Skocz do zawartości

arameje rysuje


arameje

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 181
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Ogromnie was przepraszam za to że nie wrzuciłem rysunków z kartki, ale kompletnie nie mam czasu na wstawianie obrazków, oczywiście mam parę rysunków których tu nie pokazałem, ale nie mam czasu na zrobienie im zdjęć i wstawienie ich tu :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

No proszę cie... Mała giwera... I nie traci ponad 400.000$ aby strzelać przez 12 sekund... 

 

A po za tym heavy to Big Mcintosh  :giggle:

 

A rysunek fajny, tylko ta górna noga wygląda jak taka specjalna dziura w stroju przez co wygląda jakby nie miał nogi  :D Ale to chyba tylko takie wrażenie.

Edytowano przez Zbysio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę cie... Mała giwera... I nie traci ponad 400.000$ aby strzelać przez 12 sekund... 

 

A po za tym heavy to Big Mcintosh  :giggle:

 

A rysunek fajny, tylko ta górna noga wygląda jak taka specjalna dziura w stroju przez co wygląda jakby nie miał nogi  :D Ale to chyba tylko takie wrażenie.

no wiem jakoś mi tak ta noga wyszła :\

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza myśl która przyszła mi do głowy: ''Gościu, rób w większej jakości zdjęcia''.
Rozumiem, że nie masz skanera, ale jak już chcesz pokazać swoje umiejętności zrób to dobrze.
 
Jestem na tyle leniwa (albo i mądra), że nie chcę przeglądać całego tematu, przyczyny - prawdopodobny spam oraz mało rysunków na stronę.
 
Spróbuj rysować duże kuce na dużym papierze, a nie kurde skrawki albo kartki z zeszytu. Nie obchodzi mnie to, że taki mały narysowałeś i tak teraz trzeba to pociachać, bum-szka-czum-czum. Rysuj większe i na dużym papierze.
 
Koloruj dokładnie, wzoruj się na czymś, bo jak widzę, na razie nie jesteś w stanie dobrze rysować jakiegokolwiek kuca/whatever z pamięci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pracuję tylko na SAI'u.

Widzę wielką poprawę ^^ staraj się rysować grzywę bardziej symetryczną i już będzie 20% lepiej! 

 

// A Arameje nie jest unicornem :P ? //.

Oczywiście! zawsze muszę o czymś zapomnieć  :bemused: poczekaj poprawię.... 

okej już 

15yo0y.jpg

Edytowano przez arameje
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

 

O ja cie~! :lunaderp:

Widzę że szybko ci to idzie, wszystko jest ok - tylko kopytka rób na końcu/na dole trochę szersze i będzie wszystko idealnie. Widzę że cieniowanie jest jak najbardziej na poziomie.

 

wiem wiem mi też te kopyta się nie podobają  :ajunsure:  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...