Skocz do zawartości

Pinkamena na święta


Lemuur

Recommended Posts

Zbliżają się święta, ten wspaniały, magiczny czas, gdy w marketach pojawia się wyjątkowo wiele ofert, a telewizje zasypywane są reklamami... Gdy przyjeżdża rodzina i wreszcie można zjeść coś dobrego na obiad... Gdy są prezenty i kolędy i inne takie... W każdym razie ten słodki czas się zbliża, a wraz z nim jego specyficzny klimat. No bo nie da się ukryć, nawet te wszystkie reklamy tworzą swoistą, z reguły przyjemną atmosferę świąt...

... Tak sobie pomyślałem, by dodać do Pinkameny magię świąt i zobaczyć co wyjdzie...

Google mówi tyle:
Dołączona grafika
Dołączona grafika

Skoro już zbliżają się święta zabawmy się trochę i zróbmy klimat xD.

W skrócie to temat na wszelkiej maści dzieła "Pinkamena & Święta". Zobaczymy, co z tego wyjdzie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, co Wam tak śpieszno do świąt? Jeszcze ponad tydzień do samego Mikołaja, a co dopiero Gwiazdki... Ale nie, ja wcale nie narzekam, po prostu nie rozumiem tego pośpiechu... a żeby nie było, taka mała tapetka ode mnie:

Dołączona grafika

Najlepsze życzenia od najlepszej parki! ^^

Ps. A ten pierwszy obrazek mam u siebie w folderze, podpisany jako... "mój awatar świąteczny" ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten... prezent... o_0 rany, czyż można dostać coś lepszego na święta? Zdecydowanie nie!! :P Wiem już, o co pisać do Św.Mikołaja xD i nie, nie mówię tu o węglu xP A koncernom z niewiadomych przyczyn jakoś zawsze się śpieszy, w świąteczną Coca-colę miałem okazję zaopatrzyć się już w Halloween! :P

Dołączona grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Wiem, że po świętach, ale znalazłam kilka fajnych obrazków, więc postanowiłam wrzucić, mało jest obrazków z Pinkameną gdzie nie ma krwi, więc jeszcze trudniej będzie wyłapać 

te świąteczne momenty . A więc to wyłapałam : (wybaczcie jeśli są powtórzenia, ale mogłam nie wiedzieć,... em.. 3-4 obrazki nie wyświetlają mi się  :pun: ) 

 

 

pinkamena_diane_pie_on_christmas_by_ange

pinkie_mania_diane_pie_christmas_theme__

961595121_-_absurd_res_pinkamena_pinkame

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...
×
×
  • Utwórz nowe...