Skocz do zawartości

Zapytaj Inkie lub Blinkie


DiscorsBass

Recommended Posts

Witajcie! Zauważyłem, że wielu rzeczy chcecie się dowiedzieć o tych dwóch klaczach z Farmy Kamieni. Zapraszam więc do zadawania im pytań! Postaram się, aby dotarły tam, gdzie trzeba, tzn. do Inkie bądź Blinkie, choć niczego nie obiecuję... wiecie, do farmy jest trochę drogi... ^^

Dołączona grafika

[align=left]

Ciemność o tej porze jeszcze górowała nad kamienistą równiną, jednak wraz z nadchodzącym świtem ten stan zaczynał się z wolna zmieniać. W międzyczasie zaś, gdy światło wyrabiało sobie przewagę nad mrokiem, coś zakłóciło ciszę tego miejsca. Terenowa ciężarówka typu pick-up przemknęła tutejszą drogą. Po przejechaniu jeszcze paru kilometrów w końcu dotarła do celu, pojazd zatrzymał się przed jedynym budynkiem, który znajdował się w okolicy, a właściwie kompleksem budynków, tzw. Farmą Kamieni... na kierowcę czekały już dwie szare klacze. Okazało się, iż miał on odebrać przesyłkę kamieni, a następnie zawieźć ją do miasta. Po krótkiej rozmowie związanej z załatwieniem interesu zdawać by się mogło, że wszyscy mieli zamiar się rozejść, jednak przyjezdny niespodziewanie się odezwał...

Ekhm... Inkie? Blinkie?

Tak...? Słucham?

Bo wiecie... w mieście... i w sumie właściwie nie tylko tam, bo i... no, nieważne, chodzi o to, że istnieją kuce, które chciałby się o was nieco więcej dowiedzieć, o tym jak żyjecie, co lubicie, a czego nie... no, a z racji tego, że od czasu do czasu tu bywam, to mógłbym przekazywać wam te pytania, a wy, oczywiście, jeśli chcecie, to na nie odpowiecie...

Zaraz... to ktoś się nami interesuje? Jaaasne... jeśli chcesz nas lepiej poznać, to po prostu powiedz -.-

Nie, nie, nie, to nie tak! Naprawdę istnieją takie osoby, ręczę za to swoim wozem! Umm... to jak, zgoda?

Uch, no dobrze, niech już będzie... Cóż, prawdę mówiąc, też nie mam nic przeciwko ^^

Och, dobrze, dziękuję wam, to jak? Widzimy się następnym razem, tak jak ustaliliśmy? ^^

Aha, tylko tym następnym razem już się tak nie spóźnij, Discors... ;P

Cóż, do zobaczenia ;]

[/align]

No, więc jak widzicie, Inkie i Blinkie po krótkiej rozmowie zgodziły się odpowiadać na wasze pytania, śmiało możecie je tutaj zadawać, a siostry Pie na pewno się ucieszą z takiego niespodziewanego zainteresowania ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczmy, co my też tu dzisiaj mamy? Ametysty? Moje ulubione, zaraz je załaduję do transportu... ^^

Discors, o wszystkich kamieniach mówisz, że są twoje ulubione .__.

Bo ciężko się zdecydować na jeden, każda skała ma swój urok, podobnie zresztą jest z kucykami...

Umm... a jaki jest twój ulubiony kucyk...?

Mój ulubiony to jest... eee... moim ulubionym kucykiem jest... yyy... o, Kaziu...!

Yy... że jak? A cóż to za kuc...?

E, nie, nie, nie... Kaziu ma do Was pytanie, a właściwie dwa, o to mi chodziło, uff...

Aha... A jakież to pytania?

Pierwsze, czy utrzymujecie kontakt ze swoją siostrą, Pinkie?

Och, oczywiście! Właściwie to bardziej ona utrzymuje go z nami, można by rzec... Prawda, zjawia się u nas od czasu do czasu, urządzając jednocześnie z tej okazji jedno ze swoich sławnych przyjęć... Winnyśmy nawet mieć gdzieś fotografię z jednego z tych spotkań... Rzeczywiście, proszę... a oto i ona:

Dołączona grafika

Ech, niepotrzebnie wtedy przycięłam aż tak grzywę... -.- Rozchmurz się, siostrzyczko, dobrze wtedy wyglądałaś... zresztą jak zawsze... nie to, co ja... Och, Blinkie! Hm? :( *hug*

Yyy... tak... i jeszcze jedno pytanie... bo miały być dwa, więc czy lubicie swoje dłuższe imiona?

