Skocz do zawartości

Serwer CS:S My Little Pony!


Recommended Posts

Zapraszam wszystkich bronich na (mój) serwer!

Nazwa nie jest zbyt oryginalna :) : My Little Pony PRZYJAZN TO MAGIA!

Adres: pingwinizakon.pl lub jak kto woli 91.228.199.170:27015 (na to samo wychodzi).

Może i nie jestem jeszcze do końca bronim ale ostatnio najbardziej się interesuję kucami. A ponieważ chciałem założyć serwer CS: Source'a to postanowiłem że motywem przewodnim będą kucycki :D.

Na razie do tego serialu nawiązują tylko muzyczka MLP-opening po wejściu na serwa i MOTD z obrazkiem z deviantarta (nie wiem dlaczego ale nie zawsze się pokazuje).

Teraz na serwerze jest tylko jedna mapa: $2000$. Kiedy będzie więcej graczy to dodam nowe mapy.

Jeszcze raz zapraszam wszystkich, szczególnie ok. godziny 19 - jak się regularnie razem w kilku będziemy spotykać to na prawdę będzie fajnie!

Link do komentarza
  • 3 weeks later...

Heh naprawdę nie ma kto grać? Serwer cały dzień pusty :(.

Jeżeli komuś z was zależy żeby jednak był fajny serwer CS:Source'a dla bronych to niech pomoże mi go rozkręcić - najlepiej żeby dodał mnie do znajomych Steam: Macie mnie POKOCHAĆ! (nazwę często zmieniam więc lepiej użyć linka: http://steamcommunity.com/id/szefunio ). Skontaktujcie się ze mną to powiem co i jak. Najlepszym sposobem byłyby wspólnie spotkania o danej godzinie.

Błagam nie pozwólcie upaść temu serwerowi...

Link do komentarza
  • 3 months later...
  • 1 month later...
  • 8 months later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...