Skocz do zawartości

MoonSun


Nightmare

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 63
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Ok, na początek uczepię się do jednego - Y U... nie no, a tak na serio - powinnaś mieć odnośnik do swojego opowiadania w sygnaturze. Ułatwiło by to szukanie :) A teraz biorę się za czytanie i dam Ci znać co o nim sądzę

EDIT

Mogę się mylić, ale już na początku w Rozdziale 1

zamieniłbym: "szła przez korytarze w zamku w Canterlot" na "szła przez korytarze zamku Canterlot".

Kolejna rzecz - powtórzenia: zielony zwój, zielona magia... (ta, mówi to ktoś kto jest mistrzem powtórzeń).

Dziwne zdanie rozdział 2. Nie bardzo wiem o co w nim biega: "AJ nie zdążyła wystraszyć się o najlepsze jabłka trzymane na górze" :twilight3:

Podsumowując. Przeczytałem rozdziały 1-4 i mimo kilku błędów historia wciąga. Postać MoonSun jest bardzo tajemnicza (ogromny plus) i mam nadzieję, że z czasem zacznie się ujawniać. Może jakiś zwrot akcji? :fluttershy4:

Link do komentarza

Ok, na początek uczepię się do jednego - Y U... nie no, a tak na serio - powinnaś mieć odnośnik do swojego opowiadania w sygnaturze. Ułatwiło by to szukanie :) A teraz biorę się za czytanie i dam Ci znać co o nim sądzę

Chętnie, ale nie wiem, jak zmniejszyć ten obrazek-filmik w sygnie.

EDIT

Mogę się mylić, ale już na początku w Rozdziale 1

zamieniłbym: "szła przez korytarze w zamku w Canterlot" na "szła przez korytarze zamku Canterlot".

Kolejna rzecz - powtórzenia: zielony zwój, zielona magia... (ta, mówi to ktoś kto jest mistrzem powtórzeń).

Dziwne zdanie rozdział 2. Nie bardzo wiem o co w nim biega: "AJ nie zdążyła wystraszyć się o najlepsze jabłka trzymane na górze" :twilight3:

Podsumowując. Przeczytałem rozdziały 1-4 i mimo kilku błędów historia wciąga. Postać MoonSun jest bardzo tajemnicza (ogromny plus) i mam nadzieję, że z czasem zacznie się ujawniać. Może jakiś zwrot akcji? :fluttershy4:

Wiem, że powtarzam się, ale nie mam synonimów...

Z tajemniczością - o to chodziło. Lubię tajemnicze postacie.

W 5 jest akcja w postaci walki o 2 śmierci i 2 życia. W 6 zacznie się główna fabuła, a w 7... tooo będzie ostatni.

Link do komentarza

djsound, przeczytaj rozdział 5 i powiedz, czy jest lepiej pod względem stylistycznym itd. Ciekawa jestem, jak mi poszła korekta. Co do samej historii. Pomysł jest świetny i oryginalny. Wykonanie też niezłe, chociaż mogłabym przyczepić się do paru rzeczy. Ale nie zrobię tego, bo jeszcze zacznę go porównywać z innymi ficami, które czytałam, a to się skończy źle :P

Link do komentarza

Chętnie, ale nie wiem, jak zmniejszyć ten obrazek-filmik w sygnie.

EDYTKA: Sam używam tych stron:

1. Strona 1 - obsługuje więcej formatów

2. Strona 2 - tylko jpg, ale jak to mówią w prostocie tkwi siła (wystarczy wybrać zmniejszenie o 75% i powinno być ok)

Przeczytałem już całość i pomimo błędów historia jest bardzo ciekawa. Moim zdaniem powinnaś opisać szerzej niektóre sytuacje bo w piątym rozdziale całość zaczyna się strasznie gmatwać :rd8: Brakuje tu trochę dłuższych dialogów czy opisów sytuacji, które budowały by charakter postaci. O powtórzeniach pisałem (nawet word ma wbudowane synonimy)

Poza tym czekam na ciąg dalszy, bo chcę wiedzieć jak to się zakończy.

Aha. Przeczytaj całość raz jeszcze, bo w kilku miejscach zjadłaś literki ;)

djsound, przeczytaj rozdział 5 i powiedz, czy jest lepiej pod względem stylistycznym itd. Ciekawa jestem, jak mi poszła korekta.

Owszem, jest lepiej, ale nadal brakuje tego o czym wspominałem, ale to już sprawa autorki :fluttershy5:

Link do komentarza
  • 2 weeks later...

Oki, już mam pomysł na szósty, teraz czekam na korektę pierwszych dwóch stron. Przynajmniej jedna strona będzie o ujawnianiu się. Będzie to nagłe ujawnienie. Powinnam do świąt się wyrobić. To będzie prezent dla tych, którzy to lubią (o ile jest ktoś taki). PS. Do djsound: Jednak związek Shylitude'a i MS nie przejdzie. Looknęłam na plan wydarzeń i... ups! miałam tam już wpisane "Kilka lat później". Sorry. :cadance3:

Link do komentarza

PS. Do djsound: Jednak związek Shylitude'a i MS nie przejdzie. Looknęłam na plan wydarzeń i... ups! miałam tam już wpisane "Kilka lat później". Sorry. :cadance3:

No problemo seniorita :fluttershy5: Ja tam czekam na rozwój wypadków, więc już masz dwie osoby dla których warto pisać: siebie (no chyba, że nie sprawia ci to satysfakcji) i mnie
Link do komentarza
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...