Tak... Nie! To znaczy są w porządku... ale zwykle, gdy ktoś nas po nich woła, oznacza to kłopoty... Tak, mama do nas się po nich zwracała zazwyczaj wtedy, gdy zdarzyło nam się narozrabiać... ale to rzadko :) Nie no, akurat "Pinkameno Diane Pie" dało się posłyszeć na naszej farmie dosyć często... ;P

Haha, chyba domyślam się dlaczego... no, to tyle na dzisiaj, a teraz wybaczcie, te kamienie same się do miasta nie zwiozą, więc cóż, będę się zbierał, czas na mnie... bywajcie! ^^

Na razie! Do zobaczenia! ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... dzisiaj granity, czyli trochę większy transport niż zazwyczaj, cóż... same się nie załadują, więc od razu wezmę się do pracy... mogłybyście w międzyczasie opisać swoje urocze znaczki? Flaterka o to pyta...

Mój to zwyczajna ruda złota... A mój to geoda... ametystowa, dokładniej rzecz biorąc :)

Haha, ametysty ^^

Taa... jeszcze jakieś pytania?

Um, tak, nie myślałyście żeby przefarbować grzywy?

Hmm... Hmm... Dołączona grafikaNie! Nie! :lie:

Okej, a teraz pytania od Bellaminy, czy...?

Ode mnie?

Yyy... haha, zbieżność imion, no kto by pomyślał, zapewne całkowicie przypadkowa x]

Tak, zapewne, to jak brzmiało to pytanie?

Ekhm, robicie jeszcze coś oprócz pracy na farmie?

Tak. Nie. Inkie, przecież... Każda czynność tutaj związana jest z pracą na farmie i nie mów mi, że jest inaczej, wciąż tylko praca i praca, o! A to jak słuchasz tej swojej głośnej muzyki do późnych pór? ...no może poza tym, heh ;x Ale owszem, praca to główne zajęcie jakie mamy na farmie, niemniej znajdzie się też czas na inne zajęcia jak np. hobby... Tak, kiedyś trzeba odpoczywać, choćby słuchając rocka industrialnego ;x

Dobry wybór z tą muzyką ^^

Ja preferuję bardziej spokojniejsze utwory, bardziej w stylu folka...

Też dobry wybór ^^ w porządku, następne pytanie... czy lubicie... tzn. za co lubicie swoją siostrę? Hm, dziwne, pytanie od razu zakłada, że ją lubicie i przechodzi do kwestii dlaczego, zupełnie pomijając możliwość, że...

Najwidoczniej ktoś jest na tyle bardziej rozgarnięty niż ty, że wie, iż odpowiedź na tamto pytanie jest oczywista ;P Oczywiście, jak można jej nie lubić? Już od źrebięcia starała się roztaczać wszędzie wokół siebie uśmiech, pewnego razu postanowiła nawet urządzić przejęcie, wtedy też dostała swój znaczek :) Prawda...

Skoro była mowa o znaczkach... jak zdobyłyście urocze znaczki?

Och, to było już spory czas temu... W momencie, gdy udało się mi rozłupać geodę na pół.

I to cała historia?

No, z grubsza... A ja swój dostałam podczas pracy w kopalni, to długa historia. Próbowałam się przekopać do zawalonego tunelu okrężną drogą, to wymagało sporej pracy, a także dużej ilości planowania, jednak mimo to nie poddawałam się i zupełnie niespodziewanie natrafiłam na znajdującą się tam rudę złota! Ona pomogła farmie znów stanąć na kopyta, a mnie zdobyć swój znaczek ^^

Och, rozumiem, ładna historia, a Ty, Inkie, tylko rozłupałaś ametyst i pojawił się znaczek? o_0

Ech... no nie tylko, ale... masz jeszcze jakieś pytania?

Tak, mieszkacie na farmie same?

Nie. Są jeszcze rodzice... Tak, młodzi to oni już nie są, więc nie pracują, ale wciąż tu z nami mieszkają :)

Czyli teraz siedzą w domu, tak?

Tak... Ano...

