Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

KLGDiamond

Brony
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by KLGDiamond

 1. KLGDiamond

  nowa Pegasis! Powitać i utulić na przywitanie!!! Ekhem. Sorki poniosło mnie. Co ja? A tak... To co masz do świata fantasy brzmi jak dobry początek, ale mam zgoła inne pytanie. W jakim stopniu interesujesz się genetyką?
 2. Dziękuje za komentarz. I faktycznie korekty nie było Zdałem sobie z tego sprawę teraz dzięki tobie. Bardzo dziękuje bo szczerze nie mam pojęcia dlaczego tego nie zrobiłem. W każdym razie już zostało poprawione (Luno co ja ćpałem jak pisałem?) A i dialogi, trochę bo trochę, ale zmieniłem. Przejdę więc do małej odpowiedzi (bo chyba wypada skoro tak nastarałeś się nad komentarzem... dla jednego rozdziału...) To jest kwestią sporną. Otóż zastosowałem formę opisu jak ja to nazywam "przeskakująco-szybkiego" (umowna nazwa). Czyli przeskakuje pomiędzy tym co robią postacie na polu bitwy. Nie ma miejsca na przemyślenia i dialogi pomiędzy pojedyńczymi wymianami zdań. Już niejedna osoba pisała mi, że sposób ten jest nieciekawy, niejasny i chaotyczny, ale z drugiej strony parę osób pisało mi też że im się podoba ten styl. W każdym razie nie zamierzam zmieniać tego stylu. Czy mógłbyś wyjaśnić co to jest ta forma? Bo często tego używasz. Chodzi co o pisanie z którejś osoby? Opisywanie świata za pomocą czyiś oczu? Czy może o sam styl pisania? Bo ja niestety naprawdę nie wiem. Poprawione na: "Postanowili rozłożyć wszystkie w półkolu wokół ogniska z dwu metrowym odstępem, między ogniskiem a wejściem do środka. Dawało to przewagę taktyczną. Wróg po prostu nie był w stanie zajść ich od tyłu." Chodzi o to, że zazwyczaj gdy jest się w większym oddziale jak wojsko albo idzie na bezpieczny biwak w góry rozkłada się namioty z dala od ogniska, jakieś pięć-dziesięć metrów. Tymczasem nasi bohaterowie są na nieprzyjaznym szlaku zamieszkiwanym przez patykowilki i być może podmieńce. Nie są w stanie wystawić więcej niż jednej warty. Dlatego ustawiają namioty w półkolu aby, gdy przyjdzie wróg nie musieć martwić się o atak od tyłu. (Tam będą namioty) Wiem (po korekcie bo jak ćpając podczas pisania I Rozdziału chyba straciłem świadomość i zapomniałem co wogóle napisałem) W każdym razie II Rozdział wyszedł na pewno lepiej (tam jak coś była dwukrotna korekta( żebyś się nie bał braku korekty jak przy pierwszym) z III przerywnikowego jestem naprawdę zadowolony, a ten który teraz piszę ma być po prostu na poziomie trzeciego, długi i ciekawy. Mam zatem nadzieję, że zadowole ciebie i innych. No. To korekta zrobiona. Komentarz zkomentowany. Szeregowy Diamond odmeldowuje się
 3. I ponownie ja Wracam po tygodniowej przerwie Tym razem mam dla was coś w stylu przerywniku rozdziałowego. Idealny do przeczytania na przerwie podczas e-lekcji, ale nie polecam szykować przekąsek czy czegokolwiek. W każdym razie postarajcie się nie przestraszyć Rozdział III "Pisał Diamond" "korekta ( i w sumie też pre-reading) Zerrome" PS: Zaczynam się zastanawiać czy nie powinienem użyć tagu tego większego dark lub gore. Jak coś piszcie w komentarzach to się ogarnie PPS: W sumie fajnie byłoby jakbym tak pisał jeden rozdział na tydzień...Ale niczego nie obiecuję.
 4. Widzę że jest rozdział drugi. Ewidentnie to zapisałeś ale nie da się kliknąć linka! Klikam i nie otwiera mi docsa! Halo! Ja chcieć drugi rozdział! Ps: To jest żart XD
 5. KLGDiamond

  Po pierwsze nie zamulasz forum. Bo w sumie dość mało się dzieje. Po drugie bardzo ładny wiersz. Dobrze opisuje sprawowanie władzy wydaje mi się, że to nie było łatwe poza tym. Czyta się w rytmie. I pomimo że nie wszędzie się rymuje to w większości wersów są rymy. Za to ogromne gratki. Na pewno ciekawsze od niektórytch wierszy z polaka. Ale co ja tam wiem...
 6. Siemka To znowu ja! Powracam z drugim rozdziałem KPE! Mogłem wrzucić go wczoraj, ale jak to się mówi: "Piątek weekendu początek" Więc wrzucam wam go teraz żebyście zaczęli sobie ten weekend fajnie a nie od jakiś e-lekcji. Nie ma za co Chociaż w sumie tytuł to nauczyciele i uczniowie... więc takie trochę e-lekcje... Rozdział II "Pisał Diamond" "Korekta Zerrome"
 7. Cześć pisze do zainteresowanych, iż zakończyłem pierwszy rozdział. To w sumie tyle miłego czytanka
 8. KLGDiamond

