka Sprawy z pandemią sprawiły, że jesteśmy pozamykani w domach i jest coraz mniej możliwości, aby wyjść jakkolwiek na miasto. Dlatego postanowiłem rozwijać się... Jakby to rzec... Domowo. W ten oto sposób wykonałem swoje pierwsze... Rękodzieło? Kopytkodzieło? Kopyciodzieło? Broniakodzieło? W każdy, razie jakieś dzieło. W ten sposób powstały te elementy poniżej. (Przynajmniej te najbardziej udane). No dobrze chyba należy coś wrzucić... No to tutaj macie niepełną talię Tarota składającą się z dwunastu kart, w których nie występują małe arkana. Tak wiem, głupio pokazywać coś niedokończonego, ale niestety nie ma więcej rysunków. Ponieważ co prawda każda z dwunastu ilustracji (trzynastu licząc tył) przepięknie i bardzo starannie wykonanych przez jedną z nowych pegasis na forum (dołączyła w tym roku więc jest nowa ok?) @draksodia'ę. No ale niestety te karty przedstawiać mają naszą kochaną Fabrykę Głosów i Głosy z Kącika Lektorskiego, a nie mamy aż tylu "pracowników" na składzie. Więc serdecznie zapraszam na kącik PS: TO NIE JEST REKLAMA KĄCIKA, LUB OSÓB NA KARTACH! TWÓRCZOŚCI DRAKSODII OWSZEM BO JA TYLKO WYTWORZYŁEM KARTY Z GOTOWYCH RYSUKÓW, ALE TO NIE JEST REKLAMA KĄCIKA! KĄCIK W ŻADEN SPOSÓB NIE PŁACI LEKTOROM ZA CZYTANIA, ALBO REKLAMOWANIE GO NA FORACH!!! CO NAJWYŻEJ PRZERABIA NIESFORNYCH CZYTJĄCYCH I GŁOSY NA NOWE NOVOXY, ALE IM NIE PŁACI!
 2. KLGDiamond

  Nie nie posiadam. W ogóle zajmowanie się takim stworzeniem, w naszym klimacie byłoby ciężkie. Pytanie: Masz w domu książkę?
 3. KLGDiamond

  zgodność
 4. KLGDiamond

  21560
 5. KLGDiamond

  Dzień Dobry. Jeżeli ktokolwiek odczyta to na czas, to prosiłbym o nagranie dla mnie dzisiejszego czytania. Gdyż, iż, aż, ponieważ discord zablokował moje konto z powodu, że niby mam mniej niż 13 lat. xD. Mimo, że wpisywałem przy rejestracji że mam 14 . Sprawę ogarniam, ale niestety prawdopodobnie nie przybędę na czytanie. A więc proszę o nagranie. Miłego tam na discordzie!
 6. Jak tam u mojego ulubionego bronesa?:portalface:

  1. Naifu

   Naifu

   Kopycio panie diamond :cheerilee:

 7. KLGDiamond

  Ja piszę fika, albo robię lekcje na kolejny dzień. Lubię też zjeść sobie płatki. Często również przesiaduje na BC rozmawiając na dziwne tematy z różnymi ludźmi.
 8. KLGDiamond