To jeszcze ostatnie pytanie od Bellaminy, pyta się, czy może wpaść na farmę i pomóc Wam przy pracy? Z tego, co mówiła, wychodzi na to, że lubi kamienie, zwłaszcza te ładne...

Pewnie :P Kopyt do pracy na farmie nigdy za wiele ;)

Haha, właśnie zauważyłem, te kamienie trochę ważą... może mogłybyście mi odrobinę...?

Discors, te kamienie same się tu nie przyniosły, musiałyśmy je przenosić z drugiego końca farmy, a ty sobie nie dasz rady z przetransportowaniem ich parę metrów do ciężarówki?

...

Ano, moja siostra ma rację, to taki krótki odcinek, a już narzekasz...?

Czy ja narzekałem? Haha... gdzie tam, to był tylko taki żart, nie znacie się na żartach? x]

... ...

Umm... to może następne pytanie? Kolejne dwa będą od Tęczowej Mgiełki... pierwsze, dlaczego "Farma Kamieni"? Przecież one nie rosną?

Cóż... może i nie rosną, ale... to wcale nie znaczy, że nie wymagają opieki... czy też pielęgnacji. Równie dobrze można by rzec, dlaczego farmami nazywa się te miejsca, gdzie nie hoduje się zwierząt, a rośliny? Ano, rośliny nie wymagają już tak częstej uwagi jak zwierzęta, ale jednak, np. czasem należy je podlać...

Podlewacie kamienie? O.o

Och, nie... To znaczy zazwyczaj nie... Większości skał woda raczej nie służy, może je rozpuszczać, zwłaszcza niektóre kryształy... Może też powstać zamróz albo wilgoć sprawi, że skała jakimś mchem porośnie... Tak, kamieni się raczej nie podlewa, to był tylko przykład... chodzi o to, że wbrew pozorom o kamienie trzeba dbać! ^^

Okej, to drugie pytanie, nie uraźcie się, ale czy Pinkie w dzieciństwie nie uderzyła się czasem w głowę?

Tak... i to parę razy... jeśli nie więcej... Oj, tak, tu na farmie łatwo się uderzyć w głowę, gdy się nie uważa... zwłaszcza w jaskiniach... albo, gdy nie ma się pod ręką piłki i zastępuję się ją skałą, naprawdę, to nie jest dobry pomysł... A Pinkie próbowała jeszcze kapki robić... głową O_O

W porządku więc, to by było na tyle pytań na dziś, moje drogie, a teraz, jeśli pozwolicie, dokończę ten załadunek ^^

Może ci jednak pomóc? Ano, wyglądasz na wykończonego...

Haha, oj tam, to tylko pozory, dam sobie radę ^^ zaraz umrę xP

Umm... Skoro tak twierdzisz...

No co? Jeszcze tylko drugie tyle i mogę ruszać x]

Aha... To do zobaczenia... Tak, cześć... :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*wpada na farmę i pomaga w pracy* *Matko, to jest ciężkie*

Świetne odpowiedzi ^^. No to...kolejna seria pytań:

1. Byłyście kiedyś w Ponyville?

2.Jaki był najładniejszy kamień, jaki znalazłyście? Co z nim zrobiłyście?

3. Wasi rodzice, z racji swojego wieku, już nie pomagają wam na farmie? Same dbacie o interes?

4. A co by było gdyby...złoża się wyczerpały? Przeniosłybyście się gdzie indziej, prawda? Prawda?

5. Co myślicie o tym, że wy jesteście szare, a Pinkie różowa?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi! :) Ale mam wiele wiele więcej pytań, no więc: 1.Gdzie zawozicie kamienie by je sprzedać? 2.Czy tylko wy zajmujecie się zbieraniem kamieni, czy to bardziej rodzinny interes? 3.Nie chcecie tak jak Pinkie pojechć do jakiegoś innego miasta i trochę zaszaleć? 4.Dlaczego nie poprosicie Pinkie żeby wam pomogła w zbiórce kamieni? W końcu to ciężka praca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie dlaczego jak pinkie jest smutna to jej się zmenia grzywa? Co to jest kapka? Jak brzmią wasze pełne imiona? Myślałyście, żeby zatródnić Rarity? Ne uważacie, że mam za decinny nick?


