Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Recommended Posts

To się robi tak powszechne, że postanowiłem to nazwać dumb-offem (nazwa własna od słów dumb i spin-off). Słowo to oznacza spin-off wspaniałego serialu, który traci wartości oryginału - jest krótki, zastępuje lepszy serial, nie zawiera walk między bohaterem a wrogiem, ma animację słabej jakości oraz niczego nie uczy/uczy w złym kierunku. Taka działalność rujnuje nasze ukochane maskotki. Co powinniśmy zrobić?

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 godziny temu, MarianWisniewski napisał:

Co powinniśmy zrobić?

 

Uświadomić sobie, że nic nie trwa wiecznie, zaś bajki dla dzieci są tworzone... bo ja wiem? Dla dzieci? (szczególnie Tomek i Przyjaciele), :fswhat: A jak powszechnie wiadomo dzieci nie są jakoś specjalnie wymagające. Jedyne co można zrobić, to olać nową wersję i obejrzeć inny serial. 

 

 

  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Można sobie uświadomić, że kapitalizm to gówno nastawione na zysk, a wielkie korpo, które są własnością prywatną, mają głęboko w dupie nie tylko dorosłych fanów, ba, mają w dupie nawet dziecięcych odbiorców. :p Żyjemy w kapitaliźmie, money money, tu nie chodzi o etyczność, głaskanie wiernych fanów, trzymanie się jakiś idei, tylko o zarabianie. Widocznie komuś na wykresach bardziej się równują Młodzi Tytani Akcja od klasycznych Młodych Tytanów.

Kto jest największym odbiorcą kuców? No pewnie, że nie dorosły chłop z kolekcją blind bagów. Dzieciarnia. Masz tam nie wiem, dzieciaka w pobliżu? Zobacz sobie co rodzice puszczają dzieciom na tablecie gdy dzieciak trochę za bardzo przeszkadza - Vito i Bella, Ekipa Friza, patoinfluncerka, challenge, kolory, akcja, zmienia się wszystko co chwilę, a dzieciakowi tylko oczka latają i się świecą. :p To i mamy, produkt przeznaczony dla konkretnej widowni, która nie tylko jest liczna, ale również i wymagająca konkretnego produktu stworzonego pod jej gusta, ukształtowanego po latach oglądania ulubionych youtuberów robiących challenge. :D

So yeah, zamiast liczyć na to, że zmieni się korpo które liczy zyski w milionach dolarów to najlepiej np. krytykować system, który stawia mamonę, wykres lecący do góry i łatwo przyswajalny produkt ponad pasję tworzenia, sztukę, tworzenie historii. A jak się w sumie kapitalizm lubi... well, deal with it, ulubiony system ma w dupie uczucia nawet swoich zwolenników. :p Tak to działa.

Idk, anarchizm spoko, czy coś.

Edited by Socks Chaser
  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...