Skocz do zawartości

[Oceń poprzedni utwór] - Hip-hop


bobule

Recommended Posts

Gość Piter Wan Kenobi

Wybacz,ale dla mnie ma to mało wspólnego z rapem,niezbyt mi się podoba 3+/10.

bardzo lubię powracać do tego utworu,jego przekaz podnosi mnie na duchu i tak jakoś mi lepiej ;).Jak widać w każdym gatunku muzyki można znaleźć magiczne utwory ^^.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Hg powiadasz,no kiedyś się słuchało ich a nawet teraz dla odmiany czasem posłucham,ale akurat ten numer niezbyt mi się podoba 5/10.

taki tam nasz Ciechanowski rap,może się spodoba komuś : >
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mmm, smyczki ^^ ale poza tym hip-hop jak hip-hop, tzn. nie za bardzo mnie rusza, niby rapują tam o życiu, co jest dość częstym motywem w tym stylu muzycznym, ale do mnie osobiście jakoś to nie przemawia... 5.8/10

Hmm... może coś z innej beczki, bardzo w moim stylu... to będzie cover, cover piosenki, która w oryginale śpiewana jest przez trzech raperów - Chrisa Browna, Lil Wayne'a i Busta Rhymes, zaś tutaj... sami zobaczcie ;] wg mnie ta dziewczyna radzi sobie lepiej... i jeszcze ta dykcja o_0

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=khCokQt--l4

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Szczerze mówiąc,to niezbyt lubię Słonia.Ale jak mam słuchać to wolę inne jego piosenki,takie jak np.Początek końca,Szczerze itp.Za ten utwór dam 6/10. Może się komuś spodoba:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Piter Wan Kenobi

Nie znałem typa w sumie,tak słucham słucham i jak na rap to ciekawy tekst.Jednak trochę prawdy w tym utworze jest.Szczególnie podoba mi się moment gdzie jest mowa o politykach,refren też fajny i ogólnie piosenka jest spoko.Może i jest dużo bluzgów,ale git z tym liczy się przekaz dam 8,3/10. Ziomek jest z mojego Ciechanowa,ale moim zdaniem nawija bardzo fajnie i ma ciekawe pomysły.Przedstawiam Wam go teraz:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaskakująco dobrze, widać, że chłopak podchodzi do tego podobnie i się stara, niestety brak promocji. A ja znowu z Biszem, nie moja wina, że jego teksty wgniatają w ziemię 90% sceny, wkłada w nie mnóstwo uczucia, a bity dobiera bardzo starannie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Wooow,ten wstęp,te pianino,ten tekst,ten wokal ^.^.Brakuje mi słów by to określić,Arjen dziękuję za takiego genialnego rapera.Jego przekaz mnie zabił i chyba zacznę go słuchać więcej,bez namysłu daję 10/10 :pinkie2: Stary utwór ode mnie,ale podoba mi się do dziś: http://www.youtube.com/watch?v=z_7FdXuJmy8

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to nie lubię Peji, jakoś nigdy nie przypadł mi do gustu. Strasznie mi przeszkadzało to przerywane rapowanie jakby z pauzami. Bit średni, tekst też mnie nie powalił, ogólnie piosenka ok. Dam 6/10

Dam piosenkę, której nie da się wziąć na poważnie :D tekst jest rozbrajający, przynajmniej dla mnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Ooo Buka,lubię go czasem posłuchać.Niby dla mnie ma lepsze piosenki,ale ten utwór naprawdę bardzo rozbawia :D.No cóż fajnie że ktoś z tego forum słucha Buki,dam 8,9/10 :P.

mam nadzieję że Rapcore też tu się nadaję.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no serio koleś śpiewający do maczety? Okej jako filmik żeby się pośmiać

, zresztą też nie bo to nie jest śmieszne....... Dla mnie to coś to kompletne dno, na serio czy jako żart. Trochę jak Kula daje fula. ano tak 1/10

nie jest 0/10 bo koleś jest odważny, że wrzuca taką zakałę, no i pewnie się starał :D

WSRH-Szkoła wyrzutków, trochę ostrego rapu z poznania

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Nie moje gusta,ogólnie Słonia czasem jedynie posłucham z tej ekipy.Tak czy inaczej,piosenka mi się nie podoba.Nie wiem może to nie dla mnie teksty i tak dalej,dam 5/10 jedynie. Dawałem już kiedyś Hifi w tym temacie,ale bardzo lubię ich muzykę także ponownie nimi zarzucę:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...