Skocz do zawartości

[Oceń poprzedni utwór] - Hip-hop


bobule

Recommended Posts

Gość Piter Wan Kenobi

To nie jest rap do końca,tylko taki mix jakby.Wiem,były piosenki z rapu typu Rapowe ziarno o ile się nie mylę,ale były także inne gatunki.Dam te 7/10 bo chociaż się uśmiałem w pewnych momentach.

Hans,genialny raper,do czego się nie dotknie to brzmi genialnie nawet w takim zespole jak Luxtorpeda brzmi genialnie.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klasa sama w sobie, Hans czy Solo, czy 52D, czy Torpeda, to jednak jest ten sam geniusz rapu. 10/10 Wiem że teraz jest pozerstwo przy PFK, ale ten utwór naprawdę oddaje niekiedy nastrój tego co działo się wśród ludzi roku 2000.

Wybaczcie wersję bez cenzury, innej znaleźć nie mogę.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8/10, za Notourious'em nie przepadam, ale utwór dobry. P.S. To nie przez film, sam Pakty nie słucham, znalazłem jakąś kartę pamięci, było to na niej, przesłuchałem i mi się spodobało. A film? Osobiście uważam to za dziadostwo. A teraz właściwa część, utwór. Jak Amerykańce to Amerykańce ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Nie, podziękuję. Nigdy nie lubiłem Pezeta i to się nie zmieni. No wybaczcie,ale każdy woli co innego ;P. Dam jedynie 4,5/10.

ten beat..
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziękowania dla słuchaczy, od pana z gnojkowatym, dobrym flow. 7.8/10

Kontynuując moją fascynację Biszem, wrzucam kolejny genialny tekstowo i kompozycyjnie kawałek. Po przesłuchanie całej płyty nie potrafię słuchać niczego innego, większość tracków wydaje się wtedy taka pusta wobec tekstów Bisza. Miejscami mocno utożsamiam się z tym kawałkiem.

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=718vQDPPRoM

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Piter Wan Kenobi

Zacząłem więcej słuchać Bisza i trzeba przyznać że ma sporo przekazu w swoich tekstach. Naprawdę poproszę więcej takiego mądrego rapu. Nie wiem co jeszcze powiedzieć, bo naprawdę to mnie osobiście rozwala. Jak znajdę kiedyś płytkę w swoim mieście to na pewno kupię, bo warto. Daję 10/10 bo nic innego się nie da. Znalazłem ich przypadkowo, ale bardzo mi się podoba ten numer. Przesłuchajcie:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

8/10 bo to jednak Fokus szkoda, że jego nowe nagrania już mnie tak nie jarają.

To teraz troszku pozytywnie.

Lubię Lilu, nie ma co :fabulous: Aczkolwiek utwór nie jest jakiś wybitny. 7/10.

Nie jestem wielkim fanem Pelsona, ale swoje umie, do tego świetny Hades w dość niecodziennym utworze.

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=zXzqY54m0ek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Eh... Pelsona nie za bardzo lubie... Hades? nie podchodzi mi...

ale kawałek trzyma sie kupy 6/10

NULLO- 12 rapostołów

(K-fka i Hany wymiatają)

3 Wymiar zawsze na propsie, szczerze.? Nullo słysze pierwszy raz ale i tak zaiście ;). 8,7/10.

AHAHAH TERAZ JA.! CZEKAĆ TYLKO NA HEJTY : D

Mój ulubiony raper. A kto.? TEDE! Czekam, czekam : 3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Wow, mój ulubiony raper. Bardzo dobrze trafiłeś, ale ma lepsze piosenki. Jednak ta również przeszła do historii ^^. Daję 9/10.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bit i tekst wszystko piękne 9,7/10.

Teraz coś starego, jakiś klasyk ;3

http://www.youtube.com/watch?v=lGcN_ildriY

Stare czasy mi się przypomniały... Ascehotolix nie kojarzył się jeszcze tak źle xd 8/10 za sentyment.

Polecę ten prosty kawałek, na zasadzie typowego Cyphera, Pyskaty moim zdaniem zniszczył ale inni tez bardzo dobrze pojechali:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

< Trzeba ten temat reaktywować ;P >

 

Nie jest złe, a prawdy powiada wiele. Osobiście moim zdaniem jest zbyt... szybkie i może wydać się niezrozumiałe. Nie jestem przeciw, ani nie jestem za, lecz fakt faktem nie jest to mój gust. Moja ocena to 5/10.

Tutaj macie prawdziwy klasyk oraz prawda z polskiego, jak i Amerykańskiego życia, od autora, który aktualnie mieszka w USA. Typowo patriotyczny kawałek, więc poruszy osoby, które nie tylko szanują swoją Polską ojczyznę, lecz również typowe życie. A przede wszystkim stawia nam wybór. Czy warto emigrować, czy jednak zostać?

Edytowano przez Wizio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Instrumentalnie fajnie... wokalnie tak średnio, przynajmniej na początku, później jest już lepiej... tak, tak najlepiej to tak określić, bo od drugiej zwrotki jest już to utwór miły dla ucha, a dla oka miła jest ta okładka, co się wyświetla, bardzo pasuje do tego utworu... fajny klimat się tworzy, aż nadam... 7.6/10
 
Teraz wrzucam utwór, który ostatnio usłyszałem w sklepie całodobowym! ^^ A to nieco dziwne, gdyż podobno kawałek ten ma już swoje lata, znacie może...? MOR W.A. - Dla Słuchaczy x)
 

http://www.youtube.com/watch?v=iulaFUlQFZI

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...