Czy Derpy Hooves przyniosła wam kiedyś listy? Czy jak ją spotkacie to powiecie jej, żeby pośpieszyła się z odpowiadaniem na pytania? Chcę usłyszeć od niej wreszcie odpowiedź!!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marmur... założę się, że jest on lżejszy od granitów, nie? ^^

Umm... no nie bardzo...

Aha, to ten... no trudno... :P

Bywa ;] Masz jeszcze jakieś pytania?

Hm, tak! I to nawet niemało, pierwsze będą od Bellaminy...

Od tej, co w zeszłym tygodniu sama wzięła się za przenoszenia bazaltów z południowej strony farmy na północną?

Hmm... chyba tak... coś słyszałem, że miała wpaść na farmę pomóc trochę Wam przy pracy...

O tak, zjawiła się... Tylko skoro ma do nas pytania, to dlaczego nie spytała się o to, co ją interesuje osobiście?

Może była zbyt zaabsorbowana pracą? ;] W każdym razie... pierwsze, byłyście kiedyś w Ponyville?

To tam, gdzie mieszka Pinkie? Jakoś jeszcze nie miałyśmy okazji jej tam odwiedzić... Mhm, z drugiej strony nie było też takiej potrzeby... i tak zjawia się na farmie dosyć często ;)

A jaki był najładniejszy kamień, jaki znalazłyście? Co z nim zrobiłyście?

Hmm... Najładniejszy? Trochę udało nam się zebrać szczególnie ładnych sztuk... I nawet z tego powstała śliczna kolekcja, i jest tam sporo pięknych kamieni, ale... który z nich wszystkich jest najładniejszy? Ciężko powiedzieć ;P

Daléj, wasi rodzice, z racji swojego wieku, już nie pomagają wam na farmie? Same dbacie o interes?

Każda czynność na farmie to praca... Umm... no, niby nie pracują, ale czy nie pomagają? Tata np. wciąż nam wynajduje klientów wśród swoich dawnych znajomych, cóż, w końcu to on kiedyś prowadził ten interes... a mama dalej się zajmuje domem, choćby piekąc swoje ciasta ^^

Dobrze, a zakładając, że złoża by się wyczerpały, przeniosłybyście się gdzie indziej wtedy, prawda?

Zakładając, że złoża by się wyczerpały? Hmm... chyba jest ich dosyć sporo... Tak, przynajmniej na jedno pokolenie na pewno starczy... No właśnie... Ale zakładając, że by się wyczerpały, to może, może...

A co myślicie o tym, że Wy jesteście szare, a Pinkie różowa?

Cóż... Jest to jakaś ciekawa odmiana... Zwłaszcza, gdy wokół wszystko jest szare... Można powiedzieć, że kolor podkreśla jej wyjątkowy charakter... Inkie... każda z nas jest wyjątkowa ;)

Niezaprzeczalnie ^^ a gdzie zawozicie kamienie, by je sprzedać?

Zazwyczaj same nie musimy ich nigdzie wozić ^^

Tak, w koćcu od czego tu jestem? Chyba nie od zadawania pytań, hah x)

Ale kiedyś to głównie na targi trzeba było jeździć, niemniej teraz, gdy farma cieszy się taką renomą... Klienci sami zjeżdżają się tutaj... Lub właśnie wynajmują kogoś, kto im kamienie dostarczy ;)

Otóż to, świetnie, kolejne pytanie, czy tylko wy zajmujecie się zbieraniem kamieni, czy to bardziej rodzinny interes?

Hmm... No, my się tym zajmujemy... ale też można powiedzieć, że jest to rodzinny interes, w końcu jakby nie patrzeć, cała nasza rodzina się tym zajmowała Teraz rodzice i Pinkie tu nie pracują, niemniej ostatecznie wszystko zostało w rodzinie :)

No tak, nie da się zaprzeczyć, ale to właśnie Wy zajmujecie się farmą i... nie wiem, nie chciałybyście czasem porobić czegoś innego? Coś poza farmą? Nie chcecie tak, jak Pinkie pojechać do jakiegoś innego miasta i trochę zaszaleć?

Tak na stałe?

No, niekoniecznie...

