Skocz do zawartości

World of Tanks


kilerex

Recommended Posts

Każdy kto miał ten czołg to dostał KV-1 i KV-2, tak samo za KV-3 ktore przeniesli na VII tier dostawales T-150 i chyba jeszcze przy tej samej aktualizacji bylo, ze IS-4 przeniesli na X tier i wzamian IS-8. Podsumowując, po tej aktualizacji, z w/w czołgów w moim garażu ostały sie tylko IS-8 i IS-4. KV-1 porażka, aż mi szkoda tych ktorzy musza tym jezdzic, KV-2 za słabe na swój tier (chyba że z działem 152mm, ale i tak rzuca do wysokich tierow) to samo tyczy sie KV-3. Szkoda tylko że statystyki ktore wbiłem na KV i KV-3 przed aktualizacją, teraz w moim profilu widnieją jako KV-1 i T-150 =.=' Mój rekord z trolla to lekko ponad 1k dmg ;d Lorraine w skład amunicji ^^ Niestety, nie mam screena, musicie wierzyc na słowo, ale kto grał z tym działem wie ze to mozliwe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, troll to piękna sprawa, najlepiej jak sie gra z drugą osobą ktora ma trolla, wtedy praktycznie żaden czołg wam niestraszny :P

Raz gość dostał' date=' potem chciał mnie staranować i zabił się o mnie sam[/quote'] Ja miałem podobną sytuacje, tyle że na... artylerii :rainderp: Dokładnie na S-51. Miałem bardzo mało życia i E-50 mnie wyczaiło, zapewne szkoda mu bylo pestki to postanowil ze mnie staranuje, mial mniej zycia ode mnie, rozbił sie o mnie a mi zostało kilka hp xd Tak zdobyłem swoj pierwszy medal Kamikaze :D

Screen:

http://puu.sh/NKwQ

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Towarzysze posiadający T-28 chyba też byliście dziś zdenerwowani ponieważ aktualizacja 7.5 usunęła z tego czołgu najlepsze działo bodajże 87 mm :fluttercry: , zostało wprowadzonych jeszcze kilka 'innowacji" które mnie zasmuciły i chyba teraz wszy6stko jest droższe niż przedtem ale to jest tylko moje przypuszczenie :derptongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usunęli mi 'setkę' z 'Tetki' ._. I 107kę z Su-85 >.> I inne takie. Za to T-34-85 ma teraz 720hp, KV-3 ma 1400 i takie tam. I w grze można trafić na tiery max +2 do swojego. Całkiem fajnie, ale nie zobaczę najnowszych maszyn D:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak a Maus ma teraz równe 3 koła życia... D: Już wcześniej było ciężko ubić to bydle :D Do tego te nowe Tank Destroyer'y ... Taki JagdPz E-100 jest maszyną do mielenia czołgów, ma każdy czołg na dwa strzały + ten jego nieprzebijalny pancerz :/ Poza dolną płytą może, no i raz udało mi sie przebić na lewo od działa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o mnie, to kiedyś, KIEEEEEEEDYŚ, mam zamiar naexpić Tigera(P). Albo free expem zgarnę. To tyle, jeśli chodzi o moją grę szwabskimi blokami stali. Totalnie juzles. Jak skończę drzewko Wielkiej, Wszechpotężnej i Przewspaniałej Matuszki Rosji. I Jankeskich hamburgerów. Jeszcze dłuuuga droga przede mną. Podsumowując - polecam T-34.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warmen, szwaby wcale nie są takie złe, ale zabawa zaczyna sie dopiero na wyższych tierach. Mam odblokowanego Tigera, tylko kupić, chcę dość do E-100 :D Ale fakt, też mnie się nie spieszy, wolę sowieckie czołgi, no i ostatnio zacząłem przygodę z amerykańskimi niszczycielami z obrotową wieżą :P Zobaczymy co z tego wyniknie :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To było tylko moje osobiste odczucie. Nie musicie się z nim zgadzać.