  Słowo którego nie rozumiem
 9. Miałem skomentować wczoraj, tak ja obiecałem. Ale... Niech Dolar się podenerwuje, że go jednak okłamałem. A wiecie co? A gdyby tak napisać resztę... O właśnie Comic Sansem... I jeszcze w kolorze... O! Idealnie! Nie czekajcie.... Co z korektorami? WIEM! Zamienimy przecinki miejscami z kropkami, To już zaczyna wyglądać. ale,,, Nie to wystarczy. nie chcemy przecież. ich zabić, Albo,,, Ale to ostatnia modyfikacja, Dobra, Co do tego fika, Ten pomysł jest najzwyczajniej w świecie genialny, Po tych wszystkich dobrych opowieściach z super kucami. które są zajebiste i ogólnie ratują świat, Tak to jest to. czego potrzebowałem, Zwyczajny gościu który wyróżnia się. po prostu byciem dupkiem, Szczerze aż chciałbym sprawdzić. czy byłby w stanie rozwścieczyć mnie, Samo poznanie go byłoby zajebiste, Sprawę wspomaga fakt. że postacie są naprawdę. dobrze napisane jak na małe pojedyncze fiki, Twilight kiedyś powiedziała. że Schaden jest najlepszy w małych ilościach. ale ja nie posłuchałem i nie żałuję, Naprawdę się wciągnąłem. a śmiechom nie było końca, Każdy rozdział ma poziom. nie schodząc nigdy poniżej średniej, Chociaż 'odcinki' w Ponnyville są,,, Raczej tymi średnimi, Chociaż i tak podobają mi się momenty. kiedy los się odwraca i nagle to Schaden jest robiony w konia (ha ha bo wiecie, Oni są koniami,) przez Derpy. która albo robi to specjalnie. albo jest tego nieświadoma, W każdym razie efekt jest strasznie zabawny, Dobra robota Derpy! No ale jest ten nieszczęsny rozdział 9, No bo o ile do tych "***". jest zupaznośny. to już później jest,,, Dość średni, Nie polecam. chyba że interesuje was szlachcic. który prawdopodobnie został po tym 'odcinku' kumplem Schadena czy kimś w tym pokroju, W każdym razie całość jest naprawdę. świetna i godna polecenia, Zapraszam do czytania i śmiania się. lub denerwowania razem z innymi postaciami, Wybór jest wasz. ale ja polecam pierwszą opcję,
 10. Gdzieś ty kupił odcinki MLP na kasecie? Gadaj! Też chcem!
 11. Dobrz... Więc mam tu oto takiego potworka... Właściwie to mój pierwszy skończony fanfik, ale to nie ma znaczenia. Wydaje mi się, że spełniam warunki konkursu i nie ma większych błędów. Tak więc oto mój fik na ten konkurs: tagi: [Oneshot] [Violence][Adventure][slice of Life] [Seria] [Protector's] "Noreky" Ps: To raczej jeden z moich ostatnich fików na konkurs. Bo limit w słowach zmusił mnie do wycięcia niemal połowy treści, która wcale nie wydłużyłaby fika, a sprawiła, że byłby bardziej spójny, logiczny i ciekawy. Dlatego na pewno napiszę drugą część. W każdym razie mam nadzieję, że ficzek jest chociażby na przyzwoitym poziomie i nie zmarnuje waszego czasu. (tak użyłem maksymalnej ilości słów, a i tak nie zmieściłem zamierzonej ilości treści po wycięciu jej połowy)
 12. Nomn cóż... Trochę tych komentarzy już jest no, ale kiedy przeczyta się nowego fika trza komentnąć... Znaczy tak z grzeczności, bo nikt mi tutaj dubeltówki z konfetti przy twarzy wcale nie trzyma... Hangmare to jedna z tych historii w których główny watek jest... chyba mogę powiedzieć "wymyślony na siłę". No bo ok: napadamy na ratusz bo okradzenie burmistrza ma większy sens niż okradanięcie banku. No ale to, że szóstke rozdziela rzucony dynamit, AJ przez przypadek spada z dachu i to że Rarity jej nie łapie bo jest tam coś białego (bez podtekstów clopowicze. (tak wiem, że istniejecie)), a potem Applejack trafia jeszcze przypadkiem na szeryfa, który nie wiadomo po co pobiegł za dwoma bandytkami na dachach zamiast łapać czwórkę w ratuszu... To już jest dość spory zbieg okoliczności. Uznaje więc to za fik, który mógłby się skończyć, gdyby tylko Rarity złapała AJ, albo skoczyła za nią i zabiła jednego, czy dwóch stróżów prawa. No, ale ta historia już miała miejsce... Tak przyznaję. Plan Twilight był dość błyskotliwy, a każda z mean six odwaliła kawał dobrej roboty. Chociaż nie rozumiem po co właściwie Rarity, informowała AJ o akcji. Przecież wszystko i tak poszłoby identycznie, gdyby kumpele zasadziłyby się na pozycjach nieco wcześniej, a AJ nie wygłosiła przemowy. No ale po raz kolejny dostaliśmy, też przykład kompetetnego szeryfa, który zrobił cokolwiek poza zginięciem i tyle. No więc pozostawiam ten komentarz i w atmosferze skandalu spadam z tego miasta. Mam jeszcze rewolwer zbudynku szeryfa do odzyskania, zanim zaginie pod jego gruzami.
 13. EEEE... To będzie gra ze steama XD. Nie wiem jak miałbym ją zabrać bez komputera, ale ok.
 14. I ponownie przypłynęły do mnie myśli, z głębi mojego umysłu. A że naszła mnie ochota by je gdzieś zapisać, zaś forum było akurat otwarte w przeglądarce, to zapisuję je tutaj. W postaci "Nie wiersza"

  Nie możesz spać
  Więc siedzisz tu
  na krześle przy 
  biurku i nie robisz nic

  Włączasz komputer
  bo tak jakoś 
  ciemno jest tu
  włącza się discord

  Gadasz chwilę
  lecz nudno jakoś
  więc odpalasz
  operę i forum 

  I piszesz o tym
  na profilu se
  bo tak najłatwiej
  no i najszybciej jest

  Ten wiersz nie ma rymu
  przeliczonych głosek
  ani sylab przecinków
  nie ma a kropek i brak

  Nie ma on sensu
  tak jak życie me
  lecz tylko z pozoru
  bo on głęboko ukryty jest

  Bo gdzieś tam daleko
  na środku morza jest
  sens dryfujący na
  tratwie bezsensu se

  I czeka na ciebie
  co płyniesz w twej
  łodzi z życia utkanej
  szukającego go żeglugę całą

  Uświadamiam więc sobię
  że dlatego nie mogę spać
  bo nie chce przegapić sensu
  na tratwie co macha mi od tak. 