Czasem urządzałyśmy sobie małe wakacje, ale raczej nie wyjeżdżamy za daleko... Aha, mnie się zdarzyło raz przebywać w Canterlocie, było fajnie, jednak to nie to samo, co nasza farma... Ano, ja raz pojechałam do Manehattanu... nie było do końca tak, jak sobie wyobrażałam, w wielkich miastach łatwo się zagubić... Dokładnie, a tu nawet najdalsze tunele w kopalniach są znane ^^

Pinkie chyba nie narzekałaby na wielkie miasta...

Tak, ale ona jest różowa, mówiłam, że jest to swego rodzaju wyjątkowość ;P

A Ponyville? To nieduże miasteczko?

Może faktycznie się tam kiedyś wybierzemy... Hmm...

Była mowa o Pinkie, dlaczego nie poprosicie jej, żeby Wam pomogła w zbiórce kamieni? W końcu to ciężka praca...

No... Pinkie też ma swoje zajęcia tam, gdzie mieszka... Tak, jakoś sobie bez niej radzimy, więc to chyba nie problem, że nam nie pomaga na co dzień, zwłaszcza, że jak przyjeżdża to wolelibyśmy z nią porozmawiać, pobyć, a nie przeznaczać ten czas na pracę... Mhm, niemniej zdarza nam się pracować we trójkę, gdy już się znajdzie na miejscu, a my jeszcze nie skończyliśmy przetaczać kamieni...

Rozumiem... no, to by było na tyle pytań od Flaterki, następne będą od... Bellaminy ^^

Tej Bellaminy? Znowu? o_0

Aha, nie inaczej ^^ więc... czy po zdobyciu Cutie Marka Pinkie miała gorsze dni, tzn. stawała się Pinkameną?

Ale Pinkie to Pinkamena...

Chodzi o to, że była smutna i włosy jej klapły...

Czasami bywała smutna... na chwilę, ale żeby włosy jej klapły? Hmm... chyba miała tak parę razy, że była smutna przez dłuższy czas... Ach, rzeczywiście, wtedy w istocie jej trochę fryzura oklapła, ale mnie wraz z siostrą udawało się za każdym razem ją pocieszyć :) I wtedy włosy znów się jej plątały, ona naprawdę lubiła mieć gniazdo na głowie :P No, teraz już nieco lepiej jej idzie układanie fryzury, ale wciąż jej grzywa jest taka... specyficzna... Chciałabym wiedzieć jak to robi... mnie włosy się tak nie układają...

Może spróbuj użyć lodówki...?

Lodówki? o_O Yyy... co? O_o Discors...? o_o

Umm... nieważne, chodziło mi chyba o jakiś rodzaj suszarki, lokówkę, ale tak szczerze, to nie znam się za bardzo na sprzędzie fryzjerskim x] Może więc od razu przejdziemy do następnego pytania? Ile dziennie pracujecie?

Różnie... Różnie...

Hm, to niezbyt konkretna odpowiedź, ale rozumiem, sam nie mam stałych godzin pracy ^^ ale tak mniej więcej?

Umm... 8-9 godzin? No, coś koło tego ^^ Tobie, droga siostro, dałabym 8-9 godzin, ale co najwyżej! :P Ej, no, co ja poradzę, że wcześniej kończę swoje zadania? ;P Tak kończysz, że następnego dnia musisz je dokańczać? Faktycznie wcześniej ^^

Umm... może kolejne pytanie, heh? Yyy... Jaki kamień podoba Wam się najbardziej?

Och, ciężko się zdecydować na jeden... Zwłaszcza, że jest taki ogromny wybór...

Haha, świetnie to rozumiem... ^^ a czy macie jakiś własny, czy wszystkie idą na utrzymanie farmy?

Kamień? Wszystkie kamienie są nasze, a i mało z nich idzie na utrzymanie... Ziemie są tu tak bogate w cenne złoża, iż wystarczy dobrze kopać, a wyciągnie się na tyle cenny surowiec, że po jego sprzedaży nie musimy się pozbywać pozostałych, mniej cennych kamieni...

Ale je jednak też zbieracie i czasem sprzedajecie?

Owszem... Przecież takie granity też znajdą swoje zastosowanie, choćby w budownictwie, a kucyki skądś muszą je brać... To biorą je od nas! ^^ Kamieni naprawdę mamy pod dostatkiem, więc możemy rozdać ich trochę, pobierając opłatę tylko za ich przetoczenie i interes się jakoś kręci ;]

To świetnie, a hobby? Macie jakieś hobby? Tu zaczynają się pytania od Sakadetsu...

