Skocz do zawartości

"Gry łączą a nie dzielą"


Januszek

Recommended Posts

Siemanko!!! W tym wątku chciałbym zapytać was jakie są wasze ulubione gry MMO RPG czy inne tego typu. Chciałbym zaprosić was do gry ze mną. Jeśli posiadacie gry Call of Duty MW3 albo League of Legends to chętnie z wami zagram. Pozdrawiam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele lat temu grałem w Ultimę Online i do dzisiaj uważam, że to najlepszy MMORPG wszechczasów. Tylu możliwości i rzeczy które można robić nie widziałem nigdzie indziej. Sandbox to mój ulubiony typ gier. Później grałem w Anarchy Online i byłem w organizacji "Podróznicy Rubi-Ka". W tej grze najlepsze było kombinowanie z twinkowaniem. Większość przedmiotów wymagała do założenia odpowiednio wysokich statów i skilli. Sporo przedmiotów podnosiło staty i skille. Tworzyło to skomplikowany system, gdzie zakładało się jedne przedmioty, żeby założyć kolejne, żeby założyć kolejne i wreszcie wcisnąć się w zestaw docelowy. Grałem też w EvE Online przez dwa tygodnie na darmowym koncie i dosyć mi się podobała. Zwłaszcza górnictwo. :trollface: Mój kolega opowiadał mi o Darkfallu. To miała być taka ulepszona Ultima Online, ale im nie wyszła. Do tego jest tam pełno grieferów i grać się przez nich nie da. Widziałem jak koledzy grali w WoWa, ale mi się nie podoba. Ma cukierkową grafikę i mnóstwo durnych ograniczeń.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...