  Prawdopodobnie gra mogła się zaktualizować i Cadence miała podczas niej przejść do zakupu za klejnoty. Ne mam natomiast pojęcia dlaczego nie chce ci się pokazać w grze. Możliwe, że to problem w kodzie który wkradł się przy aktualizacji. Możesz chyba jedynie czekać na naprawiającą łatke albo grzebać w kodzie. Z czym niestety ci nie pomogę bo na takich sprawach się nie znam
 9. KLGDiamond

  dołoże się 21.550
 10. Cześć wszystkim! Wiem, że mój prolog był średni... Uświadomiło mi to włączenie komentarzy. Ale chcę też podziękować za wskazanie mi wielu błędów i tego w jaki sposób mam tworzyć tekst. Szczególnie dziękuje Cahan zebrze która pokazała mi jak stworzyć fika z dobrze stworzonymi dialogami na płaszczyźnie budowy. A także nazywającej się w Docu Gandzi Gandzi za wskazanie gdzie powinny być przecinki. Teraz to w sumie prawie zupełnie inny tekst, także zainteresowani mogą sobie go przeczytać jeszcze raz. A i ci nie lubiejący czytać dwa razy nie muszą się martwić bo ogólny sens oczywiście został zachowany. Tym samym obiecuję o wiele lepszy pierwszy rozdział na "premierę" o ile można to tak nazwać. PS: A no i udało wam się... Macie tego ariala w całym prologu! Nie ma za co! PPS: Cahan zmieniła lub zachęciła mnie do zmiany dość dużej części zdań innaczej napisanymi. Więc nie zdziwcie się jeżeli nie rozpoznacie tego samego tekstu. PPPS: Zawsze chciałem napisać trzy PPP-esy
 11. Wiem, iż może się wydawać, że zmiana czcionki jest dziwna. Ale myślę, iż po prostu lepiej to wygląda. Zmiana wynikała głownie z tego, że ostatnio przeczytałem naprawdę dużo książek. E-booków fików czy też zwykłych. I wszędzie ta sama czcionka. Postanowiłem po prostu odświeżyć sobie oczy jak i czytelnikom. Ogólnie mówiąc mam dość powszechnego wszędzie (nawet tu ariala) Dlatego myśli bohaterów są napisane new romanem a wypowiedzi lekko pogrubioną czcionką comfortaa. Co do błędów pewnie masz na myśli te podkreślone przez samego google doca. Nie mówię, iż mój fik nie posiada błędów bo na pewno jakieś są ale większość Jest po prostu nie wiadomo dlaczego podkreślona. NP: W zdaniu "Dobra to wy zjedzcie śniadanie a ja zwinę obóz i ruszamy zgoda?" google doc bardzo chce zamienić "zwinę" na "zwinąć". Dlatego może się wydawać , że jest więcej błędów niż powinno być. No bo wiesz zdanie : "Dobra to wy zjedzcie śniadanie a ja zwinąć obóz i ruszamy zgoda?" Byłoby co najmniej śmieszne.
 12. Cześć pewnie nikt mnie tu nie zna. I w sumie nie powinniście nawet mnie znać. Po prostu nie ma z czego ale mam nadzieję, że tym fanfikiem wyjdę naprzeciw waszym (przynajmniej) oczekiwaniom. Więc nie przedłużając zapraszam! Prolog Rozdział I Rozdział II Rozdział III
 13. KLGDiamond

  Trochę głupie rozumowanie. Twórcy tej umiejętności raczej chodziło o to ,że Fluttershy nabiera takiego wyrazu oczu, iż po prostu inne stworzenia się jej boją. Sam spróbuj spojrzeć kiedyś w oczy strasznie wściekłemu na ciebie koledze. Na pewno się wystraszysz! No i zrozumiesz jak to działa. ( Jeśli masz czas)
 14. spodziewam się ,że raczej nie ujrzymy tego całego cofania się w czasie i walki ze złem. Ale tylko samą podróż tego właściwie martwego kucyka... Mimo wszystko może być naprawdę ciekawie. Zastanawia mnie jednak z kogo perspektywy oczytamy tego fanfika. Oczywiście może to być standardowy narrator z 3 osoby który wszystko wie. Ale nie zdziwiłbym się gdybyśmy mieli takie ciekawe przejścia między narratorem a naszym stwórcą wszechświata. Byłby to ciekawy zabieg którego bym sie jednak spodziewał ale jednak po części nie spodziewał. Mimo wszystko nawet sam motyw tego, iż sam stwórca się do nas bezpośrednio zwraca jest bardzo ciekawy i odświeżający. Nie tylko formułę fanfików ale także książek. PS: Fajną grafikę dodałeś.
 15. KLGDiamond

  chociaż to niejasne to chyba się zadowolę odpowiedzią...
 16. KLGDiamond

  Mam pytanko. Czy jeśli Luna czuwa nad moimi snami w nocy ale ja zamiast spać siedzę np. na forum. To ona wtedy przyjdzie do mnie jak będę spać w dzień czy to już jest zadanie Celestii?
 17. KLGDiamond

  mam takie pytanko do mg jak właściwie działa to całe rpg? Są tu jakieś z góry ustalone zasady poza regulaminem czy każdy mg wymyśla własne zasady do gry?
 18. Tłumaczenie widzę poprawione. Świetnie się czyta. Ale mam pytanie. Czy to powinno być śmieszne? Bo bardzo mnie ten kawałek tekstu rozbawił.
 19. KLGDiamond

  żebyś nie kombinował: Ponyville nie istniało przed wysłaniem *****Luny (boże jaki błąd ) na księżyc ponieważ ojciec babci smith dostał kawałek ziemi czyli sad rodziny apple dopiero po wypędzeniu luny.
×
×
 • Create New...