Szwabów nie znoszę za nad wyraz gigantyczny stosunek rykoszetów i strzałów 'za zero' do normalnych trafień. A później jeszcze zaczynają zadawać obrażenia. I co z tego, że go ugryzę za ~440, jak zanim to zrobię stracę wagon pestek po 1k za sztukę, a on w tym czasie ugryzie mnie ze 3 razy. Jeszcze kwestia ustawienia, fakt, ale mówię tu o wychyleniu się zza winkla i strzeleniu w czołg robiący tak samo. No i celność. Szwaby ssą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewny czy dobrze zrozumialem, nie lubisz szwabów, bo ciężko się przebić? No jak dla mnie, to jest ich zaleta :P Niemcy mają mocne pancerze i to sobie w nich cenię, do tego dochodzi mobilność no i wygląd, osobiście zakochałem się w King Tigerze i w E-75 :P A co do tych strzałów "za zero" to najczęściej jest to strzał penetrujący, ale w gąsienice, dlatego jest za zero, bo tylko uszkadzasz gąski.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najtrudniej było przebić się przez pancerz Francuzów od razu po ich wprowadzeniu na pole bitwy później to zmieniono. Jak dla mnie to Niemcy mają typowe "potwory" czołgi ciężkie (gruby pancerz i działa dużego kalibru), Ruscy mają bardzo dobre szybkie czołgi (dobre do oskrzydlania wroga i niszczenia artylerii), Amerykanie mają typowe czołgi średnie (dość szybkie, całkiem dobry pancerz i działo) a Francuzi dobra artyleria, takie jest moje skromne zdanie na temat wszystkich nacji :squee: ale każdy ma swój punk widzenia :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekhm, aż takim noobem to nie jestem, żeby nie zauważyć, czy czołg oberwał w gąski, czy w kadłub/wieżę. Ale nvm. Dlatego preferuję przykładne kampienie, żeby mieć większość szwabpuszek z boku, czy z tyłu, albo walkę 'w zwarciu'. Tam mi mogą naskoczyć, bo ładują może 2s szybciej ale zadają 2 razy mniej dmg. Dość rage na dziś, bo nie chciałbym odpalać ogni xD Btw. LOLWTF, 17C I1050 DMG NA TEDEKU :O Za to ruski będzie najcelniejszy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tiaa, wspominałem kiedyś, że nienawidzę artylerii? xd Ładnie mnie załatwili.

http://puu.sh/OkbQ

@Warmen, teraz muszę przyznać Ci rację, nie wiem czy od dawna tak jest, bo zacząłem grać ponownie kilka dni temu, ale ewidentnie częściej zdarzają się strzały penetrujące za zero :/ Wcześniej bylo tak najczesciej jak strzelało się własnie w bok czołgu i przypadkiem trafialo w gąski. Teraz to co chwila mi krzyczy że penetracja pancerza a sama gra pokazuje że rykoszet :rainderp: Albo strzal krytyczny za zero w zad zwyklego ISa z mojego ISa 7 :facehoof:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w sumie to mam T-49, V tieru hamerykański TD, gram nim troche, ale w kratke mi idzie, nie grałem wcześniej niszczycielami, a ja wybralem drzewko z obrotowa wieżą ;d Mam też AMXa 13 75 VII tier, ale nie gram nim w ogole, nie potrafię grać scoutem, poza tym, po tej aktualizacji ilość expa potrzebnego na AMXa 13 90 mnie przeraża... Chyba go sprzedam, bo ten exp i tak mi sie sam nie wbije ^^ Przesiadujesz na forumowym TSie jak mniemam? Jak tak, to może pojezdzimy kiedyś tam :P Jeśli bedziesz mial ochote, ale od razu uprzedzam, nie jestem jakimś wybitnie dobrym graczem, a raczej wybitnie dobrym noobem :rainderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja też moge se pograć ale wot mi mikra nie ogarnia ahhhh bym miał już t62a ale przestałem grać przez miecha i stanąłem na tych czołgach t-54 su-26 s-51 i coś tam jescze ale nie pamietam co wiec co to napiszcie nick donkorek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...