Skocz do zawartości

Far Cry 3


DeDanielosek

Recommended Posts

Zapraszam do dyskusji na temat gry Far Cry 3.

Wg. mnie gra jest bardzo dobra, gra roku itp.

Ale jest jedna sprawa, którą trzeba wyjaśnić, a mianowicie:

Dlaczego do stworzenia Extended Wallet potrzeba jest skóra "jednorożca"?

Może mi to się tak wydaje że, ktoś o nas myśli.

Sorry chodziło o Nosorożca Angielski trudny język. Dlaczego to nie jest jednorożec : :'( :!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie jakoś nie znalazłem, więc się może tutaj spytam: czy Far Cry 3 ma to samo co niektóre gry Ubisoft, jeśli chodzi o połączenie z internetem? Np. w Anno 2070 i w Herosach (6? Nie nadążam trochę za nimi...) część gry była dostępna tylko gdy było się połączonym z internetem (upgrade'y, itd, itp). Któreś Assassin's Creed też chyba gracza wykopywało w ogóle z gry gdy straciło się połączenie z internetem. Są tu takie cyrki, czy może w końcu poszli po rozum do głowy? Tryb offline jest dla mnie dość ważny, zawsze mam parę miesięcy w roku bez internetu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy od wersji. Np z Assassinem bodajże w II części w pierwszych wersjach pirackich ludzie mieli takie problemy, ale to naprawiono. Co do oryginału to pewnie zawsze jest wymagane połączenie z internetem.Far Cry z tego co widziałem na wstępie ma opcje graj offline, więc nie ma się czym martwić, a gra na prawdę świetna :twilight2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy od wersji. Np z Assassinem bodajże w II części w pierwszych wersjach pirackich ludzie mieli takie problemy, ale to naprawiono. Co do oryginału to pewnie zawsze jest wymagane połączenie z internetem.Far Cry z tego co widziałem na wstępie ma opcje graj offline, więc nie ma się czym martwić, a gra na prawdę świetna :twilight2:

A, i właśnie ten tryb offline mnie martwi - w Anno 2070 znaczyło to mniej więcej tyle: gra się włączy, owszem, ale o ulepszeniach to zapomnij.

Jak jest ten cały UPlay, i ludziom nie zapisywało gry to chyba dalej ta sama śpiewka ze strony Ubisoftu... :shrug2:

Kolejna gra którą sobie odpuszczę. Szkoda, bo wygląda całkiem nieźle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że tego dziadostwa nie ma na konsolach. Może i gra wygląda gorzej, ale przynajmniej nie trzeba się męczyć. Ja póki co odpuszczam, bo jedyną grą na którą jestem w stanie wydać 200zł to nowy Bioshock. Poczekam aż stanieje i kupię za 90-100zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...