Skocz do zawartości

Karaoke Party


Panda Hippis

Recommended Posts

Sieeeemacie! Kolejna gra, która znalazłem! Dzisiaj szybko, bez zbędnych gadek! Więc cieszcie się, bo Wasze oczy nie wywalą z orbit, pod wpływem zbyt dużej ściany tekstu!

Karaoke party - Cóż... Jak sama nazwa wskazuje... Jest to karaoke. Wszystko jest na Internecie, poniżej podam stronkę, więc będziecie mogli sobie od razu zagrać.

A więc... Na stronie trzeba się zarejestrować. Potem wybrać Avatara i już możemy zacząć przepięknie fałszować.

Dużym plusem jest to, że istnieje podział na kategorie. Jest Rock, Metal (o ile mnie pamięć nie myli), Rhytm & Blues itp. Jest tego troszkę. Dodatkowo w każdej kategorii jest dużo piosenek, więc na brak dobrych nut, nie będziemy narzekać.

Można samemu tworzyć pokoje. Są trzy tryby rozgrywki, których nie chcę tu opisywać. Sami się dowiecie o co w nich chodzi. A oto one:

1) Battles

2) Partymode

3) Quiz

Wszystkie tryby dają dużo zabawy, więc może być ciekawie.

A teraz standardowe informacje... Ja tam jestem zarejestrowany, więc kto by chciał "pośpiewać" razem to mój nick: Hippis19 (Yay!)

A Skype: hippis19 (No co ty nie powiesz :rainderp:)

Strona KaraokeParty: http://www.karaokeparty.com/en/

Wchodźcie, fałszujcie, komentujcie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Kusząca propozycja,chyba się skuszę szczerze mówiąc.Bo wydaje się to ciekawe,w sumie ja wiem że nie każdy umie śpiewać[sam jestem tego przykładem] ale liczy się przecież dobra zabawa.Wybacz że spytam,ale czy rejestracja jest darmowa?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Ej wczoraj zrobiłem tam konto i powiem jednym słowem że to wkręca jak nie wiem :D.Może i śpiewak ze mnie marny,ale chociaż jest fajna zabawa ;P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Nie ma co narzekać,jest tyle muzyki do wyboru że każdy znajdzie coś dla siebie.Pomimo że jest i zje... muzyka to znajdzie się i coś fajnego jak się dobrze poszuka,czyli np No woman no cry Boba,kilka piosenek Iron Maiden też jest itp więc :P. A właśnie,jakby ktoś chciał ''pośpiewać'' to mój nick PiterDash ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu tu nie nic breaking benjamin, anwet skilleta nie mówiąc o tym, że systema PRAWIE nic nie ma, a jakieś call me maybe lub michal telo jest - WTF?

Hey! I just...

Nie ma się co dziwić, strona jest zrobiona tak, żeby łatwo było na nich znaleźć piosenki popularne, znane większości osób, a więc i te które często w radiu się przewijają.

Zaś na Call me maybe nie dam złego słowa powiedzieć! Nie od kiedy zobaczyłem to...

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=dBM7i84BThE

>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...