Skocz do zawartości

Shaman king Quiz


Gypsy

Recommended Posts

Oto przed wami quiz z Anime Shaman king. Nie przewiduje by był jakiś super długi ponieważ anime też takie nie jest. Zasady są następujące: 1. Ja zadaje pytania. 2. Jestem no może nie za spamem, ale jak zadam jakieś związane z Quizem ale nie na punkty to proszę o odpowiedź bo mnie wasze opinie w niektórych sprawach ciekawią. 3. Nie ma korzystania z jakiś stron pomocniczych, serio ludzie jak nie wiecie nic o anime to poco się brać za quiz. 4. Bawcie się dobrze No to jedziemy pierwsze pytanie. Ilu strażników zabił Amidamaru za czasów gdy jeszcze żył?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 61
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Tak było ich 50. Następne pytanie, gdzie trafił Hao/ Zeke mi tam wszystko jedno po przegranej walce z Yo? Aha i pierwsze pytanie nie związane z quizem to czy chcecie bym w między czasie trwania tego quzia zrobił drugi z Death note?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz mam problem bo gdzieś przeczytałem że wylądował w piekle a że mangę czytałem tylko do 110 rozdziału to sam nie jestem na 100% pewien, więc jak ktoś będzie wiedział to niech mówi a ja zadaje następne pytanie. Ilu i jakich członków rodziny Tao znamy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam oglądałem tylko polską wersję, w dodatku sporo lat temu na jetixie :rainderp: Co do rodzinki tao... Nie licząc retrospekcji gdzie była cała rodzinka i duchy to znamy narwańca z Basonem, Jun z Lee Pai Longiem, ich kuzynkę z tym ninja czymś i wujaszka który pozżerał wszystkie duchy... I może jeszcze te 2 kuzynostwa co startowały w turnieju... Z imion nie powiem, za dawno to było

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...