Muzyka, książki i mój kamienny ogródek ^^ Hmm... no, też lubię czytać, czasem piec także ciasta, a poza tym to jeszcze może... fizyka kwantowa?

Aha, ciekaw zainteresowanie... o_0

No nie wiem, ja tam tego nie rozumiem, a Pinkie to nawet nie uznaje! No, ale ciekawe to jest... Może dla Ciebie... ja tam jednak się wolę skupić na mojej muzyce :P

A jak spędzacie wolny czas?

Muzyka i książki? No właśnie poświęcając go na nasze zainteresowania, czasem też spacerujemy :)

Czy myślicie o zmiany pracy?

Czasem... Ale nie na poważnie ^^

Co myślicie o graniu w karty dla zabawy?

Hmm... No... w zasadzie nie ma w tym nic złego, jak dla zabawy... Czasem nam się zdarzy nawet w coś zagrać ^^ No tak, dla zabawy, nie na monety... :lie:

Uff... dobra, kamienie załadowane, ale to jeszcze nie koniec pytań, następne będą od 124536789, yyy... 1279854, nie, 13456789, hmm... RainbowDash-bardzo-długa-liczba, o! xP

Hmm... Mam wrażenie, że chcesz spisać naszą biografię, pozostaje jeszcze pytanie, po co?

Taka biografia na pewno znalazłaby wielu czytelników, ale żeby nie przedłużać, lubicie czytać?

No tak, jak mówiłyśmy, owszem. Zdecydowanie tak ^^

Jaki jest wasz ulubiony film?

Och, ciężko się na konkretny tytuł zdecydować... Smażone Zielone Jabłka*? Czekolada*? Przeminęło z Wiadrem*? Ewentualnie różne jakieś horrory klasy B... ;] Cóż, nie mogę się nie zgodzić, pod tym względem akurat z siostrą mamy podobne gusta... ^^

Jadłyście kiedyś watę cukrową?

Tak :D Tak :D

Lubicie kreskówki?

Owszem... Zwłaszcza te starsze, jeszcze czarno-białe... Twórcy, widać, wtedy mieli wyobraźnie... ;)

I ostatnie na dziś... macie laptop lub komputer?

Właściwie to tak... Znajduje się u nas w domu... Na strychu...

Po co trzymać komputer na strychu?

Tamto pytanie miało być chyba ostatnie...? ;P

A tak, wybaczcie, to ja ruszam w drogę, do zobaczenia... chwila! Mam jeszcze jednak parę pytań ^^

Hmm? O rany...

Tak, teraz od Tęczowej Mgiełki, pierwsze, wiecie, dlaczego jak Pinkie jest smutna to jej się zmienia grzywa?

Yyy... Taka jej właściwość...? Fizyczna?

Co to jest kapka?

Mała kapa? Albo czepek z muślinu?

Jak brzmią wasze pełne imiona? Hmm... Inkamena Martha Pie i Bellemina Marie Pie, dobrze?

Mhm... No, nie najgorzej...

Myślałyście, żeby zatrudnić Rarity?

Kogo? To ta krawcowa z Ponyville? Po co mielibyśmy ją zatrudniać? ^^

Nie uważacie, że Tęczowa Mgiełka ma dziecinny nick?

Nie...? Nie... A tobie, Discors, on się jakoś nie podoba czy coś?

Eee... nie, tzn. nie ja wymyśliłem to pytanie, naprawdę...

Taa...

I ostatnie... czy Derpy Hooves przyniosła Wam kiedyś listy?

Tak... Z dwa razy... A za każdym z nich musieliśmy odbudowywać wieżę ciśnień...

To jak ją spotkacie, to przekażcie jej, aby pośpieszyła się z odpowiedziami, dobrze? Tęczowa Mgiełka nie może się doczekać, kiedy wreszcie ta jej odpowie... a na razie to tyle, teraz to naprawdę ruszam...

