Skocz do zawartości

Talent do imprez


lurasidone

Recommended Posts

Dobra...naprawdę nie wiedziałam, jak nazwać ten temat...no naprawdę! Pomysły, gdzie wy jesteście:lyra3:? Ale przejdźmy do rzeczy. Talentem Pinkie jest właśnie urządzanie wszelkiego rodzaju przyjęć, imprez, melanży...i wszelkich pochodnych. Zdaje się, że tą kwestię, jak urządzić przyjęcie, wyczuwa instynktownie. Wie, co pasuje do atmosfery, jakie przekąski zaserwować, jaki klimat ma być. Czy zdobyła to na podstawie wieloletniego doświadczenia w urządzaniu imprez, czy, patrząc na to, co jest jej talentem, miała to wrodzone? Ile razy urządzała imprezy zanim przybyła do Ponyville? Na Farmie Kamieni, na przykład? Oczywiście możemy założyć, że od razu po wyjeżdzie z Farmy przeprowadziła się do Ponyville, ale w sumie dlaczego? Może była w wielu innych wioskach, szukając swojego miejsca? Z Farmy kamieni wyprowadziła się najpewniej dlatego, ponieważ nie chciała do końca życia zajmować się kamieniami. Tak więc Pinkie ruszyła na podbój świata :P Z góry przepraszam za domniemaną bezsensowność treści, ale musiałam się wygadać.:pinkie:

Link do komentarza

Tak Bellamino, lubisz gadać...

Nic nie przychodzi samo, więc prawdopodobnie talent do wyczuwania idealnego klimatu to takie zboczenie zawodowe. Urządziła już tyle przyjęć, że po prostu to potrafi. Pierwsza impreza na Farmie Kamieni była eksperymentem, nie była pewna wyniku od razu, obawiała się reakcji rodziny. Zdobycia CM pchnęło ją to urządzania imprez i doświadczenie przyszło z czasem, ze stażem.

Zdaje mi się, że jest powiedziane o jej przybyciu do Ponyville tuz po opuszczeniu domu.

And that how Equestria was made.

Link do komentarza
  • 2 months later...

Zgadzam się poniekąd z przedmówcą. To efekt zarówno jej talentu, jako i doświadczenia. Zapewne na Farmie zaczęła, a później.. hah! Eksperymentowała. To by pasowało do jej charakteru. Jak wiadomo, nie każda impreza każdemu pasuje. Monotonia także zabija zabawę. Nasza kochana, randomiaszcza landryna, zapewne, miała okazję przetestować całą gamę różnych rodzajów imprez. Wie co kogo może ucieszyć... a przynajmniej się tego domyśla. Nawet jeśli nie trafi do końca, nadrabia to swoim charakterem/zachowaniem, prawie, że wymuszającym uśmiech na twarzy. Ot. jak szpieg, co napotkawszy wroga, który spostrzegł niedoskonałość przebrania... stara się grą swych słów zamaskować, zataić, wytłumaczyć logicznie, czy nawet odwrócić uwagę od wszelkich, budzących wątpliwości szczegółów. Choć sama Pinkie jako szpiega być może swego powołania nie odnalazła... niemniej jednak, wydawać się może, że ze swą niesamowitą czujnością mogłaby za takiego uchodzić. Ot. pytanie... Apple Bloom? ,,Czy można mieć dwa CM?" Cóż... Pinkie, przynajmniej według mnie mogłaby mieć etat jako... nie, bynajmniej nie szpieg. Jako inżynier. Mnogość działających wynalazków, które jest w stanie sklecić z pozornie niezbyt zdatnych do tego elementów jest zadziwiająca... jak choćby te, które ukazała w odcinku z Glidą... kij z tym, że i bez nich by się obyła - co pokazała, goniąc Dashie w czasie swych urodzin. Trochę jak orkowa magia z Warhammera 40k... może nawet nie wie jak to robi, lecz jej podświadome przeczucie... ot. różowy zmysł daje jej do zrozumienia co musi połączyć, by działało... co o tym sądzicie? Czy Pinkie nadawałaby się do zawodu inżyniera?

Link do komentarza
  • 10 months later...
  • 4 weeks later...

"Jest Pinkie , jest impreza" :pinkie: .

To było widać od samego początku jej życia o czym dowiadujemy się w odcinku "Z kronik znaczkowej ligi " , tak jak już zostało powiedziane Pinkie dużo kombinowała z nowymi zabawami, psikusami , aby na twarzy każdego znajomego był wieeeeelki banan . :TaTds: A znajomych ma dość sporo. Według mnie takim ukoronowaniem jaj talentu do imprez była impreza w odcinku "Sposób na Gryfa", Kiedy to było dużo zabaw i psikusów, choć większość to pomysły Rainbow Dash. :rd11:

Edytowano przez KamilPL 94
Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...