 15. KLGDiamond

  Witamy witamy i do eksplorowania tematów na forum zapraszamy! Ekhem... To znaczy: Witamy szanownego broniaka w naszym gronie i zapraszamy do zapoznania się z sekcją fanfikową, oraz innymi. Serdecznie zapraszamy także na Kącik Lektorski i tym podobne grupy. Plus jeżeli lubisz westerny, serdecznie polecam serię Wredna Szóstka autorstwa Suna. Zapewne wpadnie w twoje gusta, chyba że nie lubisz steampunku. No ale kto nie lubi steampunku? (Nie nie musicie mi teraz wypisywać pod postem, że nie lubicie steampunku. Wiem, że tacy ludzie istnieją. To był zabieg stylistyczny.)
 16. Cóż... Wygrzebałem co nieco literek z mojej torby, a także trochę podkradłem losowym przechodniom. Wydaje mi się, że starczy tego aby skleić jakiś komentarz. "Ostatni skok sióstr Pie" jest tak prostym fabularnie oneshotem, że mógłby konkurować w konkursie prostości na równi z planem sióstr Pie na napad na bank. Oczywiście nie znaczy to, że czyta się go źle. Wręcz przeciwnie. Ta prostota jest świetnym odpoczynkiem od dnia codziennego, czy czegokolwiek co jest skomplikowane. Pomaga również fakt, iż fik da się szybko przeczytać ze względu na jego krótką długość. Chociaż miałem wrażenie, że zakończenie jest zrobione trochę na siłę i nieco przyśpieszone. Ponieważ możnaby jeszcze opisać ucieczkę Pinkie , albo ostateczną walkę Limestone i Maud, ale to już trochę czepialstwo z mojej strony. Ogółem przy czytaniu tej części "Wrednej Szóstki" bawiłem się nieźle. Choć nie jestem w stanie postawić go na równi z "Grave Plate", czy chociażby "11:45 do Canterlotu". Ewidentnie bawiłem się przy nich lepiej. Warto jednak przeczytać tą opowieść ze względu na kolejną rozbudowę świata przedstawionego, a także na przedstawienie historii Pinkie w świecie WSZ. W każdym razie życzę miłego czytania, a także zabawy dynamitem. READ ON!
 17. AH YES! Pora znowu coś przeczytać i skomentować. Tym razem padło na kolejny rozdział/ odcinek/ opowieść o wrednej szóstce. Po prostu fik kupił mnie klimatem i tym jak poprowadzone zostały postacie. W "Grave Plate" (bo tą część teraz czytałem). Sama fabuła nie jest jakaś szczególnie odkrywcza. Właściwie opis opowiada ją w paru zdaniach. Jednak jest parę powodów dla których warto przeczytać tą opowieść o wrednej szóstce. Po pierwsze, dostajemy tutaj kolejną dawkę informacji o wrednej szóstce, jak i o świecie. np. Tylko parę jednorożców potrafi się teleportować, lub informacje mówiącą o tym, że: wredna szóstka czuje sentyment do swoich broni. Najważniejszą jednak chyba informacją jest to, że Wredna Szóstka nie jest nietykalna. Gdyby nie Rainbow AJ już w połowie dostałaby kulkę w potylicę, a gdyby nie Twilight, Rarity zapewne wykrwawiłaby się postrzelona przez tajemniczego sprawcę. Poza tym dostajemy barwną szóstkę szeryfów którzy faktycznie są godnymi rywalami głównych bohaterek (dużo tych szóstek). Mimo wszystko głównym powodem na przeczytanie danego fika jest chyba opis strzelaniny. Szybki i dynamiczny, gdzie przeskakujemy pomiędzy jedną stroną a drugą, przerywaną dyskusjami bohaterów i dziwnymi sposobami walki szeryfów. Jakimi? Sami przeczytajcie przecież wam nie będę o wszystkim mówił! A no i nie zastrzelcie czasami tych Mariachi na dachu. W końcu dobrych grajków nie powinno się zabijać. (no i się udało. Jest więcej komentarza w komentarzu)
 18. Cześć razem z ekipą z Disrord Meeta bawiliśmy się w śpiewanie na czacie tekstowym. Stworzyliśmy więc sponyfikowaną wersję "Morskich Opowieści" Zapraszam do przyśpiewywania sobie podczas sprzątania lub podróży. Pony Opowieści! Autorzy: (numer przed autorem oznacza zwrotkę.) [refren. @Zegarmistrz] [1. @Gray Scale] [2. @Kredke] [3. @Gray Scale] [4. @Kredke] [5. @Kredke] [6. oryginalny pomysł: @KLGDiamond. lepsza wersja: @Gray Scale] [7. @Dayan ]
×
×
 • Create New...