Skocz do zawartości

Król Szamanów


Applejack12

Recommended Posts

Co by tu powiedzieć Anime jest tak super że jest jedna z moich ulubionych. 1.)Król Szamanów 2.)Bobobobo 3.)One Piece Jedynie Król Szamanów co jest podobne do Bobobobo to wtedy kiedy dołącza Joko normalnie taki ubaw jak przy Bobobobo. Jak na Anime co ma Dubbing PL to wyszedł znakomicie. :/ Szkoda że ma tylko 64 ODC. i przestali go robić bo bym sobie dalej oglądał :/ http://pl.wikipedia.org/wiki/Kr%C3%B3l_szaman%C3%B3w

Link do komentarza
  • 6 months later...

(Nie ma to jak odkopywać stare wątki dlatego, że się dostało fazy na stare animce)

Król Szamanów to naprawdę świetna seria <3 Uwielbiam od dawna i zawsze będę. Ostatnio naszło mnie na obejrzenie tego od początku.

Mam trzech faworytów jeśli chodzi o postaci, mianowicie:

Len

Faust

Lyserg

A sentyment do serii pozostanie na długo <3

Link do komentarza

Turoń też kilka odcinków oglądał i z czystym sumieniem może powiedzieć, że to kolejne diabelstwo :P

Nie ma "duchów opiekuńczych" ewentualnie Aniołowie Stróżowie, ale nie wciska się ich do przedmiotów materialnych jak np do miecza. to się nazywa 'demonizowanie przedmiotów'. i sama idea "szamanów" znowu czysta promocja okultyzmu!

Link do komentarza

Turoń też kilka odcinków oglądał i z czystym sumieniem może powiedzieć, że to kolejne diabelstwo :P

Nie ma "duchów opiekuńczych" ewentualnie Aniołowie Stróżowie, ale nie wciska się ich do przedmiotów materialnych jak np do miecza. to się nazywa 'demonizowanie przedmiotów'. i sama idea "szamanów" znowu czysta promocja okultyzmu!

 

Eh, nie możesz zluzować, chociaż raz na jakiś czas?

Shaman King nie oglądałem ale toczę z Turoniem wojnę na słowa więc od czasu do czasu pojawię się tu żeby zbić jakieś żałosne argumenty.

Link do komentarza

Oh? obserwujesz mnie i próbujesz tylko prowokować publicznie na forum. Może lepiej przejdź na PW, a nie tylko śmiecisz.

Heh, nie obserwuję cię, po prostu znam tych ludzi i zauważyłem że usiłujesz ich psychicznie molestować swoimi mocherowymi tekstami.

A co do PW to nieeeeeee, może i możemy za to dostać warna, ale bez publiki to nie to samo ;)

Link do komentarza

Molestuje ludzi przedstawiając swoje zdanie na dany temat? Chyba każdy może się wypowiedzieć co o danej rzeczy sądzi. Poniekąd do tego służy forum, a więc do wypowiedzi i wyrażenia swoich poglądów jednostek. I wybacz, ale jak będziesz pisał tylko takie czysto 'zaczepne' posty to po prostu, z czystego szacunku do osób, które założyły dany temat nie będę Ci odpisywać robiąc zbędnego off-topu. 

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...