Dobrze... Pa!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*po przeciągnięciu kamieni z północnego końca farmy na południowy wraca do Inkie i Blinkie* 1. Co teraz mam do zrobienia? 2. Lubicie Discorsa^^? 3. Jak nazywają się wasi rodzice? 4. Macie jakąś dalszą rodzinę? 5. Jesteście usatysfakcjonowane z waszego wyglądu? 6. Szafir czy szmaragd? 7. Jaka waluta jest w Equestrii najpowszechniejsza? 8. Za ile sprzedałyście najdroższy kamień jaki znalazłyście?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Korzystając z okazji, że Discorsa nie ma, Bellamina ma okazję zadać pytania Inkie i Blinkie sobiście ;)

--

1. Co teraz mam do zrobienia?

Skoro kamienie zostały przesunięte z południowego końca na północny, a następnie z północnego na południowy, to... teraz dobrze by było przesunąć je na zachód... Raczej wschód o tej porze roku. Faktycznie, ale to w sumie może zaczekać... Tak, teraz dobrze by było przeciągnąć piaskowce ze wschodu na zachód! A wapienie to co? Hmm... to może jedne i drugie? ^^

2. Lubicie Discorsa^^?

Chyba... tak, wydaje się być w porządku... Wydaje się... :P

3. Jak nazywają się wasi rodzice?

Tata nazywa się Clyde... A mama Sue ^^

4. Macie jakąś dalszą rodzinę?

Dalszą...? Chodzi o masę kuzynów chyba... No, to tak, mamy...

5. Jesteście usatysfakcjonowane z waszego wyglądu?

Umm... Raczej... Hmm... Nie narzekamy... Mhm, no tak, raczej nie...

6. Szafir czy szmaragd?

Szafir! Szmaragd! ... ... Szmaragd! Szafir! Hmm... W sumie nie jest to prosty wybór... ;P

7. Jaka waluta jest w Equestrii najpowszechniejsza?

Monety, bez wątpienia... Ale można też handlować innymi...

8. Za ile sprzedałyście najdroższy kamień jaki znalazłyście?

Jakiś czas temu udało nam się sprzedać dość drogi kamień, ważył on jakieś ćwierć kilo... Tak, 1'228'770 monet na nim zarobiłyśmy. Czarne diamenty są strasznie drogie, nawet za pięciokilową grudkę złota tyle nie dostałyśmy! Za tyle pieniędzy śmiało można było kupić nową farmę... Ale ostatecznie poszły na remont starej ;)

--

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czy wasza prac wydaje wam się sensowna? 2. Ile miałyście lat, gdy po raz pierwszy przeciągnęłyście kamienie? 3. Wolicie Pinkie z prostymi włosami, czy z kręconymi? 4. Chodziłyście kiedyś do szkoły? 5. Co myślicie o fizyce kwantowej? 6. Najwyższy szczyt w Equestrii? 7. Lubicie poznawać nowe kucyki? 8. Jak obecnie wygląda wasza farma? Uhh...te kamienie nie są lekkie..ale trudno!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalszy ciąg pytań od Bellaminy ;)

--

1. Czy wasza prac wydaje wam się sensowna?

Przeważnie tak, w końcu na tym też zarabiamy... Ale czasem przenoszenie kamieni z jednego końca farmy na drugi, tylko po to, aby za jakiś czas przenieść je z powrotem już takie sensowne się nie wydaje... Całkowita racja, ale czego się nie robi z miłości? :)

2. Ile miałyście lat, gdy po raz pierwszy przeciągnęłyście kamienie?

Umm... Nie pamiętam, byłyśmy naprawdę młode, gdy zaczęłyśmy się tym zajmować... Tak, to było dawno temu, jeszcze zanim zaczęłyśmy pracować, już bawiłyśmy się kamieniami... Ano, nawet nie wiem, kiedy naprawdę zaczęłyśmy pracować... Chyba więc, całe życie ;)

3. Wolicie Pinkie z prostymi włosami, czy z kręconymi?

No... ja tam za bardzo nie przywiązywałabym do tego wagi, niech nosi jej jak lubi... A mnie się podoba z prostymi, sama tak grzywę noszę, ale jej chyba bardziej pasuję kręcone jednak... albo chociaż, nie wiem, falowane?

4. Chodziłyście kiedyś do szkoły?

Tak, jakiś czas... Niedługi co prawda. To była szkoła z internatem... Mhm, ale wcześniej też miewaliśmy lekcje, tylko że w domu. Prawdę mówiąc, nigdy nie przepadałam za szkołą ;x

5. Co myślicie o fizyce kwantowej?

Nic, ja tego nie rozumiem :P Och, fizyka kwantowa! Toż to jet piękna dziedzina naukowa jest! ^^

6. Najwyższy szczyt w Equestrii?

Hmm... Nie wiem, MtFlank? MtEquerest? Chyba ten drugi, ale też nie jestem pewna... A ten Equerest leży w ogóle w Equestrii? A nie? Nie wiem! Cóż, może to też być Smoczy Szczyt ;] Geografia nie jest naszą mocną stroną :P

7. Lubicie poznawać nowe kucyki?

Chyba tak, tak... No, mnie to raczej jest obojętne... Haha, jaaaasne, tylko tak mówisz ^^

8. Jak obecnie wygląda wasza farma?

Trochę się przez te wszystkie lata zmieniała... ale w gruncie rzeczy nie wygląda za bardzo inaczej niż wcześniej ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytań ciąg dalszy :P 1. Jakie są cutie marki waszych rodziców? 2. Czy czegoś zazdrościcie Pinkie, jeśli tam to czego? 3. czego czerpiecie radość? 4. Czy chciałybyście przyjechać do Polski? 5. Miałyście kiedyś wakacje^^? 6. W co wierzą kucyki w Equestrii? 7. Słyszałyście kiedyś o Kryształowym Imperium? 8. Jaki był najgorszy wypadek, jaki miał miejsce na Farmie? 9. Kłócicie się? Jak to siostry :P 10. Czy brakuje wam przyjęć Pinkie? 11. Czy chciałybyście, żeby na forum powstał wasz dział?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

I kolejna paczka odpowiedzi, chyba ostatnia w tym temacie ;]

--

1. Jakie są cutie marki waszych rodziców?

To kilof... u taty ^^ I trzy skały... u mamy ^^

2. Czy czegoś zazdrościcie Pinkie, jeśli tak, to czego?

No... Czyż mamy jej czego zazdrościć? Hmm... chyba, może... nie wiem! Cóż, na pewno życie w nieco większej miejscowości zdaje się być ciekawsze od tego tutaj, ale tu na farmie też nie jest źle, tak spokojnie, cicho... i szaro, i ponuro :P Oj, Inkie!

3. Z czego czerpiecie radość?

Muzyka, i ewentualne dobra lektura lub film. Tak, może jeszcze trochę nauki :) Yyy... to akurat niekoniecznie... Może jeszcze odwiedziny Pinkie ;) Ano, z tym się akurat zgodzę :P

4. Czy chciałybyście przyjechać do Polski?

Gdzie? Bardzo chętnie byśmy zwiedziły różne dalekie miejsca, ale ktoś musi kamieniami się zajmować przecież...

5. Miałyście kiedyś wakacje^^?

Podczas każdego sezonu znajdzie się trochę czasu, w którym można trochę przyhamować z pracą, wtedy też można urządzić sobie małe wakacje ;) I na przykład gdzieś wyjechać :P

6. W co wierzą kucyki w Equestrii?

W przyjaźń! Tak, w to na pewno ^^

7. Słyszałyście kiedyś o Kryształowym Imperium?

Oj tak... I to całkiem sporo... Gdy ostatni raz Pinkie nas odwiedziła... Bez przerwy tylko o nim mówiła ;]

8. Jaki był najgorszy wypadek, jaki miał miejsce na Farmie?

Śmiertelny na pewno nie był... Och, tak, nieraz różne wypadki się zdarzały, ale żaden większy... Nie licząc tego, gdy zostałaś uwięziona w kopalni raz... No, tak, nastąpił zawał, Tobie chyba też się to zdarzyło... Tak, dwa razy ^^

9. Kłócicie się? Jak to siostry :P

Umm... Nie... :lie:No, może czasem... Dobra, tak, czasem się zdarza...

10. Czy brakuje wam przyjęć Pinkie?

No, niekoniecznie... Zwłaszcza, że gdy nas odwiedza po dłuższej przerwie, zawsze jakieś urządza ;]

11. Czy chciałybyście, żeby na forum powstał wasz dział?

Och, no nie wiem... Hmm... sądzę, iż by było miło :)

--

A skoro mowa o nowym dziale... http://mlppolska.pl/Dzial-Inkie-Blinkie--219 <-- zapraszam! ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...